Recenzie

 1. Ďakujem najlepšej autoškole a inštruktorom v Košiciach . Prajem každému kto sa chce naučiť šoférovať aby mal vedľa seba ľudí aký sú v kuželke.

 2. Ako ťažko sa mi odchádzalo z autoškoly tak ťažko sa mi píše táto recenzia. Na jazdy som sa stále veľmi tešila a aj keď som prišla niekedy nesvoja vždy som odchádzala s obrovským úsmevom na tvári a plná energie. V prvom rade by som sa chcela poďakovať všetkým mojím inštruktorom, ktorí mali so mnou jazdy za ich trpezlivosť a pevné nervy. Ďakujem pánovi inštruktorovi Šolcovi, že aj napriek mojej tvrdohlavosti to hneď na začiatku nevzdal a ma nevysadil ale naučil ma chodiť po nie najľahších trasách. Ďalej sa chcem poďakovať pánovi inštruktorovi Jasminovi pri ktorom som sa nie len zdokonalovala v šoférovaní ale aj vždy príjemne zasmiala a pokecala. V aute nikdy nebolo ticho a stále sa nejaké zaujímavé témy našli pri ktorých som si niekedy ani neuvedomila pri toľkom smiechu že koľko idem a niekedy mi prišlo že tá jazda trvala len 20 minút. A v poslednom rade sa chcem poďakovať pánovi inštruktorovi Markovi, ktorému ďakujem za všetučko čo ma naučil. Za to, že mal nervy na tej mojej šiestej jazde a samozrejme aj na všetkých ostatných. Za super náladu a hudbu (to ma neskutočne dalo do nálady ). Za to, že si ma vždy vypočul a keď vedel tak poradil a hlavne za to, že aj keď ja som si neverila on mi vždy veril a vedel, že to dokážem. No a dokazala som to hneď na prvýkrát. Ešte raz veľmi pekne ďakujem všetkým a neľutujem že som prišla práve k Vám. Nikdy na vás nezabudnem a vždy budem spomínať len v dobrom. Ste SUPER❤️❤️❤️
  Ps: Marko a Jasmin, ja ešte prídem

 3. Vraví sa, že dobré treba vždy pochváliť. Ja sa ale v prvom rade chcem naozaj srdečne poďakovať. Moje VEĽKÉ ĎAKUJEM patrí pánovi inštruktorovi Štefanovi Mikovi za jeho obrovskú profesionalitu, empatiu a ochotu. Ďakujem aj pani Lucke Fussekovej – skvelej šéfke a manažérke, pre ktorú nič nie je nemožné. Ďakujem aj vždy usmiatej pani Katke. Túto recenziu nepíšem iba v návale emócií po úspešne absolvovanej skúške, chcela som sa naozaj poďakovať, pretože stretnúť ľudí ako je pani Lucka a pán Štefan, je dnes vzácne. Prajem všetko dobré.

 4. Taaaakže, síce už s odstupom času, ale s peknými spomienkami môžem napísať, že by som si Kuželku vybrala znova. Je to super autoškola so skvelými inštruktormi a vrelým prístupom. Inštruktori boli naozaj ústretový a dalo sa s nimi vždy dohodnúť. Oceňujem ich profesionalitu a prístup. Nemala som česť jazdiť s každým inštruktorom, ale tých, s ktorými som jazdila môžem jedine chváliť. Začala som s Martinom, ktorý mi dal perfektné základy. S tým najväčším kľudom mi vysvetlil všetko aj 3x. Bol tak milý, že zo mňa opadla aj tá posledná nervozita, inak ako s dobrou náladou ho nepoznám. Moje ďalšie jazdy som absolvovala s Pištom, ktorý vždy všetko vysvetlil tak, že to bolo hneď pochopené, mal profesionálny prístup a tieto jazdy sa niesli vo veľmi príjemnej atmosfére. Nakoniec si ma pod svoje krídla zobral Laci. Na jazdy s ním som sa vždy tešila, pretože v aute vždy vládla super uvoľnená atmosféra, kedy sa dalo sústrediť, medzi to porozprávať a zároveň sa toho veľa veľa naučiť. Laci mi vždy vedel všetko vysvetliť, povzbudiť ma a odbúrať nervozitu (občas sa dal ukecať aj na moje pesničky :D). Jednoznačne najlepší inštruktor. Odjazdil somnou, žiaľ, dvoje skúšky kvôli mojej hlúposti, no na kondičných jazdách si somnou prešiel všetky omyly, ktoré dnes považujem za veľmi dobrú skúsenosť. Lacimu patrí veľká vďaka za všetky rady a hlavne podporu či už počas jázd, pred skúškami či po nich, vďaka ktorej nemám strach šoférovať aj sama či už je to v Košiciach, po Slovensku alebo aj v zahraničí.

  Ďakujem za príjemné chvíle strávené v KUŽELKE ❤

 5. Konečne som sa stala vodičkou a k tomu mi napomohla táto autoškola. Som veľmi rada, že som si vybrala práve Kuželku a s ňou a úžasnými inštruktormi som mohla absolvovať tento môj dá sa povedať životný kurz a niečo čo už budem mať na celý život.
  Určite veľmi odporúčam Kuželku a to aj kvôli dobrej nálade v kancelárii, na teóriach a samozrejme v aute.
  Ešte raz by som chcela povedať Kuželke, Lucke a Palimu jedno veľké ĎAKUJEM❤️

 6. Chcela by som sa poďakovať za úžasné jazdy a chvíle strávené v autoškole. Celý priebeh výcviku bol skvelý hlavne vďaka inštruktorovi Markovi, s ktorým som sa naučila veľmi veľa a jazdy s ním boli zážitok 😀

 7. Ďakujem inštruktori Ladislavovi Šolcovi za jeho priateľsky prístup a odborne rady pri plnení si vytúžené vodičského preukazu sk. A2. Bol veľmi ústretoví pri plánovaní jázd a ďakujem taktiež za cenné rady pri jazde na motorke. Určite ich uplatním aj v praxi.

 8. Odporúčam. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem každému kto sa akýmkoľvek spôsobom podieľal na mojej výučbe. Vysoko vyzdvihujem p. inštruktora Martina Budkaja, za jeho trpezlivosť, láskavosť a vlastné zanietenie, aby sme sa stali naozaj zručnými a zodpovednými vodičmi. Veľmi si ho pochvaľovali študenti počas skúšok, preto píšem v množnom čísle.
  Prajem celému tímu autoškoly všetko dobré.

 9. Ahojte,
  chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému tímu Kuželky, ktorému vďačím za to, že som spoznala skvelých ľudí, vďaka ktorým som sa naučila šoférovať a úspešne som absolvovala skúšky na prvý pokus .
  Začnem inštruktorom Markom, ktorému patrí veľké ďakujem za hodiny teórie, ktoré neboli vôbec nudné, práve naopak, dokázali sme sa na nich veľa nasmiať ale v prvom rade naučiť sa všetko to čo potrebujeme vedieť, a to vďaka výbornému vysvetľovaniu v jeho podaní. Markovi tiež ďakujem za všetky naše spoločné jazdy, dobré rady, pevné nervy a obrovskú trpezlivosť…. a taktiež za jednu, pre mňa zásadnú, veľmi dobrú radu hneď na prvej (NVP) jazde, kedy mi povedal, že na jazdách sa hlavne nemám báť – odvtedy som ani jediný raz nesadadala do auta so strachom. Naopak na jazdy som sa tešila.
  Ďalšie veľké ďakujem patrí inštruktorovi Romanovi, ktorý ma jazdami často sprevádzal, najmä v mojich úplných začiatkoch v premávke a pomáhal mi skamaratiť sa so spojkou a riadiacou pákou, ktoré ma stále trápili, no predsa len sa podarilo . Rovnako aj jemu ďakujem za všetky rady a trpezlivosť.
  Ďakujem aj inštruktorke Renátke a inštruktorovi Jasminovi, s ktorými som mala síce len 1 jazdu, ale pamätám si že tieto jazdy boli uvoľnené, naučila som sa veľa zásadných vecí a ich prístup bol profesionálny.
  Veľká vďaka patrí aj inštruktorovi Martinovi, ktorý mi veľmi pomohol pri odstraňovaní nedostatkov v mojom jazdnom prejave už pred cieľovou rovinou. Som naozaj veľmi vďačná že som sa na jazdy dostala aj k nemu, pretože jeho pomoc a rady ma veľmi posunuli vpred.
  A v neposlednom rade veľmi pekne ďakujem inštruktorovi Lacimu za povzbudenie a dôveru pred skúškami a kondičné jazdy sprevádzané dobrou náladou a užitočnými radami, vďaka čomu som ľahšie zvládala stres na skúške a nakoniec to aj prebehlo ľahšie než som čakala .
  Aj keď som sa k ostatným inštruktorom na jazdy nedostala, som rada že som si vybrala autoškolu Kuželku. Cítila som sa tu veľmi dobre a vedela som, že sa toho veľa naučím, a to vďaka profesionálnemu, ale aj priateľskému prístupu všetkých inštruktorov.
  Obrovská spokojnosť, určite odporúčam a ešte raz ĎAKUJEM.

 10. Chcel by som sa srdečne poďakovať celému vedeniu kuzelky či inštruktorom alebo majiteľom. Som rád že ste mi pomohli splniť môj veľký malý sen a to stať sa vodičom. Vďaka skvelému kolektívu a úžasnemu prístupu som to dal hneď na prvý krát. Škoda toho covidu, núdzových stavov, a naťahovania skúšok. Obzvlášť chcem poďakovať mužovi s veľkým M a to Markovi. Za to úsilie a chuť naučiť či už na teóriách alebo na jazdách. Skvelej pani inštruktorke Renatke kde sme sa na jazdách nasmiali ale aj veľa toho naučili. Pán inštruktor Peter. Ďakujem za učenie skvelého trenažéru a pár spoločných jázd, bolo to skvelé. Bohužiaľ s ostatnými inštruktormi som nemal tú česť jazdiť ale verím že by bola kopa pekných zážitkov a že ste skvelí ľudia. Ďakujem ešte raz za všetko. Najlepšia autoškola

 11. Konečne sa môj sen stal skutočnosťou a ja som sa stal čerstvým majiteľom vytúženého VP sk. A.
  Za to patrí veľké ĎAKUJEM skvelému týmu autoškoly Kuželka a hlavne inštruktorovi Peťovi O. , ktorý mal som mnou veľa trpezlivosti nie len ako skvelý učiteľ, ale aj ako človek na správnom mieste. Dokáže vyjsť v ústrety a jeho povaha a pokoj mi dodávali energiu a odvahu. Každú situáciu som vďaka nemu zvládol a to som mal chvíle, keď som bol v slušnom strese, hlavne počas skúšok. Takže po týchto skúsenostiach som do Kuželky prihlásil na VP sk. B aj syna, ktorého som odhlásil z inej autoškoly, kde sme neboli vôbec spokojní. Menovať nebudem. Syn za týždeň v Kuželke zvládol viac ako v predchádzajúcej autoškole za mesiac. Neľutujem ani peniaze navyše za prestup. Odporúčam s kľudným srdcom a pokojným svedomím. S inými inštruktormi som tú česť nemal, ale verím, že všetci v Kuželke sú TOP. Ešte raz veľká vďaka inštruktorovi Peťovi O., tiež vďaka pani Katke a samozrejme celému Kuželkárskemu týmu.

 12. Dobrý deň.
  Chcela by som sa poďakovať celému tímu Kuželky vďaka nim sa mi podarilo spraviť vodičák na prvý pokus. Minulý rok v auguste som sa prihlásila do autoškoly a začala tu moja cesta. Teória bola s p.i. Markom, ktorý nám všetko vysvetlil podrobne s úsmevom na tvári, povedal nám rôzne príhody, ktoré zažil na cestách so svojimi žiakmi. Musím pochváliť jeho prodesionalitu a prístup vďaka, ktorému som si zapamätala veľa vecí, ktoré som potrebovala na moje prvé jazdy a teória nebola nudou, ale zábavou. Potom nasledoval trenažér s p.i. Peťom,ktorému by som sa chcela poďakovať za trpezlivosť. NVP a prvé jazdy som absolvovala s p.i. Romanom, ktorý bol veľmi milý, trpezlivý a ochotný, zdvihol mi sebavedomie, ak som mala problém s niečim a rád mi vysvetlil niektoré veci znova a znova (najma problém so spojkou). Jazdy som absolvola aj s p.i. Mikom, Šolcom, Markom, Jasminom. Všetci boli profesionálni, venovali sa mi, riešili so mnou dopravné situácie, kuželky a podobne. Chcem sa im poďakovať za všetko.
  Najväčšie ĎAKUJEM patrí p.i. Martinovi, ktorý so mnou odjazdil takmer všetky jazdy, naučil ma rozjazd do kopca, perfektne aj kuželky, keďže prvé jazdy som mala problém sa dostať na kuželky kvôli skúškam a mne jazdy utekali ubezpečil ma,že to zvládnem. Je to skvelý inštruktor a človek s veľkým srdcom a skúsenosťami. Jazdy s ním boli uvoľnené, zábavné, samozrejme profesionálne. Veľmi som mu vďačná za jeho obrovskú trpezlivosť a ľudský prístup. Naučil ma veľmi veľa.
  Na záver ma 16.8. čakali skúšky, mala som stres a obavy,že či to zvládnem. Skúšky som mala s p.i. Peťom, ktorý nás všetkych upokojil a vysvetlil nám veci, na ktoré si máme dávať pozor na skúškach. Skúšky som zvládla bez problémov za čo som vďačná všetkým inštruktorom a aj vedeniu autoškoly.

  Nikdy nebudem ľutovať výber tejto autoškoly a budem na Vás spomínať len a len v dobrom a samozrejme odporučím Kuželku všetkým,ktorí si chcú spraviť vodičák. ĎAKUJEM ešte raz za všetko.

  S pozdravom Veronika.

 13. Pre Kuželku som sa rozhodol, pretože moja polovička mi raz povedala: “Prihlás sa do Kuželky, Lucka ma úžasný prístup“. Tým bolo rozhodnuté a bolo to správne rozhodnutie.
  Ako ,,rýchlokurzár,, som mal teoretickú výučbu práve so šéfkou Luckou. Hodiny ubiehali ako voda. Výklad bol skvelý, na testy ktoré sa robili na jiscd.sk som sa vôbec nepotreboval učit, pretože z hodin som si pamätal všetko potrebné.

  Keď som mohol isť na trenažér a jazdy, Lucka mi povedala: “Michal Váš inštruktor bude Pán Mika”. Mala pravdu, je to Pán. Na prvej hodine trenažéru ma pán Štefan prekvapil otázkou, aby som sa mu predstavil. V tom momente som vedel, že mám vyhraté, že ma neberie len ako čislo v kartotéke, ale ako živú bytosť. Pán Štefan je užasný Človek, profesilonálny inštruktor a v neposlednom rade aj psychológ. Po piatej jazde s ním, ked som sa dakázal sústrediť aj na niečo iné, ako na pedále a hľadanie 3ky na radiacej páke, sme sa dokázali baviť o živote, ako dobrí známi. Na jazdy s pánom Štefanom som sa veľmi tešil, pretože to pre mňa nebol výcvik, ale posedienie pri dobrej káve s dobrým kamarátom.

  Poslednú kondičnú jazdu a skúšku som mal s Peťom. Za poslednu jazdú, ktorú som mal deň pred skúškou, sa budem este dlho hambiť, bola to veľká tragédia. V deň skúšok nám pred testami Peťo zopakoval všetko, na čo si máme dávať pozor a čoho sa vyvarovať.

  Veľká vďaka patrí aj pánovi Fussekovi, ktorý nás viezol na autocvičisko a počas jazdy nás ukľudňoval, vtipkoval a podarilo sa mu tú napätú atmosféru uvoľniť.

  Veľká vďaka Vám všetkým ešte raz…

  Ako autoškole Vám prajem veľa úspechov.
  S týmto štandardom sa z Vás stane topka na celom Slovensku a nie len jednotka v KE.

  Ďakujem MIKI

 14. Pre autoškolu som sa rozhodovala na základe recenzií a tieto teda neklamú. Kuželka je zamňa top autoškola v Ke. Rozširovala som si vodičák o skupinu A a teda lepšieho inštruktora ako Peťa si neviem predstaviť. Bez váhania odporúčam všetkým ktorí čo i len trošku váhajú. 🙂

 15. Skúška úspešná, bola som pod stresom ale vedela som, že som zodpovedne a na vysokej úrovni pripravená vďaka autoškole Kuželka 🙂 (hoci nám Śtevo Mika vravel pred skúškou, že radšej pomaly a zastať na blikajúcom semafore, ja som blikajúci v miernom strese preletela tak, že takmer na orandžovú a červenú, šťastie že to vyšlo, hoci teraz by som si už radšej zastala)
  Bolo to moje najlepšie rozhodnutie za posledných 5 rokov, ísť do autoškoly a práve do Kuželky.
  Profesionálny prístup už od teoretickej prípravy s Markom, kedy bolo na hodinách stále veselo a ani neviem ako zbehli.
  jazdy s Markom boli pre mňa také, že raz som bola hore kedy ma Marko chválil, že som šikovná a inokedy dole kedy bol Marko vážny a vravel mi dievča, čo to robíš?! Najlepšia jazda s Markom bola s vozíčkom, hrala nám hudba a až som zabudla, že niečo za sebou vôbec ťahám. Vozík, nie je veda.
  Jazdy s Maťom hodnotím ako najuvoľnenejšie, najsrandovnejšie. a veľa vecí som pri Maťovi pochopila správne a odstránila zlozvyky.
  S Lacim so mala prvé jazdy, ešte minulého roku, viem, že boli v pohode a že tiež na mňa nekričal, viac si už nepamätám. S Renátkou som mala najviac jázd, jazdy boli plné dôvery vo mňa, ako inštruktorka špičková. Jazdy s Renátkou boli plné pohody a rozhovorov a bez stresov.
  A nakoniec jazdy so Števom s ktorým som mala aj skúšku. Naozaj som bola nesmierne rada, že som ho mala na skúške a rovnako aj Škodu Rapidku, s ktorou som sa stotožnila. Racionálny prístup, menej slov, avšak úplne k veci, k jazde, premávke, vozidlu… Všetko malo hlavu a pätu. Vďakapánovi Mikovi som pochopila všetko, čo mi bolo nejasné ešte v poslednej jazde, teoretické a praktické rady na nezaplatenie. Keď uvidím auto autoškoly budem Vámstále všetkým kývať a popravde už teraz mi celá Kuželka chýba.

 16. Prihlásiť sa do tejto autoškoly bolo najlepšie rozhodnutie. Tu totiž inštruktor nie je len „učiteľ“, ale aj kamarát či psychológ. Celú dobu som sa stretávala jedine s priateľským prístupom, za čo som naozaj veľmi vďačná. Vodičák sa mi podarilo urobiť na prvý krát vďaka teóriám s Renátkou, kedy to bola stále zábava a zaujímavá hodina, nie len učenie sa veci naspamäť od hora dole. Za jazdy patrí veľké ďakujem Markovi, ktorému vďačím za veľmi veľa odbúraného stresu, veľa zábavy a vedomostí. Najväčšie ďakujem však patrí Martinovi, ktorý so mnou odjazdil najviac a zároveň so mnou zavŕšil skúšky. Vďaka autoškole Kuželka som si bez akéhokoľvek zaváhania splnila cieľ spraviť si vodičák ešte pred osemnástkou, ktorý by som určite nedosiahla bez ich veľmi priateľského kolektívu.

 17. Výber Autoškoly kuželky bolo moje najlepšie rozhodnutie! Od náučných, zábavných no aj seróznych hodín teórie s Renátkou až po záverečné skúšky s Lacim:) Pôjdem ale pekne po poradí. Ako som už spomínala, hodiny teórie neboli vôbec nudné, práve naopak! Zažili sme kopu srandy, naučili sme sa riešiť dopravné situácie a všetko bolo perfektne vysvetlené za čo ďakujem pani inštruktorke Renátke. Po teórií sme ako prípravu na jazdy v cestnej premávke mali trenažér. Peťo mi všetko krásne vysvetlil, oboznámil ma s tým čo sa ako nastavuje a tiež som si vyskúšala ako asi fungujú pedále. Druhý trenažér som mala s Lacim, ktorý mi vysvetlil, že treba dávať pozor aj na psov behajúcich po vozovke:D
  NVP so mnou pretrpela Renátka, ktorej vďačím za perfektné základy.
  No hlavne sa chcem poďakovať inštruktorovi Martinovi, ktorý bol trpezlivý pri každej mojej chybičke a vždy mi objasnil každú dopravnú situáciu, ktorej som nerozumela. Tak príjemný, vtipný a milý človek, že mám naozaj slzy na krajíčku keď si uvedomím, že už si s ním nikdy nenaplánujem jazdu. Ďalej ďakujem Markovi, ktorý so mnou zažil nie málo prešľapov a aj napriek ním si so mnou vždy do auta sadol. Inštruktorovi Štefanovi za trpezlivosť pri rozbehu do kopca a Romanovi a Martinovi (opäť) za vysvetlenie a naučenie rozbiehania sa za použitia ručnej brzdy:) No a nakoniec opäť Lacimu, ktorý so mnou pred skúškami prešiel všetko čo mi nebolo jasné a odjazdil so mnou 2 posledné jazdy v autoškole.
  Samozrejme obrovské ďakujem patrí aj Lucke a Katke, ktorým som kedykoľvek zavolala s nejakou prosbou/ problémom a hneď ako to bolo možné to vyriešili.
  Včerajšie skúšky som na prvýkrát zvládla len vďaka úžasnej príprave a prístupu celého Kuželkovského tímu❤
  ĎAKUJEM!! Autoškolu odporúčam každému kto si chce jazdu užívať a nie trpieť a odratávať kedy to už skončí:)

 18. Dobry den urobila som vodicak a som nesmierne šťastná Dakujem všetkým inštruktorom za vašu trpezlivosť. Ste najlepsi inštruktori akých kuzelka moze mat❤️
  Prajem vam všetkým vela stastia a hlavne zdravia.

 19. Ďakujem Autoškole Kuželka za všetok čas a námahu ktorú venovali nielen mne ale aj ostatným 🙂 síce píšem tuto recenziu takto oneskorene keďže skúšky som už mala za sebou 3 júna ale chcem sa hlavne poďakovať inštruktorovi Markovi za trpezlivosť a úžasné jazdy , bez neho by som to nedala na prvý krát , určite sa chcem poďakovať inštruktorke Renátke za skvelé teórie a celej Autoškole za mňa TOP v Košiciach 😉

 20. Ahojte
  Chcem sa poďakovať autoškole Kuželke….dala som to na prvýkrát ( aj keď v deň skúšok som mala neskutočné stresy) veľke Ďakujem patri Markovi (braček) s ktorým som mala super jazdy (vždy s dobrou náladou a super hudbou ) a hlavne mal pevne nervy na moju spojku
  Ja a spojka nieako nešlo dokopy zladiť (mal si to ťažké somnou ale zvládli sme to na jedničku ) hlavné je že vie super naučiť , vysvetlit , pomôcť … Najlepší inštruktor z Kuželky .
  Vrelo odporúčam každému kto si chce urobiť vodičák

 21. Ahojte
  Chcela by som sa poďakovať autoškole Kuželke….dala som to na prvýkrat (aj keď v deň skúšok som bola úplne vystresovaná ) veľke Ďakujem patrí najlepšiemu inštruktorovi Markovy (braček) s ktorým som mala jazdy. Má perfektný prístup , poradí , vysvetli, pomôže zo všetkým. Viem že nemal to somnou ľahké a ani s mojou Spojkou je to veľmi pozitívny človek a to je hlavné.
  Naučil má všetko a zato som mu veľmi vďačná . Jednoducho keď si s niekym sadnete úplne tak to proste ide

 22. Seriózny prístup, príjemní a kvalitní inštruktori. Za úspešne zvládnutú skúšku jednoznačne vďačím Lacimu Šolcovi, ktorý ma s ochotným prístupom naučil šoférovať. Vďaka vynikajúce vysvetlenej teórii, som zvládla test v deň skúšky hravo. Počas jázd, ma neraz upozornil a s veľkou trpezlivosťou mi vysvetlil dopravné situácie v rôznych križovatkách a na cestách. Ďakujem a autoškolu jednoznačne doporučujem.

 23. Veľké ďakujem tejto najlepšej autoškole pod slnkom. Inštruktorom Renátke, Martinovi a Lacimu patrí tiež veľká poklona za ich trpezlivosť na mojich ´´úžasných´´ jazdách :D. A veľká vďaka patrí aj Markovi, vďaka ktorému som skúšky zvládla na 1x :*
  ĽÚBIM VÁS VŠETKÝCH a ďakujem za všetko 🙂 hlavne za vodičak.

 24. Zdravím Kúželka…neuveriťeľné sa stalo skutočnosťou 🙂 včera som úspešne spravil opravnú jazdu 😉 Chcem sa z celeho srdca poďakovať Peťovi,ktorý ma naučil šoférovať a mal so mnou trpezlivosť,klobuk dole…Obrovska vďaka veľkému zabijakovi a tým je Marko!Pred skúškou mi pretočil zmýšlanie v mojej gebuli…na prvu jazdu na skúške som išiel s tým že to proste nespravím lebo si neverím,som nervózny atď…tento človek dokázal že som nastupoval do auta prvýkrát namotivovaný a odhodlaný a čo je najdôležitejšie začal som v seba veriť…a dopadlo to tak že sme to zvládli…ešte raz veľká vďaka a kalap dole pred vami chlapci…nesmiem zabudnúť ani na Ľuba ktorý uplne pohodičkovou formou vysvetlil teóriu…Ďakujem chlapi a prajem vám všetko dobré do budúcna…rozhodnutie robiť si vodičák v Kúželke bolo jedno z mála dobrych v mojom živote 🙂 Top autoškola

 25. Tak a je to za mnou. Vodičak rozšírený o skupinu A. Pol krivého slová ma nenapadá, od manažmentu cez vysvetlenia až po inštruktorov všetko na Mega výbornú. Skvelá motorka, inštruktor zdravo kritický aby ma posunul vpred, plne dôveroval počas každého jazdného úkonu, v prípade, že som niečo prehliadol, ma upozornil a niekedy ma nechal aj samého prísť na to, čo, kde a ako napraviť pri jazdnom štýle. Skvelá autoškola. Odporúčam začiatočníkom či skúseným. Ku každému féroví a vždy majú čo naučiť. Určite odporúčam známych na vodičáky. Nech sa darí ako sa aj mne u Vás darilo, ste skvelí.

 26. Ahojte,
  Chcem sa Vám v prvom rade veľmi pekne poďakovať za to, že ste autoškola ktorá je v prvom rade jedna obrovská a milá RODINA, kde sa človek necíti nebyť súčasťou autoškoly ale naopak je súčasťou a nechá na jazdách aj kúsok seba. Túto autoškolu môžem jedine odporučiť. Skúšky som spravila úspešne na prvý krát aj keď som mala obrovské obavy a obrovský stres, ktorý som nevedela potláčať ale vďaka úžasnému inštruktorovi, ktorému patrí jedno veľké Ďakujem. Marko, dal si mi vedomostí, nie len vedomostí viazané na jazdu ale tak tiež aj vedomosti do života. Môžem povedať za seba, že v tejto autoškole som nechala a chcem zo cťou nechať kúsok seba pretože, tak dobre som sa asi nikdy necítila. Samozrejme, teória s Ľubom nesmie chýbať, ktorý mi dal pevné základy aby som mohla základy zdokonaľovať.
  Na jazdy som chodievala vždy s úsmevom a radosťou. Žiaden strach na veľkých premávkach. Raz Marko zapne hudbu a hneď je radosť šoférovať. Ďakujem za tvoju trpezlivosť pri mne, za povzbudenie ktoré človeku dávaš. Tak isto, ďakujem aj ostatným inštruktorom, s ktorými som síce jazdy nemala, ale z každého z nich vyžaruje veľké dobro a pozitívna energia.
  Ďakujem Vám ešte raz aj za to, že za volant si sadám s rešpektom a odvahou.
  PS- bude mi smutno

 27. Zdravíčko,
  Túto autoškolu môžem jedine odporučiť. Skúšky som spravil úspešne na prvý krát. Boli tam dosť obavy nakoľko poslednú jazdu a skúšky mi oddelila karanténa. Teóriu som mal s Ľubošom, ktorú každú jednu hodinu obohatil svojim úžasným komentárom. Po každej teórii som odchádzal domov o čosi múdrejší a teória bola miesto blbého pozerania na tabuľu o zážitkoch a skvelých ľudoch. Chcel by som sa poďakovať Markovi (mimochodom nenahraditeľný playlist v aute) a Lacimu za moje prvé najazdené kilometre. Či to už boli kuželky alebo prvá jazda mimo mesta. Potom si ma pod svoje krídla zobral Peťo, ktorému neskutočne ďakujem za každú jazdu, vysvetlenie ak som niečo nechápal, aj keď som občasne zaváhal. Odjazdil som s ním 14 jázd na ktoré som sa tešil, že čo si pre mňa zase nového vymyslí. Ďakujem za krásny prístup Lucky, ktorá je flexibilná a nenahraditeľná v tom čo robí. Ďakujem celému týmu Kuželky za úžasný prístup. Oliver Poliačik

 28. Síce mám skúšky za sebou už istý čas a chvíľu mi to trvalo, kým som sa dostal k tejto recenzii, ale určite som si ju nemohol odpustiť.

  Moja obrovská vďaka patrí mnohým ľuďom, ale začnem asi od úplných začiatkov. Dlžím jedno obrovské ďakujem Ľubovi, s ktorým som strávil väčšinu hodín teórie. Nálada bola stále dobrá, bavili sme sa a čo je najdôležitejšie, učili sme sa. Jeho profesionálnym prístupom dokáže naučiť tak, že doma sa do toho človek už ani nemusí pozrieť. Na každú jednu hodinu som sa vyslovene tešil a na každej hodine nás dokázal rozosmiať.

  V druhom rade by som sa chcel poďakovať Lacimu. Strávili sme spolu väčšinu jázd a každá stála za to. Vodil ma po uličkách, o existencii ktorých som ani nevedel a na križovatky, kde som zo začiatku bol úplne stratený. Všetko čo sa týka šoférovania mi vysvetlil a niektoré veci aj mnohokrát, ale veľmi trpezlivo. Jeho obľúbený playlist som mal napočúvaný od A po Z a nikdy nezabudnem na jeho vtipné hlášky.

  Ďalej by som sa chcel poďakovať Markovi. Mali sme spolu zopár jázd a musím povedať, že každá jedna bola úžasná. To ako dokáže vysvetliť, naučiť, usmerniť, ukľudniť, povzbudiť, je proste na úplne inej úrovni. Jeho trpezlivosť je úžasná a určite nezabudnem ani na jednu vec, ktorú ma naučil.

  Obrovský rešpekt pred všetkými, ktorí pracujú v tejto autoškole. Som neskutočne rád a spokojný, že som si vybral práve túto autoškolu a určite ju odporúčam každému. Ešte raz jedna veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na tom, že som úspešne dokončil autoškolu a že si teraz sebavedomo sadám za volant s pocitom, že všetko čo potrebujem, ovládam.

  Ďakujem najlepšej autoškole v Košiciach!

 29. Už ako vodička píšem túto recenziu a musím teda podotknúť, že s poriadne zmiešanými pocitmi; z toho, aké to bolo celé úžasné, a že už je koniec.

  Rada by som poďakovala Markovi, ktorý si so mnou prešiel úplne prvými jazdami v premávke, všetko mi vysvetlil, svojim prístupom a playlistom úplne odľahčil atmosféru a upokojil ma stále, keď som mu oznámila že som nervózna. Som vďačná za jeho vždy skvelú náladu, ktorá ho neopúšťala a prenášala sa aj na mňa a za jeho povzbudenia a upokojenia na kondičnej jazde a v deň skúšky. 🙂

  Taktiež sa chcem veeeľmi poďakovať Lacovi, s ktorým som si vždy fakt super pokecala a nasmiala sa 🙂 Neúnavne ma driloval kuželky a všakovakými spôsobmi sa mi snažil vysvetliť, kedy stojím rovno a môžem cúvať 😀 všetko mi zopakoval aj 50-krát ak to bolo potrebné (niekedy bolo) a stále mi pomohol, keď mi to zdochlo v strede križovatky. Jeho vtipné poznámky ma vždy vedeli rozosmiať. Z parkoviska sme sa nepohli, kým si nebol istý, že som pokojná (hlavne na začiatku) a jazdy s ním sa stále niesli v uvoľnenej atmosfére. Je to neskutočne skvelý a trpezlivý inštruktor. Ďakujem Vám! 🙂

  No a nakoniec, patrí moja obrovská vďaka Renátke, s ktorou som to akosi “ťahala” odzačiatku. Na teóriach s ňou som sa ani raz nenudila, všetko nám zrozumiteľne a vtipne vysvetlila. Pri našich spoločných jazdách som nechápala, ako môže byť niekto taký pokojný a trpezlivý, hlavne keď bola jazda, kedy mi to vážne nevychádzalo – vtedy, keď už som mala slzy na krajíčku, ma povzbudzovala a upokojovala, a hlavne, stále mi verila. Ak som niekde urobila chybu, tak sa so mnou na dané miesto vrátila aj 5-krát, kým som to nepochopila a neurobila správne. Povodila ma po všetkých zákerných aj nezákerných križovatkách, kruhových objazdoch a uličkách a latku posúvala stále vyššie. Na kondičných jazdách so mnou prešla asi všetko, čo sa dalo, a tiež mi bola obrovskou oporou nielen pred skúškami, ale aj počas nich. Renátka, veľmi Vám ďakujem za všetko! 🙂

  Ďakujem Kuželke za vodičák a za Váš ľudský a milý prístup a ochotu. Celé to bola jedna skvelá jazda a bude mi to nesmierne chýbať. 🙂 Vďaka Vám som vodičák získala na prvý pokus. Nikdy neoľutujem, že som si vybrala práve Vás a rozhodne budem odporúčať ďalej. 🙂

 30. “Skvelí ľudia ,super prístup ,kopec srandy ,profesionalita. ,, Týmito slovami možno opísať Kuželku . Dňa 9.1.2020 som spravil vodičák na prví pokus a to len vďaka môjmu inštruktorovi Markovi (ktorému mimochodom veľmi ďakujem za skvelý prístup a za neskutočnú trpezlivosť ) ale vďaka patrí aj Martinovi a ostatným inštruktorom ktorí ma toho taktiež veľa naučili a taktiež by som rad poďakoval pani majiteľke Lucke Fusekovej za jej neskutočnú ochotu a pomoc ktorú mi poskytla keď som ju potreboval a bez ktorej by som to pravdepodobne taktiež nezvládol.

 31. Skúšky mám úspešne za sebou na prvý pokus, za čo by som sa chcel poďakovať celému tímu Kuželky, za ich milý a ľudský prístup. Ste skvelý kolektív a úžasní ľudia. Môžem povedať, že mi jazdy s vami, pri ktorých sme sa mohli aj porozprávať a zasmiať, budú chýbať 🙂
  Ďakujem Ľubovi za kondičné jazdy a povzbudenie pred skúškou. Ďakujem Lacimu za spoločné jazdy a trenažér, ktorý ma pripravil na jazdu v premávke. Ďakujem Markovi za spoločnú jazdu, na ktorej ma naučil kuželky a jeho rady pred skúškami, ktoré som si zobral k srdcu, naozaj mi pomohli. Ďakujem Lucii za vybavenie všetkých papierovačiek a ochotu vždy pomôcť. Ďakujem Renátke za hodiny teórie, ktoré ma naozaj pripravili na to, čo ma čaká v premávke a zároveň boli zábavné, pútavé a náučné, za jej trpezlivosť a prísnosť pri jazdách, z ktorých som si vždy odniesol niečo nové a posúval sa tak pomaly na vyššiu úroveň. Najväčšie ďakujem však patrí Martinovi, s ktorým som mal najviac jázd a najviac som si ich užil. Ďakujem za kamarátsky prístup, trpezlivosť, za každú radu, pochvalu a pokarhanie, vďaka ktorým si môžem povedať, že som vodičom 🙂
  Celej Kuželke prajem mnoho úspešných budúcich vodičov. Všetci ktorí váhate akú autoškolu si vybrať, môžem jednoznačne odporučiť Kuželku 🙂

 32. Takže skúšky som úspešné zvládol na prvý pokus a to len preto, že som mal super inštruktorov. Celé to začalo záživnými teóriami s Ľubom, na ktorých nám bolo perfektne vysvetľované zákony a značky. Potom prišiel inštruktor Marko, ktorý nám dal nezabudnuteľné dve teórie a praktickú údržbu. Prečo nezabudnuteľné lebo správne a vtipne vysvetlil držanie volantu a riadiacej páky a celé to bolo zobrazene s humorom 🙂 Ale zato sme si to zapamätali ako otčenáš. No a po teórií prišiel trenažér s Peťom, ktorý zbehol raz dva a davaj hneď som išiel na jazdy. Prvých 10 bolo s Peťom, počas ktorých som spoznával Košice. Raz za čas som urobil nejakú somarinu, ale iba raz za čas. Potom som začal jazdiť s pani inštruktorkou Renátkou, ktorá ma nešetrila, ale bolo to znesiteľné. Tieto jazdy ma zase posunuli o level vyššie. A na koniec to najlepšie jazdy z Markom a Ľubom, počas ktorých som sa zdokonaľoval. Počas jazdy išla vždy skvelá hudba. A nesmiem zabudnúť na Luciu, ktorá vždy vybavila všetko na počkanie. V „Kuželke“ je jeden neskutočne super tím ľudí, ktorí mi pomohli k získaniu vodičku. Ešte raz jedno VEĽKÉ ĎAKUJEM.

 33. Ďakujem Autoškole Kuželka, skúšky som urobil na prvý krát. Najlepší inštruktori ktorým sa chcem poďakovať, najviac Lacimu ktorý ma naučil jazdiť a boli s ním super jazdy a Markovi za náučnú a pritom veľmi zábavnú teóriu.
  Najlepšia autoškola! Odporúčam všetkým!
  Ešte raz, ďakujem veľmi pekne.

 34. Mám za sebou úspesne zvládnuté skúšky a prišiel rad na poďakovania.
  V prvom rade sa chcem poďakovať Ľubovi za hodiny teórie, boli skvelým základom a vďaka zaujímavému výkladu som si všetko rýchlo zapamätala. Ďakujem taktiež aj za všetky jazdy, ktoré som s Vami mala, nebolo to vždy ľahké, ale bola som vďaka Vám pokojnejšia ako obyčajne, čo je veľmi podstatné. Ďalšie ďakujem patrí aj ostatným inštruktorom, s ktorými som mala jazdy – Radovi, ktorý mal so mnou moje prvé jazdy, vďaka nim som sa nevedela dočkať ďalších jázd; Markovi, s ktorým som sa nie len nasmiala, ale aj potrápila, ale aj ty si to mal so mnou dosť zaujímavé; Renáte a Lacimu, s ktorými som mala len po jednej jazde, ale aj tie ma veľa naučili. Rovnako dôležité ďakujem patrí Lucii za jej ochotu a celkovú prácu. A nakoniec sa chcem poďakovať celému tímu v Kuželke, práca inštruktora nie je jednoduchá a obdivujem a rešpektujem Vašu trpezlivosť a ľudský prístup, vďaka ktorému bolo chodenie do autoškoly veľká radosť a teraz sa mozem tešiť na budúcnosť zodpovednej vodičky. 🙂

 35. Obrovské Ďakujem. Skvelý kolektív ľudí, ktorí sú na správnom mieste.
  Ďakujem perfektnému Ľubovi za ešte perfektnejšie teórie – určite na nich nezaspíte a konečne zistíte, že aj sedenie v školskej lavici vie byť super, náučné a zábavné zároveň.
  Ďakujem Lacimu, ktorý si somnou odtrpel tie najhoršie (prvé) jazdy, keď som sadla do auta a nemala ani poňatia čo tam vlastne robím. Nezabudnem na jazdu, keď mi to zdochlo na každej križovatke, pri každom rozjazde a on len pokojným hlasom opakoval prosím spojka do záberu a pridávame plyn. Obdivujem tú nekonečnú trpezlivosť. Ďakujem Laci, aj za deň skúšok ten Váš upokojujúci hlas ma dostal do totálnej pohody a dala som to bez stresu a s prehľadom (jupíííííí) 🙂
  Samozrejme ĎAKUJEM tebe Marko. Ty si moja špica, totálne zlatíčko. Ty si somnou dookola prechádzal tie najťažšie križovatky, naučil si ma ako si jazdu užívať a nebyť v strese. Všetky jazdy stebou (a s keksíkom) boli náučné, uvoľnené a plné smiechu (na ten tvoj smiech a tvoje vtipy nikdy nezabudnem). Si PÁN inštruktor.
  Túto autoškolu budem odporúčať vždy, všade a každému. Ľudskosť, veľa smiechu, veľa vedomostí, zelené autíčka a tí najlepší PÁNI inštruktori = AUTOŠKOLA KUŽELKA.
  Ste supííííííííííšššššššš

 36. Najlepšia autoškola v Košiciach. Úžasný prístup inštruktorov, super partia. Ďakujem za všetko 🙂 Môžem len odporúčať

 37. Skúšky mám úspešne za sebou a len vďaka KUŽELKE ! Ako sa teším, že som skončila tak mi je aj smutno, že už nebudem stretávať tak úžasných ľudí ako boli v KUŽELKE. Neskutočne dobrý prístup pánov inštruktorov. Od teórie až po poslednú jazdu som bola neskutočne spokojná a som každému veľmi veľmi vďačná. Najviac Marcovi, ktorý bol neskutočný na teóriach. Vďaka za jeho zodpovedný ale kamarátsky prístup vďaka ktorému, som si pamätala veľa z teórie. Ten tvoj smiech a naše debaty mi budú veľmi chýbať. Ďakujem ti aj za prvé jazdy s tebou a s keksíkom, ktoré si somnou pretrpel s úsmevom na tvári . Ďalšie obrovské ĎAKUJEM patrí samozrejme Ľubovi, ktorý nadomnou povedzme prevzal kontrolu a poctivo ma na skúšky pripravoval. Aj keď ste to nemali niekedy somnou ľahké a občas som si robila veci po svojom tak som Vám neskutočne vďačná. Veľmi veľa ste ma naučili a dali mi rôzne skúsenosti do života. Aj keď som si neverila na skúškach tak ste ma vedel upokojiť čo si veľmi vážim. Vám obom skratka patrí moje obrovské ĎAKUJEM a na Kuželku budem spomínať len v tom najlepšiom a to hlavne vďaka Vám. KUŽELKE prajem veľa spokojných žiakov a veľa dobrých hodnotení, pretože si to zaslúži! Ste skratka ten najlepší tím v Košiciach o tom nepochybujem. Budúcim žiakom, vodičom prajem veľa šťastných kilometrov a veľa dobrých zážitkov počas kurzu

 38. Vo štvrtok sa mi na prvý pokus podarilo urobiť vodičské oprávnenie na skupinu B. Ani vo sne mi nenapadlo, že sa mi to podarí hneď na prvý pokus. Obrovské poďakovanie odo mňa patrí inštruktorom – Markovi a Ľubovi, ktorí mi boli ochotní aj viackrát vysvetliť veci, ktoré mi neboli jasné. Budúcim vodičom prajem veľa šťastia pri šoférovaní a veľa šťastných kilomertov. 🙂

 39. Chcem sa podakovat autoškole Kuželke….dala som to na prvýkratMoje velke DAKUJEM patri MARTINOVI s ktorym som mala jazdy,má perfektny pristup,dalej Marko,Renatka,Rado dakujem,Lubovi za výborne vysvetlenu teoriu. Máte úžasny tím ludí…vrelo odporúčam 100%

 40. Úspešne mám za sebou skúšky a musím povedať že mi je smutno, že už je koniec. Veľké ĎAKUJEM patrí autoškole KUŽELKA! Teórie som mala s Ľubom, ktorý perfektne vysvetlil a stále odľahčil teóriu humorom. Práve s ním som absolvovala najviac jázd, každú zákernú križovatku sme prešli dovtedy, pokiaľ som to nepochopila a nebola si istá, že to viem…. Ďalšie jazdy som mala s Radom, ktorý bol kľudný, príjemný a počas jazdy sme sa rozprávali, čiže som aj zabudla, že som mala stres…Veľmi by som sa chcela poďakovať aj Markovi, s ktorým som mala prvú jazdu a posledné kondičné jazdy. Na kondičných jazdách sa snažil so mnou prejsť všetko a hlavne dôkladne. Žiadnu zlú skúsenosť som v kuželke nezažila, stále panovala príjemna atmosféra, ústretovosť. Každá jedna jazda bola pre mňa obohajúca. Vďaka celému tímu je zo mňa šoférka, čomu by som donedávna neverila. Odporúčam 100%.

 41. Dakujem za najlepsie mesiace v kuzelke! Ste najlepsia autoskola bez pochyb. Pacil sa mi hlavne pristup instruktorov, ktori boli stale dobre naladeni a velmi ustretovi. Jazdy boli stale plne novych informacii a novych zrucnosti. Kazdou jazdou som citila pokrok a taktiez mi velmi vyhovovali feedbacky po jazde, co treba zlepsit a na co si davat pozor. Co sa tyka papierovaciek, Lucka je velmi mila a prijemna, jednoducho som nemala ziadne komplikacie ako so zapisom tak ani so skuskou. Chcela by som sa podakovat hlavne Lubovi a Markovi, s ktorymi som mala najviac jazd. Vy ste ma naucili nie len soferovat, ale hlavne ste ma naucili mat istotu. Aj ked som mala trosku netradicnu skusku, tak som to nakoniec dala na prvykrat a vdacim za to hlavne vam ❤ Dufam, ze potesili moje slova a odporucam kuzelku vsetkymi desiatimi !

 42. Ak si neviete vybrať JEDNOZNAČNE odporúčam túto autoškolu celý kolektív je veľmi príjemný a celý priebeh kurzu bol vďaka nim pohodový Ďakujem nech sa Vám darí

 43. Najlepšia autoskola, ste proste TOP ! Dala by som vám milion hviezdičiek Z celého srdca ďakujem hlavne Ľubovi , Lacovi a Markovi za perfektné jazdy, na ktoré som sa vždy tešila. Jazdy boli vždy aj veselé, ale aj vážne. Vedeli ste ma pochváliť aj pokarhat a to si veľmi vážim. Lucke veľká vďaka za perfektný prístup a vždy míle slová. Viete čo? Vy by ste nemali byť len autoškola, vy by ste mali aj iné autoškoly učiť, ako sa práca, ktorú robia, má robiť dobre ♡ DAKUJEM s pozdravom Joja Mako:)

 44. Vďaka tejto super autoškole som spravil skúšky na prvý pokus, za čo im veľmi pekne ďakujem. Ďakujem Ľubovi za jeho zaujímavé teórie a za kondičnú jazdu pred skúškami, ďakujem Lacimu za trenažér a za jeho pohodové a pokojné jazdy. Ďakujem aj Markovi, že ma odučil od chýb, ktoré som robil pri jazde, ďakujem aj Radovi že mohol mať so mnou jeho prvú inštruktorskú jazdu v autoškole, ďakujem Martinovi za praktickú údržbu, ďakujem aj Peťovi a Renátke za tipy a rady. A samozrejme, jedno ďakujem patrí aj Lucke a Janke. Túto autoškolu viem len odporučiť, lepší kolektív ani neexistuje. Ďakujem že som mohol spoznať tak fajnový kolektív. Ste najlepšia autoškola.

 45. Jedno nekonečne veľké poďakovanie patrí autoškole Kuželka! Stretla som sa s celým tímom. Od začiatkov s Ľubom, ktorý na teóriach perfektne vysvetlil a veľakrát aj pobavil, cez prvé jazdy s ním, na ktorých som bola viac vystresovaná ako na skúškach. Všetko mi však krásne vysvetlil a ukázal, že šoférovanie je super. Peťo a Laci na trenažéri taktiež všetko vysvetlia a pripravia vás na prvú jazdu. Koniec koncov zhodnotíte, že v aute to je jednoduchšie ako na trenažéri. Za vysvetlenie pripájacích pruhov na južnej triede a za pokojnú jazdu aj napriek kvalitnej dávke dažďa môžem poďakovať Renátke. Nový inštruktor Rado sa rýchlo naučil, že tím tejto autoškoly je založený len na super ľuďoch a jednoducho sa prispôsobil. Veľmi by som sa chcela poďakovať aj Martinovi, s ktorým som mala asi 3 jazdy, je pokojný, príjemný, stále poradí a hlavne nikdy nekričí, jazda s ním je uvoľnená a stres pri ňom nenájdete. Na koniec by som sa chcela poďakovať Markovi, s ktorým som absolvovala najviac jázd! Marko, aj napriek tomu, že sem tam zakričal a sem tam musel znášať aj moje slzy, je neskutočne ľudský a dobrý inštruktor. Uvoľnená a zábavná jazda s Markom vás taktiež odženie od stresu! Naučí vás všetko! Prejde s vami najťažšie križovatky a pre mňa bol takým druhým ockom počas týchto mesiacov! Všetci vás naučia to čo majú vo veľmi príjemnej atmosfére a skúšky prejdete s maximálnym pokojom! Keď som sa hodinu po skúške rozplakala tak som si uvedomila, že títo ľudia mi dali viac ako mali!!! Keby som si mala znova vybrať tak by som nikdy nemenila! Ešte raz ďakujem ❤️

 46. Moje veľké poďakovanie patrí autoškole Kuželka, kde som mala príležitosť naučiť sa veľa nového a získať vodičák! Skvelý prístup a veľa ochoty z ich strany. Teória bola s Ľubom skvelá, vždy mal trpezlivosť na naše otázky ohľadom križovatiek a zákonov a všetkého iného 🙂 všetci inštruktori sú skvelí, najmä Marko, ktorý ma upokojil hneď ako videl čo i len najmenší náznak stresu. Zvlášť veľké poďakovanie patrí Lacimu, s ktorým som odjazdila takmer všetko, naučil ma všetko od základov, kuželky ma naučil tak, že by som to snáď dala aj so zavretými očami, križovatky mi vysvetľoval aj na 10-krát, kým si nebol istý, že im rozumiem a mal so mnou trpezlivosť až do skúšky. Ďakujem!

 47. Chcem sa poďakovať celému tímu Autoškoly Kuželka. Bez Vás by som dnes skúšku neurobila. Ďakujem Ľubovi za hodiny teórie, vďaka skvelému vysvetleniu som sa doma už učiť nemusela a taktiež počas jázd bol ochotný čokoľvek vysvetliť, pomôcť a poradiť. Ďakujem aj Markovi, s ktorým som mala väčšinu jázd, že mal so mnou veľa trpezlivosti na kuželkách, ale aj neskôr na jazdách. Taktiež ďakujem Martinovi a Lacimu, ktorí ma toho tiež dosť naučili. V neposlednom rade aj Peťovi na trenažéri. Všetci ste dokázali zmeniť môj stres na úplnu pohodu za volantom.
  Autoškolu Kuželka vrelo každému odporúčam. Niet sa čoho báť, inštruktori vás všetko naučia a atmosféra v aute nie je vôbec napätá.
  Ešte raz veľké ďakujem 🙂 !

 48. Dakujem Petovi Orenicovy ,ze mozem jazdit na velkej masine .Je to profik.Vela krat,pri jazde ma udrel po prilbe,ze nesmiem dat v zakrute koleno alebo dvihat na zadne..srandujem..Je to paaan instruktor a profik.Poradi a nauci.Dik Peto a vidime sa na cestach a na Ruzine 🙂

 49. Ďakujem Kuželke že som získal vodičák. Hlavne Ľubovi za vtipnú teóriu a Peťovi za perfektné jazdy. 😀

 50. Keď som prvýkrát prišla do kuželky, bola som v strese a v hlave mi vyrilo kopec otázok. Povedala som si,nechám sa viesť. Začali sme dynamickými teóriami s Ľubom, ktoré boli nie len o teórii čo z názvu vyplýva ale dostala som mnoho rád, ktoré mi pomohli ďalej. Nikdy nezabudnem na moju úplne prvú jazdu s Renatkou, bola som nadšená a šťastná asi ako v deň svojej svadby. Ďakujem Renatka, za perfektne jazdy, úprimnosť a trpezlivosť pri zdolávaní každej križovatky. Ľubovi chcem poďakovať za skvelú teóriu, jazdy, vysvetlenie rôznych situácii. Martin obrovskaaa vďaka, navodil si úžasnú atmosféru na skúškach, jazdy pred skúškou boli tak pohodové. Ďakujem zato že si mi veril. A na záver to najlepšie, Marko človek s obrovským Č a veľkým srdcom! Nikdy nezabudnem na kuželky, jazdy počas ktorých som si ani ja neverila, ale ty si mi vždy veril! Vraví sa, že ak o niečo veľmi prosite spoji sa cely vesmír aby ste to dostali. A ja som dostala. V tejto autoškole som sa nielen učila šoférovať a získala vodičský preukaz, ale stretla som skvelých ľudí, ktorých som práve v živote potrebovala. Moje cesty mali viest k Vám. Veľká vďaka Kuželka.

 51. Chcela by som sa poďakovať za skvele vysvetlenú teóriu ( Ľubovi) a všetkým inštruktorom ale hlavne Lacimu (čáwes) za trpezlivosť na jazdách so mnou..
  Vďaka skvelému prístupu som urobila skúšku na prvý krát..

 52. Chcel by som sa poďakovať celému kuželkárskemu tímu za to, že už aj ja môžem byť vodič.
  Teórie s Ľubom nikdy neboli nudné.
  Najviac by som chcel poďakovať Peťovi za to , že ma naučil všetko podstatné , a že bol vždy ústretový pri prekladaní jázd.
  Autoškolu určite odporúčam 🙂

 53. Už som Vodička!!! Vďaka skvelej Autoškole Kuželka a skvelému tímu, ktorí z nej robia to čím je.
  Ani neviem ako, kde a s čím začať. Asi začnem tým že sa Vám Renátka osobne takto cez príjemnú správu chcem z celého môjho Srdca poďakovať za spoločné hodiny prednášok, veľmi mi to pomohlo v deň skúšok, vďaka ktorým bola celková moja príprava na skúšky jednoduchá.Som Vám pani inštruktorka veľmi vďačná za to že dnes môžem byť držitelkou vodičského oprávnenia a môžem smelo jazdiť po uliciach Košíc.
  Obzvlášť velká vďaka tebe Marko, za všetok ten čas počas jázd, ochotu, trpezlivosť, v ústretovosť, dakujem za každú križovatku a kuzelku.
  Za všetko čo si ma naučil, skvelé atmosféry ktoré si vytvoril po každom počas jázd a vysvetlovaní, bez kriku, znevažovania a zbytočných stresov.dokázal si spraviť zo mňa z vystresovanej vodičky teraz už sebavedomú a sebaistú vodičku, prešiel si so mnou kúštik mojho života, som ti vďačná za všetko a nezabudnem. Môj príbeh a dej od antivodički k vodičke bol veľmi pestrý a to všetko vďaka tebe Marko.
  Velikánske Ďakujem patrí aj Vám Ľubo.
  Vážim si a cením veľmi ako to všetko robíte a prečo to robíte, po dnešnom dni som všetko pochopila, aj keď ste maly so mnou len občas jazdu, stálo to za to a vždy mi jazdy s vami spríjemnili deň. Vďaka za ochotu, trpezlivosť, ohladuplnosť na mňa a skvelý prístup ku všetkému, za moje chybičky na križovatkách. No a to najlepšie nakoniec, vďaka za ten skúškový deň, kde ste má ukludnivali,dávali posledné rady a podporovali.
  Vďaka, Autoškolu budem odporùčať ďalej, ste všetci skvelí ludia a jednoducho skvelý tím, o tom je Autoškola Kuželka.
  Zvládla som spoločný súboj z Autoškolou a zakončením úspešne zvládnutých skúšok a to len za pomoci Vášho tímu!

 54. V prvom rade jedno veľké ďakujem celému tímu Kužeľky Všetko začalo u pani sekretárky, ktorá všetko vysvetlila a stále ochotne poradila. Ďalej teórie s Ľubom neboli nikdy nudné a stále zaujímavo vysvetlené učivo,to platí aj pre Renátku, aj keď s nami mala iba občas hodiny, ale zas to bolo super, výborne vysvetlené. No a to najlepšie nakoniec… Jazdy… Veľká vďaka patrí hlavne vám chlapci… Marco ty si sa so mnou vytrápil najviac, aj keď si mi niekedy strhol volant, šľapol na brzdu, nakričal na mňa, tebe patrí najväčšie ĎAKUJEM, ty si bol a si topka, v aute bolo kopec srandy a stále som sa nevedel dočkať ďalšej jazdy. Ďalej Martin a Laci, s vami to nebolo o nič iné ako s Marcom, stále ste ma naučili niečo nové a preto vám obom taktiež veľké ĎAKUJEM…Včera bola posledná jazda v deň skúšok úplný kľud a pohoda a som hrdý šofér hlavne Marco to tvoje… NA POKOJU… To mi včera pri policajtovi pomohlo najviac vašu Autoškolu budem odporúčať ďalej, ste všetci skvelí ľudia a najlepší tím Autoškoly jedno veľké ĎAKUJEM

 55. Po dnešnom úspešnom absolvovaní skúšky som na jednej strane prežívala obrovskú radosť, no zároveň mi budú jazdy so všetkými inštruktormi neskutočne chýbať a vždy si rada zaspomínam na každého jedného, ktorí sa mi počas praktických hodín venoval. Veľké ďakujem patrí rozhodne Markovi, s ktorým som absolvovala väčšinu jázd, za jeho neskutočne priateľský, ústretový a profesionálny prístup. Každá jazda mi dodala veľkú odvahu a istotu na cestách. Obrovské ďakujem patrí aj Ľubovi za jeho skvelé a prínosné hodiny teórie a zároveň by som chcela poďakovať Martinovi a Lacimu, s ktorými som taktiež absolvovala niekoľko jázd. Autoškolu Kuželka by som za žiadných okolností nikdy nemenila a veľmi rada ju budem odporúčať ďalej. Celému tímu prajem veľa úspechov do budúcna a ešte viac spokojných žiakov, ktorí si budú jazdy užívať a všetky získané poznatky využijú efektívne v praxi 🙂

 56. Touto cestou by som sa chcela veľmi poďakovať celému tímu autoškoly Kuželka – hlavne Ľubovi za jeho skvelé hodiny teórie, ale aj jazdy, na ktorých ma naučil reagovať v rôznych situáciách a že ma spolu s Renátkou vytrápili na križovatkách. S ich pomocou sa mi podarilo získať vodičák na prvý raz. Obzvlášť sa chcem poďakovať Markovi, za jeho ľudský prístup, pretože aj vďaka nemu som sa počas skúšok nebála. Takže pre všetkých, ktorý sa rozhodujú, akú autoškolu si vybrať – jedine KUŽELKA! 🙂

 57. Stále tomu nemôžem uveriť, ale dala som to! 🙂
  Ďakujem krásne všetkým v autoškole Kuželka,
  ….od milej sekretárky, ktorej kedykoľvek som zavolala vždy bola ochotná vysvetliť všeličo a tiež pripomenúť 🙂

  Ďakujem…
  – Renátke za výborné hodiny teórie, podané s humorom a tak pohodovo ako to vie len ona,
  – Lacimu, že si so mnou odkrútil niekoľko začiatočných jázd, obdivujem jeho nekonečnú trpezlivosť, keď už aj ja som mala dosť 🙂
  – Markovi, za to že je taký ľudský, že vysvetlil aj x-krát, len aby som pochopila, ďakujem mu za pokoj a za to, že bolo pri ňom fakt všetko „na pokoju“, doteraz si pamätám jeho vtipné hlášky, na kt. asi nikdy nezabudnem, vďaka za trpezlivosť pri učení na autocvičisku na kt. som sa tak bála a potom perfektné vysvetlenie pri rozjazdoch do kopca 🙂
  – Martinovi, za pokojný priebeh jázd a dovysvetlenie a dôležité pripomienky na cestách už tesne pred skúškami
  – Ľubovi, za to že ma vydusil pri križovatkách, naučil ma rozjazdy tak aby mi to neskapínalo na križovatkách…stačila jedna jazda a vedela som to 🙂

  ….jednoducho ďakujem všetkým, autoškolu budem ďalej odporúčať, bolo mi veľmi dobre či už na hodine alebo na jazdách.
  Robte prosím svoju prácu aj naďalej tak dobre, ako robíte! Ste skvelí tím!

 58. Túto autoškolu vrelo odporúčam. Moje veľké ďakujem patrí hlavne Ľubovi, dynamické hodiny teórie z ktorých som si zobrala veľmi veľa, taktiež jazdy s Ľubom, ktorý ma veľa naučil, vždy sa dalo dohodnúť aj na čase, plus vysoko individuálny prístup. Ak som aj niečo urobila zle, tak sme sa na dané miesto opakovane vrátili, Ľubo mi vždy všetko vysvetlil. Veľmi som sa jazdy autom bála, no vďaka tejto autoškole som sa na jazdy začala tešiť. Taktiež som veľmi vďačná inštruktorovi Markovi, ktorý ma veľmi motivoval aby som si verila, Lacovi a Martinovi za ich rady a trpezlivosť. Oceňujem vysoko profesionálny, no zároveň ľudský prístup všetkých inštruktorov, taktiež veľký obdiv za ich trpezlivosť a pevné nervy. Ešte raz ďakujem 🙂

 59. S autoškolou som nad mieru mojich očakávaní spokojný a vrelo ju odporúčam všetkým, ktorí si hľadajú kvalitnú autoškolu v ktorej si osvoja vedenie motorového vozidla príjemnou cestou a to vďaka skvelému tímu inštruktorov, ktorí dokážu naučiť, ba dokonca aj pobaviť. Vďaka tomu jazdy neboli trápením ale príjemne strávenými chvíľami, počas ktorých som sa mnoho vecí naučil. A prostredníctvom viacerých áut a inštruktorov boli vždy voľné termíny a nemusel som toľko čakať na jazdy v porovnaní s mojimi rovesníkmi v iných autoškolách. Za len 5 mesiace som získal vodičské oprávnenie. Tak neváhajte a určite pouvažujte aj nad výberom tejto autoškoly. A Kuželkárskemu tímu vyslovujeme ešte jedno veľké vďaka za všetko. 😉

 60. Rada by som prispela svojim podakovanim autoskole Kuzelka.
  Dakujem Lubovi za dynamicke hodiny teorie.
  Lacimu za prve prakticke rady v zaciatkoch na ceste a vytvorenie odlahcujucej atmosfery pocas celej skusky. 🙂
  Markovi za neunavnu snahu naucit ma co najskor si osvojit riadenie vozidla za kazdych okolnosti a zvysit si tym pozornost v premavke.
  Martinovi za dovysvetlenie a odburanie obav z autocviciska – ked clovek vie, co tam robi, tak vsetko ustoji:) a celistve podavanie informacii ako riesit to ci ono v roznych situaciach, ktore cestna premavka prinasa – nie raz som si po jazde uvedomila, ze az tak uplne pochopene som to nemala. 🙂
  Renatke, ktora si dosledne vsima a objasnuje akykolvek nedostatok dakujem taktiez.
  Ak by to osnova poctu jazd dovolovala, urcite by som rada odjazdila s kazdym z instruktorov Kuzelky.

  Vsetkym Vam este raz dakujem a prajem Vam vela dalsich spokojnych absolventov kurzu. 🙂

 61. Skvela autoskola, dakujem kazdemu instruktorovi co mal somnou trpezlivost, hlavne Marko s ktorým som mala najviac jázd a vzdy bol pozitívne naladeny a vsetko mi s kludom vysvetlil aj x krát:-), vdaka aj ostatnym Peto, Martin, Renátka, Laci , ale aj Ľubo s ktorym bola teoria vzdy zaujimava ! 🙂 dakujem hlavne za vas ludský prístup a dobrú náladu .A saaamozrejme aj Janka, ktora vzdy vsetko vybavila 🙂
  tak ako som sa k vam cez doporucenie dostala ja, tak vas tak isto s maximalnou spokojnostou a uprimnosotu budem odporucat dalej:)

 62. Dnes, keď držím papier o úspešne absolvovanej skúške, nepríde mi na rozum ani jedno krivé slovo na túto autoškolu. Chcem sa poďakovať celému tímu Kuželky, že spravili tieto posledné mesiace tými najlepšími. Nikdy som si nemyslela, že sa na jazdy budem tešiť a budem odpočítavať dni, dokedy si budem môcť opäť sadnúť do zeleného autíčka. ☺️

  Moja veľká vďaka patrí najmä Lacimu, ktorý si to so mnou odtrpel od začiatku a stále sa snažil zľahčiť situáciu keď som bola v strese, alebo mi to veľmi nešlo. Nikdy nezabudnem na moju prvú jazdu v premávke, keď som so strachom v očiach išla po úzkych zákrutách, a on ma dokázal úplne ukľudniť, za čo som mu veľmi vďačná.

  Ďalej sa chcem poďakovať Martinovi, že mal vždy dobrú náladu, ktorá sa často preniesla aj na mňa. Aj keď mi auto zdochýnalo na každej druhej križovatke, za deň zo mňa urobil šoférku, ktorá sa nemusí báť pri každom pohýnaní.

  Veľké ďakujem patrí aj Renátke za to, že si so mnou prechádzala tie najzložitejšie križovatky z každého smeru dovtedy, kým som ich nevedela na 150% a urobila z mojej rýchlej jazdy bezpečnú jazdu.

  V neposlednom rade sa chcem poďakovať Ľubovi za skvelé hodiny teórie plné nezabudnuteľných hlášok a hlavne za to, že skúšky s ním prebehli hladko a bez stresu.

  Za tých pár mesiacov ste mi prirástli k srdcu. Ďakujem vám, že ste spravili z blondínky, čo si myslela že sa nikdy nenaučí jazdiť, vodičku. Ste najlepší!
  Vrelo odporúčam každému, kto nad výberom autoškoly váha. Lepšiu autoškolu nenájdete!

 63. Rada by som sa poďakovala Autoškole Kuželka za všetko čo som vďaka nej naučila a napokon aj úspešne zvládla skúšky 🙂 Moje veľké ďakujem patrí pani Renáte, s ktorou som mala prvé jazdy. Na začiatku som sa bála a vôbec mi to nešlo, ale vďaka jej ľudskému prístupu som sa na jazdy začala tešiť a nie sa ich báť. Chcem sa poďakovať Markovi, ktorý ma naučil sa pohýnať do kopca, viac si veriť a jazdy brať aj ako zábavu a nie len stres 🙂 Ďakujem takisto Ľubovi za všetky múdre rady a odporúčania, aj za kritiku ktorá ma posúvala vpred. A ďakujem aj Martinovi (s ktorým som síce mala iba 1 jazdu), ale taktiež mi veľmi pomohol 🙂
  ĎAKUJEM 🙂

 64. Neviem ani kde začať..každopádne veľmi veľké ďakujem patrí celému tímu KUŽELKA za všetko.
  Špeciálne sa chcem poďakovať inštruktorovi – Peťovi za príjemné jazdy a zhovievavé určité momenty v našom kuželkovskom čase, ďalej Ľubovi za určité veci, ktoré mi potlačil do hlavy a bez ktorých by som vodičák v penaženke nemal.
  Som veľmi spokojný s výberom a ak by som si mal vybrať znovu, tak by to bola jednoznačne KUŽELKA.
  Ak nie ste si istý s výberom, vrelo odporúčam.. v kuželke sa o Váš vodičák postarajú. 🙂

 65. Chcete si spraviť vodičák? Tak vám odporúčam najlepšiu autoškolu v Košiciach a to je autoškola KUŽELKA. V prvom rade sa chcem poďakovať majiteľom, ktorý zostavili najlepší tím inštruktorov. Na teóriách ak dávate pozor Ľubo a Renátka vás naučia bez toho,aby ste sa trápili doma. Veľké ĎAKUJEM patrí Ľubovi, Peťovi, Maťovi za jazdy, ktoré ma pripravili na záverečné skúšky. A obrovské ĎAKUJEM patrí tebe Marco. Ty si sa trápil so mnou od začiatku až do konca. A bolo to so mnou veľmi ťažké. Ešte raz ĎAKUJEM všetkým Ste najlepšie autoškola s najlepšími INŠTRUKTORMI Budem vás odporúčať ďalej.

 66. Chcem sa poďakovať celému tímu Autoškoly Kuželka. Túto autoškolu odporúčam každému kto chce chodiť na teórie a jazdy rád. Teórie s Ľubom sú vážne jedinečné. Všetko dôležité zopakuje viac krát a naozaj sa to zapíše do hlavy na veľmi dlhú dobu. Ďakujem aj Lacimu za skvelé vysvetlenú NVP. A v neposlednom rade sa chcem poďakovať aj Peťovi a Markovi s ktorými som mal najviac jázd. Vedia poradiť, naučiť, vysvetliť, aj zvýšiť hlas ale to k tomu patrí. Jazdy s nimi som si naozaj veľmi užíval. Vďaka všetkým týmto inštruktorom som spravil skúšku bez problémov. Ďakujem Kuželka!

 67. Chcem poďakovať tímu celej Kuželky za skvelé jazdy a prípravu na vodičák. Obzvlášť Markovi, ktorý ma naučil ako sa správať na ceste. Vďaka nemu boli jazdy úplne pohodové a bez stresu.Do poslednej jazdy to so mnou nevzdával a veril mi, že skúšky hravo zvladnem. K žiakom je veľmi milý a svoju prácu neberie len ako zamestnanie, ale skutočne si na tom dáva záležať. Nálepka „najlepší inštruktor“ určite patrí práve jemu. Taktiež ďakujem aj Renátke za príjemné teórie, vďaka ktorým bola príprava na testy omnoho jednoduchšia.
  A v neposlednom rade ďakujem aj Janke, ktorá bola ochotná odpovedať mi na každú moju otázku.
  Jednoznačne je Kuželka tou najlepšou autoškolou v Košiciach.

 68. Jednoznačne najlepšia autoškola v Košiciach. Kuželka – to je perfektný tím neskutočne milých a priateľských ľudí s profesionálnym prístupom.
  Teórie s Ľubom boli jednoducho úžasné, tak vtipne a podrobne všetko vysvetliť vie asi len on 😀 Jemu patrí moje obrovské ďakujem, keďže s ním som mala takmer všetky jazdy. Musím sa priznať, že na prvú jazdu s ním som sa dosť bála, ale on dokáže človeka tak ukľudniť (presne to som potrebovala), že som si jazdy dávala už len s ním a vždy som sa na nich neskutočne tešila.
  Ďalej ďakujem Markovi, on je také slniečko s vždy dobrou náladou, ktorá bola taká nákazlivá, že hneď bolo všetko v pohode 🙂
  Veľmi vďačná som aj Peťovi, ktorý ma deň pred skúškou poriadne potrápil a vždy keď som niečo pokazila, tak to tak vtipne okomentoval, že si to už zapamätám asi navždy 😀 Jazda na skúške bola s ním úplne pohodová, za čo mu veľmi ďakujem.
  A v neposlednom rade ďakujem aj Lacimu, ktorému som na mojej prvej jazde “zožrala” asi všetky nervy, ale prežil to 😀
  Všetci inštruktori sú jednoducho perfektní, až bolo ťažko si z nich vybrať. Budete mi chýbať, a aj tie vaše krásne zelené autíčka 🙂
  Tak ešte raz ĎAKUJEM <3
  Za mňa obrovská spokojnosť a odporúčam všetkými desiatimi! :))))))

 69. Kurz som dnes úspešne ukončila. Neviete si predstaviť akú mám radosť. Aký kameň mi spadol zo srdca. Ale bude mi to všetko chýbať, vlastne už teraz chýba. Skvelá teória, žiadna nuda, vďaka Ľubo. Jazdy, och to bola somnou bieda 🙂 Užili ste si ma všetci… Peťo, Laci ďakujem. Martin, Marko, neustála podpora od vás chalani, aj kopec srandy. Ste skvelý tím, držte spolu, Kužeľku budem určite odporúčať.

 70. Vrelo odporúčam túto autoškolu, inštruktori majú profesionálny a ľudský prístup k žiakom. Naučia všetko čo má správny vodič vedieť. Ďakujem celému tímu autoškola Kuželka, hlavne inštruktorovi Lacimu za skvelé jazdy, Martinovi a Renátke. A taktiež Markovi, ktorý dokáže skvelo povzbudiť a vďaka ktorému bola skúška bez stresu. Patrí vám jedno veľké ĎAKUJEM.

 71. Absolútna spokojnosť s priebehom kurzu. Veľmi dobre vysvetlená teória na hodinách, rýchle a jednoduché naplánovanie jázd a hlavne skúsení inštruktori, vďaka ktorým sa človek teší na každú jazdu. Jednoznačne odporúčam každému, kto sa chce stať vodičom a nevie si vybrať autoškolu. A ešte raz ďakujem 🙂

 72. Velikánske Ďakujem patrí Autoškole Kuželka Vďaka Vám som od dnes vodičom . Ďakujem za všetko, čo pre svojích žiakov robíte. Za ochotu, trpezlivosť,dobrú náladu, ohladuplnosť a jedinečný prístup. Som nesmierne rada,že som kurz mohla absolvovať vo Vašej autoškole, ktorú budem odporúčať každému. Ďakujem Lubovi za teórie, Renátke, ktorá stále vysvetlila aj sto krát ak som nepochopila niečo. A hlavne moje velikánske ďakujem patrí Markovi a Maťovi Vďaka nim som urobila kuželky na prvý krát, vďaka nim som sa naučila šoférovať. Nebáť sa, a riešiť situácie, ktoré stretnem na cestách každý deň. Prajem Vám všetko dobré aj naďalej, veľa veľa spokojných a úspešných žiakov. Kúželka jednoducho . Vodička Klaudia

 73. Tak konecne som po rokoch prekonala strach a naucila sa soferovat! A to najma vdaka Kuzelke. Moja vdaka patri najma Lacimu, s ktorym som mala asi najviac jazd, za jeho skvely pristup, a takisto Markovi za vzdy dobru naladu. A samozrejme Lubovi sa super teorie. Dakujem este raz celemu timu Kuzelky, ze som to vdaka vam zvladla 🙂

 74. Jedna bombova autoškola, na teórii ťa super naučia na testy a inštruktori tiež super, pre mňa najlepší inštruktori Marco a Maťo. Ďakujem za krásne chvíle v Kuželke.

 75. Chcem sa aj touto cestou poďakovať celému tímu autoškoly Kuželka za ochotu, ústretovosť, trpezlivosť a skúsenosti, ktoré so mnou zdieľali. Ďakujem Ľubovi za skvelé hodiny teórie, ktoré boli poučné a pritom zaujímavé takže to nebolo len nudné čítanie paragrafov. Ďakujem všetkým inštruktorom hlavne za ich trpezlivosť a ochotu vysvetliť aj 1000x. A v neposlednom rade ďakujem aj Janke, ktorá s ochotu vždy riešila všetky moje problémy s jazdami a termínmi. Prajem Vám veľa spokojných študentov. 🙂

 76. Už som vodič ! 🙂 Vďačím za to vynikajúcej autoškole kuželka, resp. tímu ľudí, ktorí z nej robia to, čím je. A je autoškolou, ktorú by si si mal vybrať aj ty, ak čakáš profesionálny prístup, ohľaduplnosť , ochotu a ústretovosť. Inštruktori ťa v nej chcú naučiť, a aj naučia. Bez kriku, znevažovania a zbytočných stresov. Sú vždy plne podporujúci a povzbudiví. Za čo klobúk dole pred nimi, lebo som videla ako makajú, a že to nie je jednoduchá práca. A aj tak majú úsmev na tvári, sú trpezliví a vždy v strehu, takže sa s nimi nemusíš báť 🙂 . Obzvlášť veľká vďaka tebe Marko, za všetok ten čas počas jázd, všetko čo si ma naučil, ale aj za tú super jedinečnú atmosféru, ktorú vieš vytvoriť. Prešiel si so mnou kúštiček môjho života, som ti vďačná a nezabudnem. Nech sa ti darí 🙂 . A takisto aj vám ostatným z tímu, s ktorými som bola možno menej, alebo vôbec, prajem veľa síl a všetko dobré do života. Vážim si to, čo robíte a ako dobre to robíte.

 77. Pred pár mesiacmi som sa rozhodla,že si urobím vodičák :). Na základe viacerých odporúčaní som sa rozhodla pre Kuželku. A tu začína môj príbeh s milión super zážitkami, ktorý síce nie je pre Vás zaujímavým, ALE pre mňa to bola skvela etapa v živote. Môj progres od antivodiča až po vodiča bol veľmi pestrý. Zvládla som autoškolu zakončením úspešne absolvovaných skúšok, a to len za pomoci super inštruktorov. Začnem osobou, ktorá si toho zažila so mnou najviac. Markovi patrí moja veľká vďaka za to,že dokázal z človeka s veľkým strachom premeniť na sebavedomú vodičku. Samozrejme moje veľké ďakujem patrí aj inštruktorke Renátke, Lacimu, Maťovi a celému kolektívu, ktorý bol nápomocný keď trebalo :). Som veľmi vďačná za to,že dnes som držiteľkou vodičského oprávnenia a vďaka tímu Kuželky môžem brázdiť košické ulice 🙂 😀 Vrelo odporúčam ďalej 🙂

 78. Ďakujem celému tímu autoškola Kuželka vďaka ktorej som sa stala vodičkou! Vrelo odporúčam túto autoškolu pretože majú profesionálny a ľudský prístup k žiakom. Inštruktori sa prispôsobia vašim požiadavkam a vyhovejú vo všetkom. Ďakujem Ľubovi za skvelé a zaživné hodiny teórie, kde domáce učenie nebolo treba. Takisto ďakujem Lacimu, ktorý to mal na jazdách zo začiatku so mnou ťažké, ale predovšetkým veľké ĎAKUJEM patrí Markovi, vďaka ktorému som skúšky „na pokoju“ zvládla. Super jazdy, a hlavne veľká podpora a trpezlivosť ! Jeho vtipné hlášky mi doteraz chodia hlavou. Určite neoľutujem, že som si vybrala práve Kuželku, pretože som tu strávila super obdobie so super ľuďmi.❤

 79. Autoškole Kuželka, by som chcel vyjadriť najvyššie uznanie za profesionálny prístup, počas celého trvania motocyklového výcviku.
  Zvláštne poďakovanie patri Inštruktorovi Petrovi I., ktorý nás viedol svojimi skúsenosťami, ktoré získal z praxe a nie z Internetu.
  Pre všetkýh budúcich motorkárov je inšpiráciou do ďalšej motocyklovej kariéri. Kuželka – BRAVO!!!

 80. Veeľmi veľka spokojnosť s celym priebehom kurzu. Profesionalny pristup zo strany indtruktorov-prave im patri velke ĎAKUJEM .A osobitne by som sa chcela podakovat Lubovi za kazdu z jazd, vzdy sa dalo dohodnut na čase, na jazdach bol vzdy trpezlivy a ochotny vysvetlit vsetky nejasnosti Vrelo odporucam tuto Autoskolu!

 81. Chcel by som sa poďakovať celému tímu Kuželka, hlavne Ľubovi za skvelé hodiny teórie, ktoré nikdy neboli nudné a Rolandovi – Renátke za pomoc pri jazdách. Inštruktori sú veľmi príjemní a ľudskí so skvelým prístupom. Táto autoškola mi ukázala ako sa nebáť na cestách a užívať si jazdu po celý čas. Ďakujem!

 82. Ahojte…úspešne zvládnutý kurz… ďakujem…pred 4 mesiacmi som si vyberal autoškolu podľa recenzií a svoje rozhodnutie neľutujem na všetkých inštruktorov som sa tešil, sú to naozaj profesionály…ešte raz veľká vďaka 😉

 83. Ďakujem!!!
  V prvom rade Lacimu, pretože napriek odporúčaniam,že si máme skúsiť každého inštruktora som celý kurz odjazdila s ním. Jednoducho mi „sadol“. Neuveriteľne trpezlivý aj s takým soferskym nemehlom ako som ja :).
  V druhom rade celému tímu autoskoly, ste veľkí profíci.
  Ešte raz ďakujem a určite doporučujem každému kto váha 🙂

 84. Túto recenziu píšem síce po mesiaci a pol, ale neskutočné sťastná zo správnej voľby autoškoly a všetkým Kužeľku vrelo odporúčam. Jazdím na svojom, ale ešte s veľkým rešpektom a stále sa mi v hlave premieta ´smerovka spätné… všetkým naokolo poviem, čo chcem robiť… tak tak taaak :)´ Naozaj ďakujem celému tímu Kužeľky za pokojný, ľudský, ohľaduplný a profesionálny prístup. Ďakujem najmä Ľubovi, za individuálny prístup, pokoj a rozvahu a všetky exceletné kresby križovatiek, ktoré mi ozaj pomohli a za to že I passed :). Robíte svoju prácu naozaj dobre, veľa som sa naučila. Prajem aj naďalej veľa úspechov. A ak by som si mala vybrať opäť, znovu by to bola Kužeľka.

 85. CO POVEDAT ? NAPISAT? JEDNO VELKE D-A-K-U-J-E-M……ZA VSETKO …OD NULY AZ PO VODICAK…..BOLI STE VSETCI SUPER A VRELO VAS VSETKYM ODPORUCAM….LEBO V MOJOM VEKU SOM V TO ANI NEDUFALA, ALE DOSTALA SOM OD VAS KRASNY DARCEK K NARODENINAM….ESTE RAZ, ZA VSETKO DAKUJEM….

 86. Ďakujem to je malé slovo co teraz cítim som veľmi šťastná úspešne som urobila vodičak. Ďakujem vám všetkým hlavne Lacimu Solcovi že so mnou to zvládol, že mi pomohol so všetkým najlepší inštruktori! A ďakujem za všetko ďakujem KUŽELKA NAJLEPŠIA AUTOŠKOLA V KOŠICIACH! KUŽELKA

 87. Chcem sa taktiež poďakovať za úžasný kurz v tejto autoškole! Profesionálny a zároveň priateľský prístup inštruktorov je veľkou výhodou a odporučím túto autoškolu každému, kto má záujem o vodičák. 🙂

 88. Chcem sa podakovat tejto autoskole za profesionalny a ludsky pristup, ktory mi sprijemnoval cely kurz. Instruktori boli velmi zlati ,napomocni a komunikativni. Teorie mi dali vela a jazdy som brala ako sprijemnenie dna . Cely kurz bol pre mna ako hobby. Keby som si mala vybrat este raz urcite len a len autoskolu Kuzelku.
  Dakujem vsetkym instruktorom,sekretarke a vedeniu za perfektni pristup :))

 89. ĎAKUJEM celému tímu autoškoly Kuželka.Moja veľká vďaka patrí hlavne Lacimu a Palimu,s ktorými som mala najviac jázd.Odporúčam všetkým,čo hľadajú profesionálny a zároveň ľudský prístup.TOP autoškola

 90. Autoškolu Kuželku som si vybral podľa recenzii na internete a tak sa s Vami chcem podeliť o moje pocity a dojmy… Robil som v tejto autoškole vodičský preukaz na veľkú motorku a od prvej chvíle ako som sa do autoškoly prihlásil mal som dobrý pocit s tejto autoškoly. Všetci sú tam milý usmievavý. Na prvú jazdu som sa trochu s obavami pripravoval ale akonáhle som začal jazdiť obavy prešli a za to môžem poďakovať môjmu inštruktorovi Peťovi. Asi lepšieho inštruktora som nemohol dostať. Pripravil ma na všetko čo budem ako dobré základy potrebovať a zároveň sme sa aj nasmiali…. Určite odporúčam túto autoškolu a keď sa rozhodnete pre Autoškolu Kuželka určite neoľutujete…. Je to TOP autoškola. Všetkým prajem nech sa Vám darí a ďakujem za všetko celému týmu autoškoly a hlavne VEĽKÉ ĎAKUJEM patrí môjmu inštruktorovi Peťovi ktorý mi v deň skúšok bol veľkou oporou aby som to všetko v strese zvládol a všetko som vďaka tomu zvládol na prvý krát…..

 91. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému tímu autoškoly Kužeľka. V prvom rade inštruktorovi Lacimu, s ktorým som mala najviac jázd a ktorý ma toho naučil strašne veľa. Jazdy s ním boli vždy pohodové a poučné. Bol vždy trpezlivý a moje chyby v jazde mi hneď pekne vysvetlil a aj to ako ich nabudúce nespraviť 🙂 . Taktiež som mala zopár jázd s inštruktorkou Renátkou, ktorá bola veľmi milá a každú jednu vec v premávke mi pekne a detailne vysvetlila a ked som niekde spravila chybu tak sa na to miesto somnou hneď vrátila aby som si to už navždy zapamatala 🙂 Vďaka patrí samozrejme aj Ľubovi, ktorý nás perfektne pripravil z teórie a na jazdách bol vždy v pohode, kľudný, trpezlivý a stále ma ukľudňoval (to som presne potrebovala lebo ja strašne stresujem 😀 )
  Som rada že som si vybrala práve túto autoškolu aj keď nežijemv KE dlho a k tejto autoškole som sa dostala v podstate náhodou.
  Budem vás každému odporúčať pretože viem, že u vás aj človek ktorý nie je rodený košičan a nepozná to tu až tak dobre dokáže spraviť skúšky na PRVÝ krát 🙂
  Ďakujem ešte raz a pokračujte v tom čo robíte, pretože to robíte dobre 🙂 🙂

 92. Chcem sa poďakovať celému tímu kuželky, hlavne Ľubovi, Lacimu a Renáte fakt super inštruktory z inými som sa nestretol, ešte raz vám ďakujem že som to dotiahol až do úspešného konca a urobil to na prvý krát 🙂

 93. Veľmi by som sa chcela poďakovať celému tímu autoškoly, hlavne inštruktorom Lacimu a ĽUBOVI, že ma naučili skvelo šoférovať a spravila som dnes skúšky na prvý krát . Najlepšia autoškola aká môže byť 😉
  Ešte raz jed o veľké Ďakujem 😉

 94. Opúšťam autoškolu ako vodička ! Chcem sa veľmi poďakovať všetkým, super prístup, ochota.Chcem sa poďakovať hlavne inštruktorovi Lacimu za trpezlivosť, ktorá bola pri mne veľmi potrebná. Taktiež inštruktorovi Ľubovi za super teórie ( vysvetlí všetko perfektne aj človeku menej chápajúcemu ) a samozrejme aj za jazdy v premávke. Som veľmi rada že som si vybrala práve autoškolu Kuželka.

 95. Rád by som sa srdečne poďakoval tímu Kuželka za úžasný čas strávený v autoškole. Teórie boli jasné, stručné a zábavné, trenažér super a jazdy úžasné. Dnes som úspešne zvládol skúšky a autoškolu Kuželka odporúčam každému. Myslím si že titul najlepšia autoškola v Košiciach je na mieste právom a zaslúžene získaný. 🙂

 96. Chcem sa veľmi pekne poďakovat fantastickým ľuďom v kuželke, najmä inštruktorom Ľubovi, Lacimu a Rolovi, ďakujem za všetko, váš čas, trpezlivosť, rady, ochotu a pomoc . Ste najlepší z najlepších, som rada, že som si vybrala práve túto autoškolu. 🙂

 97. ďakujem celému tímu,a hlavne Ľubovi a Rolovi! boli ste skvelí a neľutujem, že som sa rozohodol pre Kuželku

 98. Som veľmi spokojná, že som si zvolila práve autoškolu Kuželka. Presne takto si predstavujem správnu autoškolu – profesionálny prístup, trpezliví a ochotní inštruktori a výborná teoretická aj praktická výučba. Kuželka, patrí vám jedno veľké ďakujem z mojej strany! Ste najlepší!

 99. Veľke ĎAKUJEM celému tímu autoškoly, zo začiatku som sa veľmi bála, ale neskôr ma to prešlo a skúšky dopadli Úspešne. Ďakujem skvelej Janke ,že všetko čo mohla vybavila. A taktiež Palimu a NAJLEPŠIEMU inštruktorovy Lacimu

 100. Rozhodol som sa spontánne zrobiť vodičák na veľkú motorku 🙂 Trochu som mal obavy nakoľko som nikdy nesedel na motorke. Avšak prístup inštruktora a jeho rady ktoré mi dal spôsobili, že na jazdy som sa tešil a konečne sa môžem tešiť z veľkého A-čka 🙂

 101. Chcela by som sa poďakovať celému tímu za super prístup,ochotu zhovievavosť a podobne, vďaka ktorým sa mi podarilo spraviť skúšky na prvy krát Takže môžem len vrelo odporúčať

 102. Neverím po takej dlhej dobe že opúšťam túto autoškolu, každopádne veľké ďakujem Vám všetkým ľudom ktorí sa podieľajú na fungovaní autoškoly a od samotneho telefonátneho hovoru na začiatku, cez teóriu, jazdy az po skúšku – bol to neskutočne príjemný zážitok. Nikdy by som nepovedala že sa na jazdy a teoriu dá takto tešiť ale vdaka Vám to bolo realitou.

  Najvačšie ĎAKUJEM patrí inštruktorovi Rolandovi Blaškovi, ktorý mi neuveritelne sprijemnoval kazdu jednu jazdu, uzivala som si ich a nikdy nezabudnem na tieto moje prvé skúsenosti so šoferovanim. Ešte raz Vám ďakujem za všetko, aj vďaka vam sa mi jazdy stali oblubenou aktivitou. ĎAKUJEM <3
  aj ostatnym instruktorom a vrelo odporucam kazdemu kto hlada ludsky pristup a dobru atmosferu aj v autoskole! Este raz velke dakujem 🙂

 103. Chcem poďakovať celému tímu autoškoly Kuželka za úžasnú prípravu na vodičák 🙂 Ani vo sne by ma nenapadlo, že ja raz budem mať vodičák a dnes keď mi stojí moje prvé autíčko pred blokom a sadnem si do neho hneď si spomeniem na slová inštruktorov čo a ako treba robiť….. na tie slová a rady sa nedá proste zabudnúť 🙂 Kúželka jednoducho Top !!!

 104. Ešte pred 6 týždňami keby mi niekto povedal, že si sám odjazdím 12 dňovú dovolenku do Rumunska, tak by som sa nad tým iba zhovievavo usmial… Ale stalo sa. Špičkoví inštruktori ma na to pripravili veľmi dôkladne. Ďakujem veľmi pekne.

 105. … výber tejto autoškoly je to správne rozhodnutie…
  … profesionálna, kvalitná, vysoko odborná: teoretická príprava, príprava na jazdy, ako aj na samotnú skúšku…
  a to všetko v príjemnom prostredí už od samotného prvého kontaktu v kancelárií, ako aj na jazdách s inštruktormi, ktorí majú ľudský prístup- trpezlivosť, ochota, ústretovosť a samozrejme humor 🙂
  … úžasná autoškola vďaka ľudom, ktorí ju tvoria…
  Ďakujem celému tímu „KUŽELKA“ za všetko.. držím Vám palčeky a želám Vám všetko dobrééé … 🙂

 106. Určite sa budem opakovať ale je to najlepšia autoškola v košiciach 100% ako prístupom tak cenovo a zo všetkým k tomu…inštruktori milý, trpezlivý …nato aká dobrá je táto aš je veľmi cenovo výhodná a preto si choď aj ty do kuželky pre vodičák a neoľutuješ…s ostatnými ne neporovnateľná 🙂

 107. Ako aj ostatní, ktorí tu písali ja tiež nemôžem inak ako pochváliť najlepšiu autoškolu KUŽELKU 🙂 Zo skúsenosti viem, že všetci, ktorí tam pracujú sú megaaa milí či už Janka, ktorú som ešte v začiatkoch neustále otravovala telefonátmi a nekonečnými otázkami alebo Ľubo, ktorý ma perfektne naučil teóriu a všetky potrebné predpisy a pravidlá na bezpečnú a plynulú jazdu v premávke. Moja vďaka avšak najviac aj tak patrí pre mňa najlepšiemu inštruktorovi Lacovi, s ktorým som mala skoro všetky jazdy. Pohnúť sa do kopca, parkovať či jazdiť bez väčších chýb som vďaka nemu vpohode zvládala. Taktiež inštruktori Roland, Pali a Mišo sú úplne skvelí a všetci naučia všetko na jednotku s hviezdičkou. Vďaka týmto všetkým som dostala vodičák na prvýkrát . Určite všetkým odporúčam túto autoškolu, nikto nekričí ani nebije 🙂 Naozaj ešte raz ďakujem za skvelé zážitky a hlavne za to, že sa zo mňa mohla stať šikovná vodička.

 108. Aj ja sa budem opakovať, ale chcem vyjadriť jedno úprimné ĎAKUJEM celému tímu Kuželka. Za prístup, ochotu a trpezlivosť. S istotou viem povedať, že vybrať si práve túto autoškolu bolo to najlepšie rozhodnutie ☺

 109. Chcela by som sa podakovat timu Autoskoly Kuzelka za to, ze ma pripravili na skusku, a ze som ju uspesne zvladla. Musim priznat, ze som rozhodnutie spravit si vodicak dlho odkladala, kedze myslienka, ze by som mala niekedy soferovat vo mne dlho vyvolavala strach. Nakoniec som sa vsak odhodlala a prihlasila na kurz a nebolo cesty spat☺. A musim povedat, ze strach zo soferovania sa rychlo vytratil a jazdy som mala velmi rada. Pamatam sa, ako sa mi jazdy zdali kratke a po jazdach sa mi vela raz ani nechcelo vystupit z auta ☺. Este aj kolegovia v praci sa cudovali, ze sa na jazdy tak tesim. Obrovska vdaka Lacimu, ktory ma vela naucil a Petovi, ktory ma tak vydusil na krizovatkach, ze som si po jazde s nim dostudovala vsetky mozne a nemozne situacie na krizovatkach ☺. Velka vdaka patri aj Rolovi, s ktorym som mala jazdu pred skuskou, a ktory ma na kazdej krizovatke upozornil na caste chyby, ktore studenti robia a na co si treba davat pozor. Tak som tie trasy mala cerstvo v pamati. Ta jazda bola pre mna velmi klucova. A v neposlednom rade dakujem Lubovi, s ktorym som si dala najviac jazd. Teorka s nim bola uplne super, vsetko nam pekne a jednoducho vysvetlil a este k tomu aj vtipnym sposobom. Na jeho hodinach sa proste nedalo zaspat :). Aj na jazdach som sa velakrat z chuti zasmiala. Na druhej strane bol trochu prisnejsi, ale vedela som, ze je to je len pre moje dobro a vela ma naucil. Ked som urobila nieco zle, tak to okomentoval prisnym hlasom, ale velmi kreativne☺Na zaver spomeniem jednu hlasku, ked mi chodkyna vbehla na prechod: „Chcete skoncit v Saci (vo vaznici)? Chodte sa pozriet do Sace, ci tam chcete skoncit!“

 110. Bez pochýb najlepšia autoškola v Košiciach. Ďakujem skvelému a profesionálnemu prístupu inštruktorov a celému tímu Kuželky za úspešný výcvik. Obzvlášť sa chcem poďakovať inštruktorovi Palimu za jeho trpezlivosť, buďte vždy tak pozitívne naladený 🙂 Ďakujem za vodičák Kuželka a prajem veľa úspechov!

 111. Som rada, že som si vybrala práve autoškolu KUŽELKA 🙂 skvelý prístup, ústretovosť, kvalitná výučba. Najviac by som však chcela vyzdvihnúť maximálne profesionálny prístup Ľuba a Rola. Ďakujem 🙂

 112. Dnes som mala skusky a som stastna ze som ich dala ale hlavne preto ze tato autoskola ma uzastnych instruktorov .Strasne by som sa chcela podakovat Lacimu Lubovi Petovi a Rolovi za ich trpezlivost a snahu .Este raz velke dakujem.

 113. Chcem sa podakovat vybornemu instruktorovi, p. Fussekovi, za profesionalny, no zaroven pohodovy vycvik v ramci mojich kondicnych jazd, pocas ktorych mi dal mnozstvo uzitocnych rad. Autoskolu Kuzelka odporucam bez zavahania a prajem jej mnozstvo spokojnych zakaznikov ako ja.

 114. Vrelo odporúčam nevodičom, ktorí sa chcu stáť vodičmi!

  Chcem sa poďakovať celému tímu z Kuželky, vďaka ktorým som o niečo múdrejší a zdatnejší. Musím uznať, že keď som prišiel prvýkrát na hodinu bol som celý z toho natešený, ale potom to nejako šlo dolu vodou. Každopádne ide tu o váš prístup. Čím viac budete dávať pozor na teórii, tým menej to budete musieť doháňať. Hodiny teórie s Ľubom sú na nezaplatenie. Ten vám tu teóriu podá tak krásne, že aj keby ste tam spali tak sa stale niečo naučíte. (Ale nespite na hodinách teórie – Dá vám to vyžrať na jazdách a čo je hlavné prídete o jeho vtipné komentáre na teorke) Chcem odvďačiť inštruktorom Ľubovi a Lacimu za veľa trpezlivosti. (Aj keď najmenej ju mal asi pán inštruktor Laci Šolc – aspoň pri mne). Všetko čo som urobil zle na križovatke mi bolo pekne vysvetlené.
  Najviac sa chcem poďakovať Rolandovi Blaškovi aj s jeho skvelým prístupom na jazdách, ktorý mi všetko vysvetlil, ak som mal nejaké nedostatky alebo ak som urobil chybu.
  Najhorším sa mi zdali záverečné skúšky, ktoré som mal 12.01.2018 (piatok) , na ktoré som sa nesmierne bál. Jednak, že neprejdem testom, ktorý som hravo zvladol. Kuželky boli v pohode keby nebola až taká zima, a záverečná jazda (aspoň tá moja) netrvala ani 15 minút. Ak mám byť úprimný viac som sa bal inštruktora Laciho ako Komisárky (Veď sám si aj zato môžem). Ale teraz ako sa dívam spätne tak by som ti veľmi rád zopakoval celé. Nebyť úžasnému prístupu celého tímu tak by som VPčko ešte stále nemal. Inštruktori sú milí a trpezliví, ale ak budete k tomu mať nesprávny prístup aký som nasadil ja tak ani oni k vám budu tak aj pristupovať.

  Ešte raz sa vám chcem poďakovať všetkým. 🙂

 115. No včera som mal slúžky úspešne zvládnuté Neska idem vybaviť vodicky čo dodať Skvelá autoškola! Všetkým môžem len odporúčať. Vo všetko mi bolo vyhovené, so všetkým som bol nadmieru spokojný. Super auta, super inštruktori. Ďakujem Vám za všetko čo ste ma naučili a najmä Lacimu a Ľubovi a celej rodinke smelo odporúčam autoškolu kúzelku ⛽

 116. Chcem sa poďakovať celému tímu autoškoly Kuželka, najmä Rolandovi, Ľubovi a Peťovi, s ktorými sme to dobojovali do úspešného konca :). Bola som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam. Na jazdy som sa vždy tešila. Inštruktori majú ľudský prístup. Všetko čo treba vysvetlia a poradia. Teória je podaná tak, že sa veľa netreba učiť doma, stačí vnímať výklad na hodine teórie. Jazdy boli plné dobrej nálady, nervov aj stresov, no s pomocou inštruktorov sme to vždy zvládli. Nemám čo vytknúť. Odporúčam!!! A ešte raz ďakujem 🙂 a pozdravujem

 117. Dnes som úspešne zvládla skúšky za čo vďačím inštruktorom v tejto výbornej autoškole. Ďakujem za všetko čo som sa naučila. Všetkým odporúčim túto super autoškolu. Ešte raz veľké ĎAKUJEM

 118. Chcem sa poďakovať celému týmu autoškoly Kuželka. Aj keď mi niektoré veci nešli, inštruktori mi to dokázali v kľude vysvetliť. Ďakujem za všetky rady, ktoré som si zobrala k srdcu. Ak by som niekomu mala odporučiť autoškolu tak jedine Kuželku. Nikdy nezabudnem na úžasnú teóriu s Ľubom a na zábavné jazdy s ostatnými inštruktormi. Patrí Vám jedno veľké ĎAKUJEM.

 119. Srdečne zdravím celú „Super Famíliu Kuželky“. Chcel by som vysloviť veľké ďakujem celému tímu Vašej autoškoly. Od úplne prvého priateľského a pozitívneho kontaktu pri zapísaní do kurzu s Luciou, spoločne s maximálne ochotnou Jankou v kancelárii, cez Ľubovu vysoko profesionálne, ale zároveň veľmi zrozumiteľne podanú teóriu, s nasledujúcimi jazdami „na ostro“ v spleti križovatiek, jazdných pruhov, priechodov s Palim, Lacim, Ľubom, Peťom, Michalom a Rolandom, pri ktorých sa jednoznačne prejavila ich maximálna profesionalita, zodpovednosť, nekonečná trpezlivosť, veľmi dôležitá konštruktívna kritika, vysoká empatia až po záverečnú „najnáročnejšiu“ teoretickú a praktickú časť skúšky s Rolandom a Ľubom … to bola moja tohtoročná „motorová výzva“, ktorú som nakoniec „dal“. Ale bez „Kuželky“ by sa môj plán na „vodičák“ nestal vôbec skutočnosťou. Bol to vynikajúci výber, a vrelo odporúčam (a to nielen najmladším vekovým kategóriám). Čiže nevodiči neváhajte a Autoškola Kuželka je tou jednoznačne najlepšou voľbou, ktorá Vám otvorí tie „správne dvere“ do motorového sveta. Tak čo dodať na koniec? Ďakujem Vášmu tímu absolútne za všetko, držím Vám palce, prajem šikovných študentov, … ste jednoznačne TOP medzi autoškolami v Košiciach 🙂 Štefan

 120. Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre Kuželku. Ďakujem vám všetkým za váš ľudský prístup a veľkú podporu. Veľké ďakujem však patrí hlavne Mišovi, ktorý mi od začiatku vždy pomohol a samozrejme nesmeli chýbať vtípky. Vďaka nemu som zvládla každú jazdu bez stresu či mi náhodou nezdochne auto na križovatke alebo či neprepásnem nejaký ten zákaz vjazdu. Taktiež ešte jedno veľké ďakujem patrí Ľubovi, ktorý bol na skúške veľkou oporou. Samozrejme ďakujem aj ostatným inštruktorom. Veľmi ma teší, že som mohla byť súčasťou vašej malej “rodinky Kuželkárov”. Prajem vám veľa štastia! ❤️

 121. Nooo, takže pridám taktiež svoj postreh. Po tých všetkých oslavných komentároch by sa tu patril aj nejaký kritický, aby to nevyzeralo ako platená reklama, ale sklamem Vás. Môžem taktiež prispieť iba pozitívnou reakciou. Keďže som už jeden kurz autoškoly absolvoval zopár rokov dozadu a v Kuželke som si „iba“ dorábal VP na veľkú motorku, viem si to porovnať. Globálne aspoň z môjho postrehu je možné vidieť, že Kuželka funguje nielen ako autoškola ale aj všeobecne ako firma, čo pri práci s ľuďmi je veľmi dôležité. V tomto prípade platí, že keď sú spokojní inštruktori, tak bez problémov môžu svoje skúsenosti odovzdávať ďalej žiakom. Celkový dojem je vynikajúci, v autoškole mi vyšli v ústrety so všetkým, od žiadosti o VP, teóriu, jazdy až po skúšky.
  Teóriu a všetky jazdy som absolvoval s Peťom, ktorý je vynikajúci inštruktor. Na každú jazdu som sa tešil, aj keď sme si ju „buchli“ na sobotu skoro ráno, keď bolo 5 stupňov :D. Peťo vždy vedel na čo dávať pozor, je vidieť, že s jazdením na motorke má skúsenosti a dá Vám nielen rady, ktoré sú v knižke, ale tie ktoré naozaj pri jazde na ceste v premávke potrebujete. Obzvlášť keď sa bavíme o motorke, kde je vodič viacej zraniteľný ako v aute, a to so sebou prináša veľkú zodpovednosť inštruktora. Peťo vie tak usmerniť ako aj posrandovať, takže celý kurz bol pre mňa fun. Navyše motorka je vynikajúca, ľahko ovládateľná, nižšia, takže aj „menší“ jazdci to majú jednoduchšie.
  Čo tak dodať na záver? Asi už len to, že sa chcem týmto celému kolektívu Kuželky (obzvlášť Peťovi) poďakovať a Vám ostatným, ktorí uvažujete kde si VP urobiť, môžem len odporučiť.

 122. Pozitívnu skúsennosť sme mali prvý krát, keď syn úspešne spravil vodičák. Musím povedať,že bol dokonalé pripravený po každej stránke ( technickej aj vedomostnej ). Dnes je z neho samostatný šofer , ktorý bravúrne zvláda situácie v premávke.
  Po tejto skúsennosti som sa rozhodol spraviť si vodičák na motorku – neľutujem ale odporúčam. Mladý inštruktor Peťo , ktorému v žilách koluje benzín ma už pri prvom stretnutí presvedčil, že je na správnom mieste . Osobne som využil možnosť individuálneho prístupu – super možnosť. Neskutočný prehľad , odbornosť, ochota, ústretovosť počas kurzu. To však neskončilo kedykoľvek som mu zavolal ohľadom motorky ochotne poradil.
  Potvrdilo sa mi, že všetko stojí na ľuďoch . Pán Fussek samozrejme s manželkou a s celým tímom inštruktorov sú ľudia na správnom mieste. Určite ich budem odporúčať ďalej.
  Ďakujem Marián

 123. Keďže z vlastnej skúsenosti viem ako veľmi nápomocné mi boli recenzie pri výbere autoškoly , rozhodla som sa,že aj ja prispejem tou svojou práve v autoškole, v ktorej som úspešne absolvovala skúšky na prvý krát. V prvom rade by som sa chcela veľmi pekne poďakovať pánovi inštruktorovi Ľubovi, ktorý nás naučil výborne teóriu, ktorá nám bola veľmi nápomocná v praxi 🙂 Tiež by som sa chcela poďakovať Janke za jej ľudský a milí prístup vždy keď som mala s niečím problém, alebo som si len potrebovala naplánovať jazdy. Ďakujem taktiež všetkým inštruktorom s ktorými som mala jazdy či už to bol Pali, Laco, Peťo, Roland, Mišo a Ľubo. Ja osobne som mala najviac jázd s Ľubom a úprimne aj keď bol trošku prísnejší nikdy som neváhala si s ním naplánovať ďalšiu a ďalšiu jazdu, pretože vie naozaj skvelo vysvetliť veci priamo v praxi. Na tejto autoškole sa mi oproti iným autoškolám, ktoré poznám poväčšine z rozprávania iných ľudí páči to, že majú dosť inštruktorov a teda každí má právo vybrať si inštruktora podľa svojej „chuti“. Ďakujem ešte raz celému kolektívu autoškoly Kuželka. 🙂 ♥

 124. Rozmýšľala som, ako by som popísala 3 slovami autoškolu KUŽELKA.
  A myslím, že by to bolo:
  RADOSŤ- lebo to bola pre mňa naozaj radosť chodiť na teórie či na jazdy, kde som sa stretla s vtipnými komentármi (“ Pozerám teraz tu, teraz tu, tak musím mať oči ako chameleón.“, „Nie tak sa chodí šeja-hoja, dínom-dánom.“ „Tu musím čakať deň-noc, deň-noc, dve noci, až kým nemôžem bezpečne prejsť! “ 🙂 ), ale aj povzbudeniami, ktoré som mnohokrát potrebovala.
  OCHOTA- vysvetliť aj na stýkrát, pomôcť v hocičom, ochota prispôsobiť sa, keď trebalo.
  TÍM- lebo som po celý čas mala pocit, že spolu ťaháme za jeden koniec, že sme jeden tím. Úplne skvelý ľudský prístup!

  Za to všetko Vám, milí Kuželkári, úprimne ďakujem. A zvlášť vrelá vďaka patrí Ľubovi, ktorý ma naučil takmer všetko ohľadom šoférovania, čo dnes viem a bol trpezlivý a láskavý ku mne na všetkých jazdách. Vážim si, že ste vedeli, kedy ma napomenúť a kedy povzbudiť. Bolo to super! 🙂

  Túto autoškolu odporúčam pre všetkých Vás, ktorí rozmýšľate, kde sa prihlásiť. Neváhajte už a príďte do Kuželky. Nech máte aj Vy podobne ako ja, radosť z jazdy. 🙂

 125. Chcela by som sa podakovat autoškole Kuželka, za ústretový prístup, za ochotu a trpezlivosť, ste fakt najlepší. Najviac by som sa však chcela podakovat najlepšiemu inštruktorovi Rolandovi s ktorým som mala všetky jazdy. Neviete si ani predstaviť, aká som šťastná, že som dala skúšku na prvýkrát a to len vďaka vám. Premenili ste u mňa strach zo šoférovania na bezstarosttnu jazdu. Váš prístup, ochota a láskavosť mi budu velmi chýbat, na jazdách som si pri Vás oddýchla a vždy som sa na ne veľmi tešila. Dakujem Vám najviac, ste užasny človek a najlepší inštruktor pre mňa určite! 🙂 Odteraz keď mi vždy zdochne motor, budem si pamatat na vaše pokojné slová, že sa nič nedeje:)

 126. Vsetko zacina vyberom ,tak ani autoskola nie je ziadnou vynimkou no a kedze najlepsia reklama su urcite spokojni absolventi kurzu. Tak v tomto pripade si staci precitat recenzie na danu autoskolu a uz dalej nemusi hladat :)…….ako vyucba teorie, tak jazdy alebo samotni instruktori su v tejto autoskole naozaj spickovi….Ak niekto hlada autoskolu ktora ma super pristup vo vsetkych ohladoch tak ju prave nasiel…vela spokojnych klientov do buducna praje …….Mato

 127. Nič nové sem nenapíšem, perfektná voľba pre výber autoškoly..:)
  Pozdravujem celé osadenstvo a ĎAKUJEM za naozaj pohodový prístup, odbornosť, ľudskosť a božškú trpezlivosť…:)))

 128. V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať celému tímu Autoškoly vďaka ktorému sa mi dnes podarilo získať vodičský preukaz. :)) Po neúspešnom absolvovaní kurzu v inej autoškole mi trvalo dlhší čas sa odhodlať opäť prihlásiť sa na kurz až nakoniec som sa rozhodla a zvolila si Kuželku. Lucka bola neuveriteľne príjemná milá a ochotná v každom jednom smere :)) Hneď v úvode ma predsvedčila o tom, že sa nemusím ničoho báť , čo je absolútna pravda. Po skončení teórie prišli na rad jazdy, ktorých som sa obávala, ale v tejto oblasti musím vyzdihnúť trpezlivosť jednotlivých inštruktorov a ich odborný a zároveň ochotný a empatický prístup. Každý inštruktor s ktorým som mala možnosť absolvovať jazdu bol veľmi milý a na druhej strane môžem povedať že jeho prístup bol profesionálny, kvalitný a odborný. Michal, Pali, Roland , Ľubo a Laci ďakujem za každú jednu jazdu. Túto autoškolu vrelo odporúčam. :))))

 129. Veľmi sa chcem poďakovať autoškole za krásne prežité mesiace, ktoré som v nej strávila. Zo začiatku som sa bála, čo ma čaká. Vďaka Lucii, som sa začala ..naopak.. tešiť na každú hodinu teórie. Nemusela som sa učiť doma lebo na hodine som sa naučila všetko. Veľmi dobre a hlavne jednoducho vysvetlené pojmy, značky, dopravné situácie.. ktoré k jazde potrebujeme.
  Každý inštruktor na jazdách mi dal vedomosti svojim spôsobom, čo je veľmi dobre. Som rada že som ich vystriedala viac, tým som získala vedomosti z rôznych pohľadov. Veľmi oceňujem ich prístup, dochvíľnosť, trpezlivosť, humor 😀 a ochotu pomôcť v každom smere. Atmosféra za volantom bola perfektná, pohodička, bez stresov, jazdu som si vždy užila. Keď som došla do kuželky prvýkrat, chcela som vodičák a hneď jazdit. Hoci cesta k nemu bola trochu dlhšia, ako som očakávala napriek tomu som zažila kopec srandy, hlášok, že mi to bude chýbať. Odchádzam z kuželky viac smutná ako šťastná lebo mi tam bolo naozaj dobre:)
  Ak autoškola tak KUŽELKA! jednoznačne 😉

 130. Chcela by som Kuželke vysloviť jedno veľké ĎAKUJEM. Hlavne za to, že celý kurz prebiehal bez akéhokoľvek stresu, na každú jazdu som sa tešila a ešte aj v skúškový deň som sa usmievala. Veľmi profesionálna a kvalitná príprava ako na skúšky tak aj na samotné jazdenie. Super autoškola a to vďaka ľudom, ktorí ju tvoria. Určite budem Kuželku odporúčať každému a prajem jej ešte veľa úspešných uchadzačov ! 🙂

 131. Moje rozhodnutie prihlásiť sa do Kuželky začalo po neúspešnom prvom kurze v konkurenčnej autoškole. Veľmi ma hnevalo, že som nespravila vodičák a tak som si povedala, že to skúsim ešte raz veď hádam to vyjde. A tak…Som sa s maličkou dušičkou prihlásila do Kuželky. Ešte teraz mám pred očami úsmev Lucky, ktorá ma ubezpečovala že sa nemám báť, nikto nebude na mna kričať a naučia ma všetko tak, ako treba vrátane kuželiek. S odhodlaním a vierou som sa pustila do toho. Teórie s Ľubom boli najsamlepšie aké som zažila, nikdy na nich nebola nuda a hlavne bolo to tak detailne vysvetlené, že to musel asi každý pochopiť. Po teórii prišli na rad jazdy, na ktoré som sa úprimne tešila od začiatku. Jazdila som s Rolandom, Mišom, Palim a Ľubom. Veľmi im ďakujem za to, že to so mnou na jazdách vydržali. Chcem sa hlavne poďakovať najmä Ľubovi, ktorý so mnou mal takmer všetky jazdy, za to že mal pevné nervy, úsmev na perách a nikdy to so mnou. Ani neviem slovami opísať aká som rada, že som sa prihlásila práve do Kuželky. Vďaka Vám som to dnes dala na prvýkrát, hoci priznám sa, jazdy s Vami mi už teraz chýbajú. Naučili ste ma sebavedomo a samostatne ísť na cesty, dupnúť na plyn a hlavne byť zodpovedná nielen za seba ale aj za druhých. Ešte raz ďakujem za všetko. Pre mňa ste top 1 autoškola v KE a každému Vás budem len odporúčať.

 132. Týmto spôsobom sa chcem poďakovať za nadobudnutie VP a to vďaka ľuďom,kt.pracujú v autoškole Kuzelka. Za ich odborný výklad, trpezlivosť a hlavne ľudský prístup a pochopenie, (slovo stres a jeho prezivanie v akejkolvek forme…., asi každému niečo hovorí). Keď si už teraz sadám na miesto vodiča, myslím na tých, kt.má učili byť zodpovednou aj za tých ďalších. Nechcem, aby táto recenzia pôsobila melancholicky, ale pochopia to predovšetkým ľudia, čo majú úctu.
  Ďakujem a nech Vám to stále dobre jazdí, kolesá nech sa točia, brzdy fungujú v pravý čas a spojka nech sa nepripaluje.

 133. Jednoznačne najlepšia autoškola v KE…super inštruktori u ktorých sa nájde z každého rožku trošku od srandy po rešpekt, perfektný prístup, trpezlivé vysvetľovania, všetko moderné, milí ľudia, super autá no proste všetko na jednotku. Ja som bola maximálne spokojná, určite by som si vás bez váhania vybrala znova a môžem len a len odporučiť 😉 Ďakujem za všetko 🙂

 134. Tak ako začnem.. dlho som si vyberala správnu autoškolu keďže v Košiciach ich je viac než dosť Potom som sa prostredníctvom spolužiačok dozvedela o autoškole KUŽELKA, ktoré ju veľmi chválili. tak reku pôjdem sa zapísať na kurz a uvidíme, hádam sa stane zo mňa šoférka.. no teraz môžem s veľkým nadšením povedať že áááno ! Kuželka je podľa mňa tá najlepšia autoškola v Košiciach. Musím oceniť prístup Lucky, ktorá nám vynikajúco vysvetlila teóriu, kde nebola len nuda – verte mi, veľmi sme sa tam nasmiali. Tiež musím oceniť hlavne prístup inštruktorov, ktorí sú naozaj veľmi vytrvalý – vysvetlia všetko dopodrobna. Ja som jazdila s p. Lacim , Palim a najmä s Mišom a chcela by som sa im poďakovať za všetko čo ma naučili a, že mali pevné nervy !
  Najmä by som sa chcela poďakovať najlepšiemu inštrukotorvi Mišovi, ktorý mal so mnou skoro všetky jazdy a hlavne pevné nervy.. vďaka nemu som úspešne zvládla v stredu skúšky !! Aj keď som už niekedy videla, že nema pri mne sííl nikdy sa nevzdal a vysvetlil mi všetko do poslednej minúty s ním sa tiež nikdy nebudete nudiť to neexistuje ! Takže ako sme sa dohodli vidíme sa na cestách haha.. PS:Čiže ako sa stále vraví ?? ÁNO PÁN INŠTRUKTOR
  Keď to mám takto zhrnúť som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou tejto autoškoly, je to naozaj autoškola na vysokej úrovni !! Keď by som si mala znova vybrať autoškolu určite by som bez váhania vybrala Kuželku !

 135. Týmto by som chcela poďakovať všetkým inštruktorom v Kuželke, s ktorými som mala tú česť sa stretnúť, alebo jazdiť. Neviem si predstaviť ako by som zvládla výcvik v akejkoľvek inej autoškole, toto bol naozaj zážitok. Moji známi robili výcvik v iných autoškolách a z toho aké mali pocity by som vedela vyvodiť že svoje rozhodnutie ľutovali. Jasné, stručné a maximálne pochopiteľné teórie v perfektnom podaní Ľubom boli mojim základom. Teraz, keď už mám po úspešnom ukončení skúšok si môžem dovoliť priznať, že som sa doma vôbec nemusela učiť. Na teórie som chodila poctivo a naozaj mi dali všetko čo som potrebovala. Taktiež jazdy boli super. Mala som možnosť jazdiť takmer so všetkými inštruktormi a nenašiel sa jeden, s ktorým by som mala problém. Zvlášť veľké vďaka patrí Ľubovi a Rolandovi, kedže som s nimi v aute strávila najviac času. Veľmi sa mi páči aj prístup autoškoly ako takej k autám, tie sú naozaj nonstop v top stave, je vidieť že sa o nich stará a sú odrazom celkového prístupu všetkých z Kuželky.
  Ak by som to mala zhrnúť, som viac než nad mieru spokojná, toto rozhodnutie nikdy neoľutujem. A všetkým, ktorí si práve teraz hľadajú autoškolu môžem len odkázať, tu ste správne. Jasné, že je to hlave na vás, či a na koľký pokus spravíte vodičák, ale ak chcete čo najvyššie šance a predpoklady pre úspech, neváhajte. Nikde inde nebudete na skúšky viac pripravení.
  Ešte raz obrovské vďaka. Veľa dobrých žiakov pre inštruktorov a úspešných skúšok pre žiakov.

 136. Pred pár dňami sa skončila veľmi pekná etapa môjho života, ktorou bol ,,život“ v Kuželke. Keď som tam po prvýkrát vkročil aj s kamarátom, ktorý mi ju odporučil, tak som ešte nevedel, koľko skúseností mi taká ,,obyčajná“ autoškola dá. Už vtedy ma očarila krásna zelená miestnosť, v ktorej som neskôr strávil hodiny hodiny teórie a úžasný prístup všetkých, ktorí tam pracujú. Bolo mi jasné, že sú ako jedna veľká rodina. Lucka nám svojím úsmevom na tvári zlepšila náladu a bolo vidieť, ako má ,,svojich“ piatich chlapov pod palcom 🙂 Hodiny teórie s Ľubom boli naozaj zábavné, obzvlášť, keď sa Ľubo snažil vysvetliť nám vyhlášky a zákony ľudskou rečou. Veľa nás naučil a za všetko, čo o premávke a jej pravidlách viem, môžem ďakovať jemu. Počas teórie sme absolvovali aj kurz prvej pomoci s pánom záchranárom z leteckej záchranky, ktorý nás svojími príbehmi zo života a vtipnými ,,hláškami“ stále rozosmieval. Po ukončení teórií som absolvoval trenažér s Luckou. Bola to dobra príprava na zoznámenie sa s autom a som rád, že takéto ,,výdobytky modernej doby“ Kuželka ponúka, pretože je len jedna z mnohých autoškôl, kde majú žiaci takéto pohodlie. Po tomto všetkom som bol už pripravený na jazdu v reálnej premávke. Kuželka to má veľmi dobre premyslené s plánovačom jázd, pretože vďaka nemu som si jazd prispôsoboval podľa seba v čase, keď mi to najviac vyhovovalo. Jazdy boli naozaj super, pretože boli so super inštruktormi. Počas jazdy v aute som naozaj vedel, že vedľa mňa sedí profesionál, ktorému záleží na tom, aby ma naučil čo najviac, aby ma pripravil do reálneho života a pre ktorého nie som len tovar, ktorý je treba rýchlo pripraviť a ďalej sa nestarať. Jazdy vždy s iným inštruktorom, či už s Lacim, Ľubom, Mišom, Rolandom alebo Palim ma donútili sa vždy pozerať na premávku z trochu iného pohľadu, čo hodnotím veľmi pozitívne. Jazdy neboli iba o tom, že v aute bolo ticho a nič viac, ale častokrát sme sa s inštruktormi rozprávali, aby sme vyplnili zabitý čas na semafore. Inštruktori sa stále snažili výjsť mi v ústrety a na konci jazdy som sa odviezol vždy tam, kam som potreboval. Dávajú si naozaj záležať na práci, ktorú robia, a to sa odrazilo aj na výsledku, že som spravil skúšky na prvý pokus. Touto cestou sa im chcem naozaj veľmi poďakovať. Chcem sa poďakovať za komplexné vedomosti, ktoré mi dali, či už z pravidiel cestnej premávky, praktickej jazdy v premávke alebo náuky o vozidle. Ak sa niekto dočítal až sem, tak mu chcem túto autoškolu odporučiť, pretože to je autoškola, na ktorú bude hrdý, že tam strávil pár mesiacov svojho života. Vždy keď ju uvidí, tak si spomenie, ako za volantom toho krásneho zeleného autíčka sedel on a celý ,,rozklepaný“ držal volant. Taktiež dúfam, že tí, ktorí tento kurz absolvovali a sú plnohodnotní vodiči nám nerobia hanbu bezhlavou jazdou, ktorou ohrozujú účastníkov cestnej premávky. Takže pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí, ktorú autoškolu si vybrať, odporúčam Kuželku. Práve títo inštruktori sú profesionáli, ktorí vedia, čo robia. Za mňa im patrí jedno veľké ĎAKUJEM!

 137. Takže môj veľký deň 5.4.2017 … Ani neviem ako by som začala písať .. začalo to všetko v septembri stále, stále a stále väčšie obavy s autoškoly ísť alebo neísť .. Už dopredu som vedela, že si vyberiem autoškolu KUŽELKU 🙂 hodiny výučby vodičáku boli perfektné niet nad lepších inštruktorov , ktorý by Vám to vysvetlili aj 100x … aj keď ste to zle vy pochopili ..:) sranda na hodinách nesmela chýbať .. a poučné vety od p.inštruktora ľuba… pozriem-smerovka-presvedčím sa-idem 😀 alebo vetu ktorú si zapamätám dosť dlho ….ak to spravíte zle je len jedna možnosť „jednoducho neprospel“ :D…. kurz prvej pomoci bol tak isto pouční ale aj srandovný nebolo nad neusmiatej tváre ..:) trenažér – ďakujem Lucke ,že ma pripravila na prvé jazdy vo vozidle.. 🙂 A už sa išlo jazdiť.. jazdy – páni inštruktori nás pripravili perfektne … samozrejeme jazdy boli aj pochmúrne no všetko čo som nevedela tak som to riešila .. a problémy išli bokom , stále som sa tešila na jazdu v zelenom autíčku (ved prestížna autoškola ma najkrajšie autá) 🙂 kuželky …. postup na kuželky je velľmi jednoduchí len sa ho treba naučiť a neprísť nepripravený …(to je už vaša chyba) .. časom sa začalo všetko kryštalizovať a došiel deň D .. no moja skúška s autoškoly dopadla na 1*…
  Podakovanie patrí hl.aj Lucke, Palimu, Lacimu, Mišovi
  Rolovi za ukludnenie pri jazde , pochopenie , láskavosť , porozumenie keď mi niečo nešlo a vysvetlenie , ručná na kopčeku 🙂
  A Ľubovi za všetko .. spojka, plyn , plynulo, vysvetlenie križovatiek testov, kuželiek asi na 100x , teórie, „ta ne“, „ta tak“ … a mnoho dalšich veci .. stále som sa tešila na vaše jazdy … Určite neľutujem , že som vôbec do toho išla budem Vašu autoškolu odporúčať a hlásať len a len dobre .. 🙂 Ďakujem ešte raz ste všetci TOP INŠTRUKTORKY …popravde bude mi luto, že sa neuvidíme .. no ja sa prídem ukázať 🙂 Stále tomu nemôžem uveriť … 🙂

 138. Ahojte, aj ja som uspesne presla skuskami a odporucam tuto autoskolu. Ja som sa tam velmi dobre citila. Aj na teorii, bola sranda s Lubom, ktory vsetko dokladne vysvetlil. Presli sme si na teorii vsetko, a vysvetlili nam co bolo dolezite. Na jazdach bola vzdy sranda s instruktormi. Dakujem velmi pekne ☺

 139. Dnes som mala skúšky a prešla som. Som rada, že som šla práve do Kuželky a nikam inam. Perfektný prístup všetkých inštruktorov. Ľubo ma naučil celú teóriu ktorú som potrebovala na testy, perfektne vysvetlil križovatky. Na prvú jazdu do Moldavy s Lacom nikdy nezabudnem a na ostatné jazdy tiež nie. Aj som sa veľa pri ňom naučila aj trošku sme pokecali a jazdy boli pohodové aj keď bol oveľa prísnejší ako Roland ktorý bol kľudný v každej situácii alebo Mišo, ktorý má naučil kuželky ktoré som si len ťažko pamätala. A samozrejme ďakujem aj Lucke ktorá ma učila trenažér a Palimu za vtipnú ukážku PÚ. Ďakujem že ste ma pripravili na cesty. 🙂

 140. Ahojte!

  Kuželka je veľmi dôsledná po všetkých stránkach či už jazdy, kuželky ani teóriu určite nezanedbali. Naučili ma všetko k tomu aby som so zdravým sebavedomím a bez väčších obáv mohla vyjsť na cesty aj sama! Žiadne nudné a nezáživné hodiny teórie u nich nenájdete. Počas jázd ku mne všetci inštruktori pristupovali ľudsky, či už som urobila väčšiu alebo menšiu chybu a všetko mi dôsledne vysvetlili. Ešte raz chcem poďakovať hlavne Lucke, s ktorou sa dalo vždy s úsmevom dohodnúť, Ľubovi, za zábavnú teóriu a jazdy na ktorých mi každú jednu chybu vysvetlil tak dobre, že si to budem pamätať do konca života, takisto ďakujem celému tímu Kuželka! Túto autoškolu odporúčam každému z vás a môžem vám zaručiť, že budete spokojní 🙂

 141. Dnes som úspešne ukončil kurz 🙂 Ruky sa mi triasli,že som ani papier od Pána Komisára nevedel podpísať 😀 Velikánske ďakujem ste úžasný tím dole klobúk pred Vami Kúželka !!!! Budem Vás odporúčať každému kto sa ma spýta či by som nevedel poradiť voľajakú fajnovú autoškolu …. Mišo pohoďák ukecaný až na tu Tvoju spojku citlivú 😀 😀 😀 jazdy na parádu …a Pán Oswald nemám slov Pán Inštruktor ! Držte sa nech sa Vám darí ….ĎAKUJEM 😉

 142. Ahojte všetci!
  Chcem sa celej autoškole poďakovať za všetko najme inštruktorom za trpezlivosť a ochotu. Musím vyzdvihnúť dokonalú teoriiu ktorou nás obohatili Lucka a Ľubo. Som nedmerne štastná a spokojná že som svoj vodičák robila práce v tejto autoškole Kuželke pretože som všetko zvládla na prvý krát a to hlavne vďaka celému tímu autoškoli. Ak by som bola na vašom mieste a nevedela sa rozhodnúť kam na vodičák neváhala by som ani chvilku sú tu strašne trpezlivi,ochotní a mili inštruktori.
  Patrí tu celej autoškole jedno veľke ĎAKUJEM!

 143. Milý tím autoškoly, som veľmi, že som si vybrala práve Vás. Aj ja by som sa chcela touto cestou poďakovať, za Váš trpezlivý, ústretový, priateľský a veľmi príjemný prístup každého jedného z Vás. Moje veľké ĎAKUJEM patrí Lucke, s ktorou sa dalo dohodnúť naozaj na všetkom. No najviac musím oceniť a vyzdvihnúť prístup Ľuba na teóriách, ktoré boli nie len dokonale vysvetlené, ale aj plné srandy a zábavy. Na jazdách s ním som sa nie len najviac naučila, ale bol mi oporou aj v tej najťažšej situácii, samotnej skúške. Preto budem na Vás všetkých spomínať vždy len s úsmevom, a každému, kto sa bude rozhodovať, do ktorej autoškoly sa prihlásiť, odporučim práve tu Vašu, Kuželku 😉

 144. Ahojte!
  Po dnešnej skúške sa pridávam ku všetkým, ktorí tu ďakujú a odporúčajú:)
  Úspešne som prešla na prvýkrát a veľmi sa teším! Ďakujem Ľubovi za super vysvetlenú teóriu, Lucke za ochotu a schopnosť vybaviť všetko tak, aby mi to vyhovovalo za každých okolností a najmä Mišovi- za trpezlivosť, skvelý prístup na kuželkách a vtipné jazdy. Nič neodľahčí stresovú situáciu na križovatke tak, ako keď si Mišo a Pali spievali všetko zaradom čo pustili v rádiu 😀

  Všetkým vrelo odporúčam a prajem Kuželke ešte veľa úspešných vodičov 🙂
  Ste najlepší na trhu a som rada, že som sa rozhodla práve pre Vás… TOP AUTOŠKOLA!!! 🙂

 145. Dlho som váhal a rozhodoval sa medzi jednotlivými autoškolami, ktorých je v Ke neúrekom. Rozhodnúť sa pre Kuželku bolo určité dobré a správne rozhodnutie. Ked´som si čítal recenzie na stránke úprimne nechcelo sa mi veriť že každý tu píše iba pozitívne veci a prečo ani jedna kritika. Po absolvovaní kurzu mi je to jasné prečo to tak je. Nebudem klamať, skúšky som neurobil na prvý krát ale v opakovanom termíne ale to nie je chyba autoškoly ale moja (stres a panika rýchlo to mať za sebou). Ak môžem poradiť uchádzačom hlavne tým čo nie sú priamo z Ke a nepoznajú mesto veľmi dobre tak si myslím že je lepšou voľbou individuálny kurz. Najviac jázd som odjazdil asi s Michalom a Lacim a môžem povedať, napriek mojím chybám nestratili trpezlivosť. Trochu ma mrzí že som nezažil viac jázd s Rolandom mal som iba 2 ale je to veľmi kľudný a pohodový chlapík s ktorým sa dá veľmi dobre porozprávať a určite každému zdvihne jeho „šoférske“ sebavedomie. Na celý priebeh kurzu nemôžem povedať nič zlé, čas jázd sme si vždy ústretovo dohodli a nikdy sa nestalo že by sme sa nedohodli na kompromise v spokojnosti obidvoch strán. Možno nejakým negatívom je podľa môjho názoru povinnosť absolvovať 3 hodiny na trenažéri, neviem či mi to niečo dalo. Prvú jazdu som mal s Lubom a rovnako som s ním bol na skúškach a som skutočne rád že už nemusel dupať na brzdu ako na spomínanej prvej jazde. Je vidieť že ľudia v tejto autoškole robia túto prácu preto že ich to baví a nerobia to iba pre vidinu zisku. Preto celému kolektívu prajem všetko dobré a nech robia nadalej svoju prácu rovnako poctivo.

 146. Neviem sa dočkať pondelka,
  čaká ma prvá jazda v autoškole Kuželka.

  Sadám si za volant prvýkrát,
  strach, panika, bože je to na infarkt…
  Pali mi však pomohol,
  a strach zo mňa opadol.
  Išla som ako jedna píla,
  prvá jazda s Palim bola nezabudnuteľná chvíľa.

  S Miškom si druhýkrát za volant sadám.
  Pôjde mi to lepšie ? Len tak hádam.
  Miško ma naučil dupnúť na plyn,
  už teda nejazdím, ako spomalený film.

  Nie vždy to bolo ružové,
  začiatky sú predsa náročné.
  Keď ma však smútok premohol,
  zachránila to jazda s Rolandom.
  Vľúdne slová, pochvala,
  odvahu mi dodala.

  Keď som bola mimo a niečo nevedela,
  jeden výklad od Ľuba a hneď som pochopila.
  Hlavná cesta, prednosť v jazde, Dáša pozor na tú stopku !!!!
  S Ľubom sme dali za jazdami poslednú bodku.

  Nebola som iba s Lacim,
  verím, že by sa mi taktiež páčil.

  Nakoniec to najlepšie – Lucka naša,
  srdečnosť a pozitívnu energiu do Kuželky vnáša.
  S úsmevom vždy poradí a pomôže,
  tak kto má strach z vodičáku, nech sa premôže.
  Kuželku zo srdca odporúčam,
  len tie najlepšie spomienky na ňu mám.

  Celému tímu jedno veľké ĎAKUJEM 🙂

 147. Pred piatimi rokmi sa mi prihodila nemilá skúsenosť a to, že som neurobila vodičák v konkurenčnej spoločnosti. Na autoškolu ako takú som dá sa povedať zanevrela a odmietala som akúkoľvek formu výučby šoférovania. Bolo mi to vtedy veľmi ľúto, celý kurz mi hradili rodičia, čo ma mrzelo dvojnásobne.
  Neskôr časom som si čoraz viac uvedomovala potrebu mať vodičák. V dnešnej dobe je to samozrejmosť, všade v práci ho vyžadujú a všetci naokolo ho vlastnia. Uvedomila som si, že ma to asi neminie.
  Ku Kuželke som sa dostala náhodou, ani som nevedela čo to je za autoškola, kamarátka ma do nej stiahla, tak som si povedala a prečo nie..
  Dnes svoje rozhodnutie rozhodne neľutujem. Dobre sa mi to hovorí, keďže som dnes vodičák urobila ( 😛 ), ale neľutovala som to ani na zápise, kde nás srdečne s radosťou, úsmevom a energickým vystupovaním privítala Lucka, ani po prvej, vtipmi sršiacej teórie s Ľubom a dokonca ani po prvej jazde s Ľubom, ktorý so slovami: „ideme do Auparku, žiadna Myslava“ mi pomaly a s kľudom vysvetľoval každý jeden krok.
  Kuželka je autoškola, do ktorej by som sa prihlásila opäť, aj keby som kurz neurobila a to sa dá povedať si myslím o minime autoškôl, keď nebodaj o žiadnej inej.
  Ten kto váha s výberom, už nemusí, Kuželku mu úprimne odporúčam.
  Touto cestou by som sa rada ešte raz veľmi pekne poďakovala najmä Ľubovi a Rolandovi, s ktorými jazdy som mala najradšej, tešila som sa na ne, sú to perfektní inštruktori so skvelým zmyslom pre humor, obrovskou trpezlivosťou a dobrým srdcom 🙂
  Ďakujem Vám, že budem mať na čo v dobrom spomínať a usmievať sa keď Vás zbadám v zelenom autíčku 🙂
  Prajem celému Tímu Kuželka všetko dobré, nech sa Vám darí!

 148. V dnešnej dobe, kedy sa každý snaží vyťažiť zo všetkého čo najviac, je niekedy veľmi ťažké aby sa poctivá práca presadila a dala o sebe vedieť. Tomu by som chcel pomôcť a práve takto povzbudiť tých, ktorí nad výberom autoškoly z rôznych dôvodov váhajú. Ak nechcete len bezducho jazdiť prípadne len uspieť na skúške, ale jazdu si aj užívať, je Kuželka tou najlepšou voľbou. Teória naozaj nie je len nudné pozeranie videa či prezentácie, ale je podrobne a jednoducho vysvetlená s množstvom konkrétnych príkladov (napr. nezabudnutelné vysvetľovanie rozhľadu na stopke či iné pomôcky v podaní Ľuba, ktorý by sa rozpolil len aby každý všetkému rozumel). Taktiež chválim možnosť vystriedať autá aj inštruktorov. Ich prístup na jazdách je ľudský a za celý kurz sa mi nestalo, aby na mňa niektorý zvýšil hlas, či inak „spríjemňoval“ jazdy. Naopak, všetci sa snažili o čo najuvoľnenejšiu atmosféru, a boli vždy ochotní prispôsobiť sa takmer so všetkým či vysvetliť „začiatočnícke“ nedorozumenia. Preto celému tímu patrí veľké ďakujem a tiež im prajem, aby mali ešte veľa žiakov, ktorým bude po odchode táto autoškola chýbať.

 149. Začať kurz v tejto autoškole patrí k mojím najlepším rozhodnutiam a určite to neľutujem. Vodičák spravený na prvý krát vďaka tomuto skvelému tímu, ktorí vás nenaučia preto, že musia, ale preto, že chcú. Teória s Luckou bola super, žiadne nudné prednášky ale mnoho príkladov a kresbičiek. Inštruktorovi Lacimu ďakujem za prvú jazdu, na ktorej mi s veľkou trpezlivosťou a kľudom vysvetlil ako sa správne pohnúť. Inštruktor Mišo je veľký pohoďák a jazdy s ním taktiež. Ďakujem aj inštruktorovi Ľubovi, do konca života si budem pamätať, že smerovku mám dávať včas. Osobne moje naj naj väčšie poďakovanie patrí inštruktorovi Rolandovi za to, aký úžasný bol jeho prístup počas jázd. Všetko krásne, pokojne a milo vysvetlené a kuželky ma naučil na jednotku s hviezdičkou. Pre mňa najlepší inštruktor.
  Skvelá autoškola, odporúčam každému.

 150. Moja vďaka patrí všetkým z autoškoly Kuželka, keďže sú nesmierne ústretoví pri plánovaní jázd, ako aj trpezliví pri samotnej teórii a jazdách v premávke. Bude to znieť ako klišé, ale odporúčam túto autoškolu pre každého, kto ešte nie je rozhodnutý, do ktorej autoškoly sa zapísať.

 151. Ahojte Ludkovia…Konečne som sa prebral po včerajšej uspešnej skuške čo ani sam tomu nemožem uveriť že to dopadlo tak ako to dopadlo 😀 Chcem sa velmi pekne podakovať celemu timu za všetko čo ste ma naučili,Lucke za maximalne profesionalny vyklad teorie a ustretovosť Michalovi za trpezlivosť 😀 a hlavne Rolandovi že sme to dotiahli do viťazneho konca ..ste super ľudia a ja vam zo srdca želam veľa veľa dalšich uspechov..jedno OBROVSKE DAKUJEM VAM VšETKYM EšTE RAZ…Nezabudnem..šťastne a vesele vianoce a všetko dobre,ja som svoj darček už dostal od vas 🙂

 152. Kuželka je určite najlepšia autoškola, lepšie som si nemohla vybrať. Skvelí inštruktori, priateľský profesionálny prístup. Ak neviete kam tak jednoznačne Kuželka. 🙂 Veľké ďakujem patrí Ľubovi ako aj celému tímu autoškoly. Prajem veľa úspechov a spokojných žiakov. 🙂

 153. Ahojte všetci! Autoškolu Kuželka môžem každému len doporučiť 🙂
  Inštruktori v Kuželke sú skvelí a trpezliví ľudia, s ktorými je nielenže sranda ale dokázali ma naučiť zdanlivo nenaučiteľné, vďaka nim a ich cenným radám už môžem aj ja oficiálne šoférovať 🙂
  Mala som tú česť šoférovať takmer so všetkými inštruktormi, Pali vás veľa naučí (aj jeho metóda reverznej psychológie a monológy :D), Laci je unikát-srandista, s ktorým sa nenudíte,veľa sa nasmejete, a samozrejme poradí a pomôže v každej situácii a s Luckou bola teorka ľahko naučiteľná:P
  A čo je najlepšie, vždy tu boli pre mňa, povysvetľovali, čo sa dalo a boli trpezliví!
  Ďakujem ešte raz a prajem veľa síl s novými žiakmi 🙂 M.H.

 154. Velke dakujem celemu timu autoskoly,

  Instruktori maju velmi trpezlivy a profesionalny pristup a pomozu Vam ziskat nielen vedomosti a zrucnosti ale aj sebavedomie. Specialne podakovanie Panovi Lubomirovi a Panovi Rolandovi, s ktorymi som jazdila najcastejsie. Vzdy som s Vami mala pocit ze som v dobrych rukach a ze Vam zalezi najma na tom aby sa zo mna stala dobra vodicka a nie len na tom aby som presla skuskami. Takisto pekne dakujem Pani Lucke a Panovi Pavlovi, ktory boli vzdy velmi ochotny pomoct a nesimierne ulahcili vsetko ohladom administrativy. Urcite Vas budem odporucat dalej.

 155. Konečne aj ja mám vodičák čo som neverila že to dám. Velke Dakujem patri Lacimu ktory mi dodaval odvahu nestracal nervy a snažil sa s kludom vysvetlit všetko čomu som nechapala bez neho by som ten vodičak určite nedostala. Laci DAKUJEM DAKUJEM najlepši inštruktor ste 🙂

 156. Ešte teraz sa mi klepú kolená po skúške… KEď som si vyberala autoškolu, kam skloním svoju hlavu, aby ma naučili šoférovať, tak som si zvolila práve Kuželku. Nemohla som spraviť nič lepšie. Nie so všetkými kuželkármi som mala tú česť, ale…
  Neverila som, žeby som mohla šoférovať pri mojej srdcovej metalovej/ rockovej hudbe – ďakujem p. Ľubo, že sme si to užili a nestrácali ste so mnou nervy, keď som nedokázala zaprieť svoju „bifľoskú“ povahu a hnevala sa stále, ak mi niečo nevyšlo na prvý a ani druhýkrát. Rada som s Vami jazdila a aj si jazdy s Vami planovala.
  ďakujem p. Rolandovi – zacali sme spolu prvú jazdu a slavnostne sme to ukončili aj na skúške. Jazdy s Vami boli pohodové a pokojné. Tešila som sa na ne. Doslova- nohy do tepla a pomaly sa ide.

  Ak by som si mala znovu vybrať, tak by som šla len sem. Moj pocit z „rodinného“ prostredia ma nesklamal! Cítila som sa skvelo a keď už niekto naučí šoférovať takú brzdu ako som ja… Tak už je, čo povedať{ Ale tak, aby si nemysleli všetci, že len dobre u Vás…mať kancelárie na 6 poschodí?… a vyťah stalé nechodí… 🙂

 157. Keď som si na začiatku hľadal autoškolu netrvalo to dlho, lebo hneď som narazil na Kuželku 😀 😀 :D, chcem sa poďakovať celému vášmu tímu pretože všetci ste super a date človeku veľa 🙂 vodičákom som si splnil jeden zo životných snov a hlavne je všetko pohodlnejšie a rýchlejšie 😀 😀 😀 Ďakujem môjmu mentorovi Mišovi, ktorý ma naučil aby som nešaškoval 😀 😀 a hlavne kľudu 🙂 a Ľubovi za výborne hodiny teorie a praxe 🙂
  A hlavne VELKE DAKUJEM Lucke , že vždy keď som mal problem so smenami v práci mi vyšla v ústrety bez problémov 🙂
  Ste výborný a vyvážený tím, pri ktorom človek nepozná pocity ako stres a strach 🙂 čiže VEĽKÉ ĎAKUJEM TÍM KUŽELKA 🙂

 158. Ahojte. Keď som sa rozhodovala akú autoškolu si vyberiem, tak veľmi mi pomohli v rozhodovaní sa recenzie žiakov Vašej autoškoly. Môžem len potvrdiť všetko čo tu píšu. Ďakujem Ľubovi za skvelé hodiny teorie na ktoré som sa tešila, na jeho vtipných hláškach na ktorých som sa neraz pobavila ,,keď bačIk z chochoľova…,, a pri jazdách na slovíčko ,, jednoducho neprospel,, a mnohé iné. :-)) Veľmi veľa som sa naučila z vašich hodín teorie, ktoré boli veľmi dobre povedané a vysvetlené. Veľké ĎAKUJEM patrí aj ostatným inštruktorom za super rady na jazdách. Každý ma tou svojou radou nejako obohatil a ešte chcem poďakovať Rolandovi – s tak ,,kľuďakom a pohoďákom chlapíkom ,, som sa ešte asi v mojom živote nestretla , ste super. A v neposlednom rade Lucka Vám patrí asi najväčšia VĎAKA, že máte tak skvelí TIM, ktorému prajem veeeľa úspešných žiakov, tak ako som po včerajšku aj ja. 🙂 STE SUPER AUTOŠKOLA

 159. Ahojte,

  tak vcera som uspesne ukoncil kurz skuskou a som naozaj rad, ze to bolo prave v Kuzelke. Narazil som na skvely team a napriek tomu, ze v mojom pripade trval kurz dost dlho (mojou vinou, nakolko som popri praci mal malo casu na jazdy).. sa mi zda ze to skoncilo nejak skoro a mozno tomu nebudete verit, ale uz teraz mi to chyba.. Vedel by som si predstavit este vela jazd pri ktorych by som s instruktormi odhaloval zaludnosti krizovatiek v Kosiciach.. ale treba uvolnit miesto aj dalsim studentom 🙂
  V kazdom pripade moje velke DAKUJEM patri:
  Lubovi – za skvele hodiny teorie pri ktorych sa clovek nenudi a zaroven vela dozvie, za jeho trpezlivost pri odpovedani na moje otazky.. a za cenne rady a obrovsku trpezlivost pri jazdach.
  Rolandovi – za pokoj ktory z neho isiel pri jazdach ktore som s nim absolvoval.. Ked uz ma clovek pocit, ze mu posledna jazda velmi nevysla, staci jazda s Rolandom a vsetko je opat v pohode.
  Lacimu – s ktorym som si jazdu s privesnym vozikom naozaj uzil 🙂
  Misovi – s ktorym som mal bohuzial len jednu jazdu, ale aj pocas nej som sa dozvedel mnohe nove veci.
  Palimu – za jeho motivaciu reverznou psychologiou 😉 a skvely navod na kuzelky.
  a Lucke – za promptne a ustretove riesenie organizacnych zalezitosti.

  Velmi sa mi paci koncept „kazdy jazdi s kazdym“ a je to naozaj velky prinos pre studentov, lebo vsetci instruktori sa navzajom krasne doplnaju.

  V kazdom pripade, Kuzelku mozem iba odporucit!

 160. V prvom rade by som sa chcel poďakovať za to, že vďaka vašej pomoci som úspešne ukončil kurz. Teórie boli super, jazdy ešte lepšie. Jazdu som mal snáď s každým inštruktorom a s tak super kolektívom som sa ešte nestretol 🙂 Všetci sú milí, vysvetlia ak niečomu človek nerozumie, počkajú ak meškáte, poprípade vedia prísť „naproti“ ak treba. Nebudem ďakovať každému zvlášť lebo by to bolo na dlho.
  Na poslednej jazde mi ale Pali dal pár múdrych rád, ktorými sa budem riadiť asi do konca života, za ktoré mu ďakujem.
  Ak váhate, ako som váhal ja, a prišli ste si prečítať recenzie aby vám pomohli vybrať, vyberte si kuželku 🙂 Verím, že vám táto recenzia pomôže vo výbere tak ako kedysi pomohla iná mne 🙂

 161. Bolo mi veľkým poteším robiť kurz v tejto autoškole. Najlepšia autoškola s akou som sa mohla stretnúť, je práve tá Vaša.. Ste jednoducho TOP!! Chcem sa poďakovať za všetko. A hlavne za Váš ľudský prístup, nedám dopustiť na inštruktorov. Najlepší inštruktori v meste v jednej budove. Supeer 🙂

 162. Tak v prvom rade patrí všetkým jedno obrovské ĎAKUJEM.
  Lucke za ústretovosť 🙂
  Ľubovi za teóriu 🙂
  Miškovi za pohnutie sa s ručnou do kopca 🙂
  Rolovi za kuželky a dobrú atmosféru pri skúškach 🙂
  Budem vždy každému odporúčať KUŽELKU 🙂

 163. Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu autoškoly Kuželka, ktorú môžem všetkým len odporučiť. Ďakujem za Vašu trpezlivosť, rady a hlavne ústretovosť pre nás ,,pracujúcich“. Ste top autoškola 🙂

 164. Super autoškola 🙂 najlepšia v Košiciach a právom 🙂 môžem odporúčať 🙂 ďakujem celému kuželka teamu 🙂 Lucke, Paľovi, Mišovi, Rolandovi, Ľubovi, Lacovi a 4 zeleným autám 😀 🙂

 165. Túto autoškolu môžem jedine odporúčať. Skvelá teória s Ľubom na ktorej Vám všetko skvelo vysvetlí (na jazdách je tiež skvelý!)
  A čo sa týka jázd?
  Tešíte sa pretože sú bez napätia a stresu, všetko máte vysvetlené, komunikácia s inštruktormi ja vtipná a prijemná!
  V mojom prípade veľká vďaka Michaloviii, za jeho trpezlivosť, vysvetlenie križovatiek, príjemná komunikácia, humor a prístup! A najmä spoľahlivosť na skúškach.
  Tak isto aj Rolandovi veľká vďaka! A Lucke! Za jej skvelú ochotu, čas a to aký ma prístup k ľuďom, ktorý zvolili túto autoškolu (Ľubo,Pali tak isto, skvelý prístup!!) Čo počúvam aké majú skúsenosti z iných autoškôl, tak ja určite neľutujem.

  Veľké ďakujem, veľa úspechov a úspešných budúcich vodičov.
  Budú mi tie jazdy na zelených autách chýbať.☺
  (Nedalo sa inak napísať recenziu)

 166. Konečneeeeee som už aj ja vodičkou. V Autoškole Kuželka som dostala presne to co som si prečítala v recenziach …Lucka bola vždy ochotná vyhovieť všetkým požiadavkam , vždy sa krásne usmievala a mala dobrú náladu…Miško si somnou trošku musel vytrpiet dva dni pred skúškami, ale nakoniec to všetko dobre dopadlo..Dakujem Miško….Osobitne a najviacccccccccc sa chcem poďakovat Ľubovi, je to perfektný človek, perfektný instruktor, naučil ma všetko čo som potrebovala a hlavne vďaka nemu som dnes spravila skúšky na prvý krát..Obrovské ďakujem Ľubo ešte raz.. Všetkým čo si nevedia vybrať Autoškolu určite odporúčam Kuželku…..

 167. Milá autoškola Kuželka! ĎAKUJEM za to, že som mohla dnes úspešne absolvovať skúšku na vodičák práve u vás! Naozaj odporúčam všetkým, ktorí váhajú, choďte do Kuželky a zažijete kopec srandy, naučíte sa všetko čo je potrebné vedieť v cestnej premávke, ale hlavne sa to naučíte SPRÁVNE! Lucka, máte super tím tých najlepších inštruktorov- konkrétne LacI – prvá jazda sa nezabúda :)) , Mišo – „šalený inštruktor z Vychodu“ :p , Roland- stále mozitívny a prívetivý 🙂 Ľubo- za to že mi dal super skvelé rady, a neprestal s tým „neprospel“ počas jázd, lebo na také hlášky sa proste nezabúda 😀 skvelý to človečisko a profesionál- ĎAKUJEEM , že ste ma nepridusili počas jázd, ani keď „zdochol“ motor, či “ blinker“ nesvietil, 😀
  (y) (y) (y) (y) úžasní ľudia, (y) (y) (y) (y)

 168. Veľmi spokojný s autoškolou Kuželka. Môžem každému iba odporučiť super auta super inštruktori naučili ma všetko čo trebalo a po dnešku som už aj ja vodič. Ďakujem za super spoluprácu a super atmosféru ktoré ste počas hodín robili.

 169. Tak dnes som sa oficiálne stal vodičom 🙂 a moje veľké ĎAKUJEM patrí celému tímu kuželky. Túto autoškolu by som vrelo odporúčal každému … skúsení, vtipný a trpezliví inštruktori ktorý vedia vždy dobre poradiť, všeobecne dobrá nálada a super autá. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za príjemné chvíle strávené v kuželke a prajem veľa úspechov do budúcna 🙂

 170. Nikdy som neverila, ze JA budem raz vodickou. Vdaka tejto autoskole sa mi to podarilo. Vela som googlila, ked som si vyberala autoskolu a viem, ze som sa rozhodla spravne. Oplati sa chodit na teorie, na testy sa vam bude ucit lahsie. A kazdu jazdu som si, aj so stresom, uzivala 😀 instruktori su trpezlivi, mili, ochotni. Velka a osobitna vdaka Lubovi, ktory to somnou vydrzal az do konca a akceptoval aj moje citove vylevy 😀 Tymto ho srdecne pozdravujem.

 171. Do autoškoly Kuželka som sa prihlásil na odporúčanie môjho dobrého kamáta. Musím povedat, že to bola ta správna voľba. Mal som jazdy so skoro všetkými inštruktormi v autoškole a každý inštruktor bol v niečom výnimočný a precízny. Autoškolu Kuželka by som určite odporučil všetkým záujemcom o vodičský preukaz. Prajem všetko dobré a veľa spokojných žiakov aj do budúcna. 🙂

 172. Oficiálne po dnešku vodič vďaka top autoškole v Košiciach a možno aj na celom Slovensku. ďakujem za skvelý kurz, teória s Luckou bola super, nikdy som sa nenudila a veľa som si zapamätala a rovnako veľká vďaka všetkým inštruktorom, ktorí sú trpezliví, ústretoví a veľmi milí, nikdy neboli zo mňa nervózni, dokonca ani vtedy keď už aj ja som bola zo seba nešťastná ako to šoférujem, vždy navodia uvoľnenú atmosféru, dá sa s nimi pokecať a v neposlednm rade vedia naučiť všetko čo je treba a vysvetliť tak, že to pochopí každý, takže ak autoškola jedine Kuželka 🙂

 173. Skvela autoskola, trpezlivi a mili instruktori za cely kurz som sa nikdy nestretla s neochotou. Odporucam kuzelku kazdemu 🙂 A vsetkym z kuzelky posielam velke Dakujem

 174. Keď som si vo februári vybrala Kuželku spomedzi mnohých autoškôl v Košiciach, nevedela som, že teraz budem až taká rada, že som sa rozhodla práve pre Vás. Perfektné hodiny teórie, ústretovosť a priateľský prístup vo všetkom, veľká trpezlivosť na jazdách, to všetko je na Kuželke skvelé. Každý inštruktor ma naučil niečo nové a užitočné a hoci sa mi pri všetkých inštruktoroch jazdilo skvele, vyhral u mňa Ľubo 🙂 Budete mi chýbať. Ďakujem za všetko a prajem Vám veľa úspechov.

 175. Vďaka všetkým inštruktorom že ste ma doviedli až na koniec kde som úspešne zvládol skúšky na prvý krát. Vďaka Ľubo sa perfektnú teóriu ešte do teraz na ňu spomínam. Taktiež ďakujem všetkým inštruktorom za cenné rady ktoré si budem pamätať. Ste najlepšia autoškola v košiciach. Držte sa a zväčšujte sa, Lucka vďaka sa super ochotu vždy sa stebou dá dohodnúť…………… Vďaka

 176. Dakujem, ďakujem, ďakujem celému tímu Kuzelky za trpezlivosť so mnou aj keď to bolo niekedy o drzku ale zvládla som to práve vďaka Vám hlavne ďakujem Palimu a Lucke za ústretovosť…ste super a každému kto by rozmýšľal nad autoskolou odporúčam len Vás príjemní ľudia…ďakujem ešte raz ste najlepší!!! 🙂

 177. Dnes som úspešne zvládla skúšky na prvýkrát. Musím povedať, že som veľmi spokojná s výučbou takisto ako aj s prístupom inštruktorov. Všetci sú veľmi milí, ochotní a hlavne nápomocní. Som šťastná,že som si vybrala práve vás 🙂 😀

 178. Vystupit z auta s papierom o udeleni vodicskeho opravnenia je snad ten najkrajsi pocit. Dnes som sa ho (nepoviem ze konecne, lebo mi autoskola bude velmi chybat) dockala aj ja.  
  Ked mam byt uprimna robit skusky aj na tretikrat by mi nevadilo, lebo by to znamenalo, ze by som stale mohla mat s vami viac jazd, ale predsa len je to super pocit mat to uz za sebou 🙂

  Chcela by som velmi pekne podakovat Lucke, ktora je vzdy usmievava, ochotna a ustretova. Z hodin teorie s vami som si vela veci pamatala co mi velmi pomohlo pri uceni na testy. Tiez dakujem za vzdy zhovievavy pristup pri planovani jazd.. s tym nebol nikdy problem 🙂

  Dakujem Lacimu za trpezlivost. S vami je v aute vzdy uvolnena atmosfera.
  Palimu a Lubovi tak isto dakujem za trpezlivost a za cenne rady 🙂

  A moje najvacsie dakujem patri Misovi s ktorym som mala takmer vsetky jazdy. Na kazdu jednu jazdu s vami som sa velmi tesila a kazda jazda bola super 🙂 S vami a na vasom aute sa mi jazdilo najlepsie, a najlepsie som porozumela vsetkemu sice ked 100krat mam napisane to iste na papierikoch tak 100krat, ale pomohlo to. Dakujem vam za trpezlivost na kuzelkach, na cestach, za vzdy dobru naladu a sarkasticke poznamky (), a ospravedlnujem sa za vsetky stresy co som vam vyvodila

  Ked chcete vodicak, ale aj mat z autoskoly vela super zazitkov tak jednoznacne odporucam Kuzelku!!

  PS. Na tie zelene auticka sa budem na cestach este dlho usmievat

 179. Určite ste už mali v živote takú situáciu keď ste si museli vybrať medzi niečím čo vám pomôže zabezpečiť si budúcnosť. Toto som zažívala aj ja keď som si vyberala autoškolu. Predsa to nieje ľahké pretože som hľadala spoľahlivých, ochotných, trpezlivých ľudí ktorí mi pomôžu. Vybrala som si autoškolu KUŽELKU. Toto rozhodnutie nikdy neoľutujem! Všetko čo som mala v predstave som tu našla. Lucka bola vždy nesmierne ochotná a milá. Pali, Mišo a Laci ? S nimi bola jazda super toľko srandy ale taktiež aj veľa dobrích rád 🙂 A aby som nezabudla na jednu z najdôležtejších osôb ktorou je Ľubo. No takže Ľubo, vám patrí jedno oooooobrovské ďakujem. Vďaka vám som zvládla úspešne dnešnú skúšku. Vy ste mi všetko trpezlivo vysvetlili a taktiež u vás sranda nikdy nechýbala. Vždy ste mi vedeli poradiť. Autoškola kuželka je najlepšia autoškola! Neváhajte s výberom 🙂 A vám kuželka prajem veľa dobrého do budúcnosti nech sa vám darí tak ako do teraz a ešte viac ak sa to samozrejme ešte dá 🙂

 180. Ahojte,chcela by som sa podakovať všetkým inštruktorom ,za skvelú prípravu a trpezlivosť pri šoférovaní. Obzvlášť Palimu a Lucke , za vysvetlenie kruhého objazdu-moldavská ( asi najväčší problém) :D. Kuželku odporúčam každému , kto váha pri výbere autoškoly 🙂

 181. ahojte
  takže par slov k najlepšej autoškole v košiciach Dakujem úžasnym inštruktorom za ich skvelý prístup aj ked ste to mali zo mnou tažké 😀 ale vdaka vam a vašej asi nekonečnej:-D trpezlivosti a serioznému prístupu som dnes úspešne zložil skúšky velká vdaka Pali že som konečne pochopil radenie sa v jazdních pruhoch už mi to došlo 😀 Lucka dakujem za bezstresové jazdy aj mimo kosic a veľmi cenne rady Michal ta co ti poviem s tebou ako vždy pohoda klidek naco še plasit 😀 Lubo dakujem za najlepsie hodiny teorie aj cenne rady, dakujem celemu timu autoškoly kuželka ste užasni ludia. A zároven patri moja vdaka aj komisarovi p. Breznickemu ktory zhodnotil že patrim za volant :-D. Ty co váhaju nad výberom autoškoly neváhajte a chodte rovno do kuželky trpezlivi instruktori super hodiny teorie na ktorych sa nudit nebudete a jazdit vas urcite naucia bez stresu. Vsetko vam dopodrobna vysvetlia aj 100x pokial vam to nedojde 😀
  Ešte raz jedno Velké DAKUJEM CELEMU TIMU AUTOSKOLY KUZELKA 😀

 182. Chcel by som sa poďakovať najlepšej autoškole v Košiciach za prípravu či už teoretickej alebo praktickej výučby vďaka ktorej som úspešne zvládol skúšky. Zároveň by som sa chcel poďakovať za priateľský prístup, trpezlivosť a serióznosť všetkých inštruktorov. Ak by som mal niekomu odporučiť tú najlepšiu autoškolu, tak rozhodne by to bola Kuželka. Tak všetci, ktorý váhate nad výberom tej správnej autoškoly pre vás verte v to, že Kuželka je to najlepšie rozhodnutie.

 183. Dnes som úspešne zvládla skúšky na prvýkrát. 🙂 Odporúčam každému túto autoškolu kto sa nevie rozhodnúť kam si pôjde po svoj vodičský preukaz tak neváhajte a choďte do KUŽELKY !!!
  PS: Ďakujem všetkým inštruktorom a hlavné Ľubovi. 😛

 184. Dnes som mal skúšky a úspešne som ich spravil na prvý krát a to len vďaka tomu že som sa prihlásil do tej najlepšej autoškoly v meste. Chcem poďakovať každému inštruktorovi ktorý so mnou mal jazdu. A vy čo sa neviete rozhodnúť do akej autoškoly ísť tak neváhajte a choďte do KUŽELKY. 🙂

 185. Vcera som uspesne ukoncila kurz skuskou 🙂 Dakujem vsetkym instruktorom. A vam, ktori sa rozhodujete v ktorej autoskole budete robit, vrelo odporucam Kuzelku!! Instruktori su skveli, mili, ochotni, nemaju problem sa aj prisposobit a predovsetkym su SERIOZNI !!! 🙂 Vsetko, co som potrebovala, som sa naucila, vsetko za co som zaplatila, som dostala, dokonca aj viac 😉 Takze Kuzelka = 1* 🙂

 186. Najlepšia /teda určite jedna z najlepších/ autoškola v meste 🙂 Skvelí inštruktori, ľudský prístup a výborné autá ďakujem za tento kurz ste super 🙂

 187. Môžem len odporučiť túto autoškolu iným. Myslím si, že naučia všetko, čo autoškola môže naučiť. Hodiny teórie skvelé, rovnako jazdy, kde nechýba neustála podpora a povzbudzovanie zo strany inštruktorov. Jednoducho robia si svoju prácu poriadne a svedomito a najmä bez stresov. Všetkým, ktorí váhate pri výbere autoškoly môžem povedať, že autoškola Kuželka je jasná voľba. Ďakujem veľmi pekne za všetko 😀

 188. Kuželka je skvelá autoškola, vyúčba je na vysokej úrovni.
  Počas kurzu môžete očakávať: hodiny teórie na ktorých sa všetko naučíte a určite sa nebudete nudiť, úprimnú snahu inštruktorov naučiť Vás jazdiť a pripraviť Vás na skúšky, profesionálne správanie, ochotu pri stanovení termínov jázd a kurz prvej pomoci po ktorom si určite zapamätáte, čo máte v danej chvíli robiť.

  Za mňa teda 100 %, je to skvelý tím.

  Ď A K U J E M

 189. Už od útleho veku bol môj tajný sen mať vodičský preukaz a vďaka tejto výbornej autoškole sa mi môj sen splnil. Autoškolu Kuželku musím len odporúčať. Skvelá atmosféra počas teórie, skvelé praktické hodiny. Naozaj nemám čo vytknúť. Naučili ma veľa a všetko potrebné pre život na cestách. Testy som vďaka perfektnej príprave zvládla na prvý pokus. Do budúcna prajem len úspechy a všetkým, ktorý si práve vyberajú tú správnu autoškolu odporúčam túto! 🙂 V neposlednom rade ďakujem celému tímu perfektných inštruktorov, bez ktorých by som nebola tam, kde som a to právoplatnou vodičkou. 🙂

 190. Čaute všetci tak dnes môžem povedať oficiálne som vodič ? VEĽKÁ VĎAKA, ŽE STE TO SOMNOU VYDRŽALI…. odporúčam príďte aj ostatní nebudete ľutovať 🙂

 191. Chcela by som sa podakovat skvelym instruktorom za ich odborne rady a ich ochotu vzdy vyhoviet. Mozem tuto autoskolu len odporucit. Este raz Dakujem 🙂

 192. NAJLEPŠIA autoškola ! ?? na teórii všetko perfektne dopodrobna vysvetlené a jazdy tiež super ? najlepší inštruktori, ktorý vždy všetko ochotne vysvetlili, stále poradili a veľa ma naučili ? dnes som úspešne zvládla skúšky ? veľa vďaka patrí celému tímu Kuželky: Lucka, Pali, Ľubo, Mišo a Laci.. ste super ? prajem veľa úspechov, aby sa vám darilo ešte viac ako doterz (a veeeľa žiakov) ? jednoznačne všetkým odporúčam túto autoškolu!! ? ďakujem za všetko ?

 193. Keď som si vyberala Kuželku, nechcelo sa mi veriť že jedna autoškola môže mať toľko dobrých ohlasov. Potvrdilo sa to aj mne, pretože Kuželka má výborných a trpezlivých inštruktorov ktorý vás toho veľa naučia a sú ochotný vám pomôcť ak niečomu nerozumiete :). Teórie boli perfektné, tak isto ako aj jazdy na ktoré som sa vždy tešila :). Som rada že som mohla robiť vodičák práve s vami a patrí vám jedno obrovské ďakujem!:)

 194. Ani jedno zlé slovo sa na túto autoškolu nedá povedať 🙂 skvelí a ústretoví inštruktori, skvelé autá, úžasný prístup, všetko bez problémov. A vďaka Kuželke som dnes úspešne zvládla skúšky,ĎAKUJEM hlavne Mišovi,kt. ma toho naučil najviac a ďalej aj Ľubovi a Lucke 🙂 A s čistým svedomím môžem povedať,že KUŽELKA je najlepšia autoškola v Košiciach. Ak niekto váha,kde robiť autoškolu tak jedoznačne ———–>KUŽELKA !!!! ♥♥♥

 195. Kuzelku mozem len odporucit vsetkym, ktory chcu vodicak rychlo a zodpovedne. Paci sa mi, ze ste nezanedbavali ani teoriu, ktora bola velmi dobre vysvetlena a nikdy nechybal priestor na otazky. Taktiez jazdy na velmi dobrych novych autach so skvelymi instruktormi boli super. Z instruktorov rozhodne odporucam Luba a Michala. Dakujem za Vasu ochotu vyjst v ustrety. S tym sa uz dnes nestretnete hocikde. Takze moje hodnotenie je 100%.

 196. Najlepšia autoškola, TOP inštruktori, hlavne Mišo s Luckou 🙂 vďaka ich trpezlivosti som to zvládla 😉 nikdy nebudem ľutovať, že som si vybrala Kuželku, pretože je NAJLEPŠIA!! 🙂 Ďakujem za všetko, za super prístup a krásne spomienky 😉
  Ste najlepší!!!! 🙂

 197. Chcem sa Vám čo najsrdečnejšie poďakovať za to, že som vďaka vašej skvelej príprave dostala vodičák. Nikdy som ani len na sekundu neľutovala, že som si vybrala práve Kuželku. Milý,priateľský, ústretový a trpezlivý tím, ktorý sa vám snaží dať čo najviac. Váš prístup ku žiakom je skvelý a prajem vám čo najviac úspechov.
  Ešte raz ďakujem, budem na to všetko spomínať v tom najlepšom.

 198. Najsamlepšia autoškola… 🙂 celý kolektív autoškoly kuželka je super. Lucka na teórii krásne všetko vysvetlila, nemusela som sa ani učiť stačilo mi testy robiť… Jazdy s Mišom, Luckou a Palim boli suprove…pekne mi všetko vysvetlili a naučili ma šoférovať na 1*… Ďakujeem vaam ste uuužasni :* … Som šťastná,že som si vybrala práve vás 🙂

 199. Nie je nič krajšie ako keď Vám príde sms, že si môžete prevziať vodičááák 🙂 a za to patrí veľká vďaka KUZELKE 🙂 Môžem povedať, že je to najlepšia autoškola široko ďaleko 🙂 Na začiatku autoškoly som vedela ako vyzerá auto…kde ma volant a podobne 😀 noo teraz môžem povedať, že v Kuželke ma naučili všetko 🙂 či už sa to týkalo teórie alebo samotných jázd 🙂 a samozrejme bez stresov 🙂 Takže Lucka, Pali, Ľubo, Laci a Mišo Ďakujeeeeeeeeeeeem 🙂 Ste super tím a prajem vám veľaa veľa žiakov a aby sa Vám darilo minimálne tak ako doteraz 🙂

 200. Označujem túto autoškolu za NAJLEPŠIU ! Inštruktori sú perfektní, milí a ústretoví vo všetkom či sa to už týka času žiaka alebo trpezlivosti s nimi. Nestretla som sa počas celého trvania autoškoly so žiadnou zlou skúsenosťou. Každý inštruktor ma naučil niečo iné, nové a boli VŽDY zhovievaví a najlepší. Ďakujem im za tieto super skúsenosti a len VĎAKA im je zo mňa vodička.
  Odporúčam každému túto autoškolu určite neoľutujete ! 🙂

 201. Výber autoškoly Kuželka som ani na chvíľu neoľutovala. Keďže veľa cestujem do zahraničia a na iné miesta, nie vždy som vedela byť na teóriách, preto som ocenila, že si inštruktori (konkrétne Lucka na teóriu) vždy našli čas na veci ktoré som vynechala. Z tohto hľadiska mi vyhovovalo aj plánovanie jázd, vždy som si vedela dohodnúť termín ktorý mi vyhovoval. Väčšinu jázd som jazdila s Ľubom a bola som s ním veľmi veľmi spokojná. Keď som priateľom opisovala zážitky z jázd a prístup, všetci hovorili, že mám super autoškolu, mnohí hovorili, že keby si mohli znovu vybrať, tak by si vybrali radšej túto. Čerešničkou na torte sú už len ich nádherné autá, ktoré odteraz vždy keď uvidím na cestách, tak sa aspoň na chvíľu vrátim v myšlienkach na zážitky počas jázd. Kuželke patrí jedno veľké ďakujem, najmä Lucke a Ľubovi(jazdy s Vami mi budú chýbať) 🙂

 202. Perfektná autoškola 🙂 Z hľadiska teórie aj praxi.Nikde nenájdete za takú cenu kurzu niečo lepšie, čo sa týka prístupu a aj áut. Jazdu si naplánujete ako Vám vyhovuje najlepšie. A keď ste odhodlaný to spraviť tak sa nemate čoho obávať. Vrelo odporúčam. Ďakujem všetkým inštruktorom že to so mnou zvádli 🙂 a hlavne Mišovi ktorý si to so mnou odtrpel najviac na jazdách 😀 . A od teraz sa už možem nazývať vodičom :D. Ešte raz jedno veľké Ďakujem 🙂

 203. Ak náhodou premýšľate nad tým, ktorú autoškolu si vybrať, určite si vyberte Kuželku. Je to super autoškola s vynikajúcimi inštruktormi a mega autami. Teóriu sa s nimi naučíte ľavou-zadnou a na jazdách je všetko do podrobna vysvetlené. Veľké ďakujem patrí všetkým inštruktorom, ktorí so mnou jazdili (čiže všetkým) za trpezlivosť, chuť ma niečo naučiť a priateľský prístup 🙂 autoškolu odporúčam, 10/10

 204. Perfektná autoškola. Super prístup, dohodnuť sa dalo na všetkom. Super systém výučby, či už teória alebo jazdy. Vrelo odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, určite neoľutuje.

 205. Som rada, že som si vybrala túto autoškolu. Zažila som veľa srandy na teoriách, no naučila som sa aj veľa podstatných informácii. Napríklad, že tie značky niesu na ceste len na okrasu, ale treba si aj všímať čo je na nich (že Pali :D) ..Jazdy boli v maximálnej pohode, inštruktory boli príjemný ale hlavne trpezlivý. Všetkým inštruktorom patrí jedno veľké ďakujem 🙂 A jedno špeciálne ďakujem patrí Palimu, nebyť ktorého, tak by som tie kužeľky nezvládla 😉 Vrelo odporúčam túto autoškolu, ste super 🙂

 206. Tak aj ja chcem pridat pár slov o skúsenostiach s autoškolou Kuželka. Pred takmer 9 rokmi som začala jednu nemenovanú autoškolu no po zlých skúsenostiach s prístupom inštruktora keď som z jázd odchádzala s plačom a keď nebolo možne zmeniť iného som sa rozhodla, že vodičak radšej mat nebudem a budem mať radšej vodiča (manžela). Nepatrím medzi „násť“ ročných, mám 33 rokov a som mamkou 3 detí. Ako čas ide a detí pribúda povedala som si, že je to už nutnosť a musím to zvladnuť, ale mala som po minulej skúsenosti obrovský strach. Dostala som odporúčanie na túto autoškolu a v deň svojich narodenín v auguste som si povedala buď teraz urobím ten krok alebo nikdy. Moje prvé otázky boli či sú v autoškole inštruktori, ktorí vysvetlujú počas jázd v kľude a bez nervov, či sú schopní aj 10x zopakovať kde som urobila chybu v pokoji a pod. veď raz mi to snáď dojde 😉 Niekto je z vodičov šikovnejši a iným to trvá dlhšie a prístup inštruktora by mal byť preto flexibilny. Lucka ma ubezpečila, že urobia všetko preto, aby bolo dobre. Začala som jazdiť a najviac jázd som odjazdila s Palim (už sa stal mojou domovinou a istotou v aute 😉 ) a bol naozaj skvelý. Dokázal navodiť v aute príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Viedli sme kopec rozhovorov, zažili veľa srandy. Upozorňovania od neho boli v pohode, reakcie pokojné a môj strach opadol. Zodpovednosť ostala, ale napatie ustúpilo. Vďaka Pali 🙂 Lucka buduje skvelý tím inštruktorov a každý jeden z nich je dobrý. Teórie ok, výborný výklad Ľubo či Lucka, vizualne a tým sa ľahko zapamätali. Či som jazdila s Ľubom, Luckou, Lacim, Mišom jazdy boli uvoľnené a musim povedat, ze som si ich užívala. Vysvetlovali v kľude a to je fakt umenie udržat pokoj v aute pri všetkých záujemcoch. A všetci to dokázali 🙂 Upozornenia a rady som sa snažila zobrať k srdcu. Skúšky som urobila na prvý krát 28.12. 2015 a od 31.12. 2015 má moja peňaženka o doklad viac 🙂 zatiaľ mám najazdených cca 150 km a pokračujeme ďalej….

  Ďakujem ešte raz tímu Kuželka, že som mohla patriť medzi ich žiakov. Kto ešte váha či ísť k nim tak nemusí sú fakt špička 🙂 Kto váha či to zvládne aj vo vyššom veku – s Kuželkou áno zvládne!!!!

  Všetkým želám nech im tento rok prinesie v pracovnom živote veľa úspechov a v osobnom nech majú po čom túžia.

  Zostávam s pozdravom

 207. Tak s autoškolou KUŽELKA som bola veľmi spokojná,
  a všetci, čo tu písali tie krásne recenzie sú aj pravdivé momentálne mam dnes po skúškach a som najšťastnejšia osôbka na svete kedže som si neverila že to dám a zvlášť v Košiciach čo toto mesto poznám len vďaka kuželke na jazdách 🙂 A už keď som pri tej jazde ďakujem super teamu Lacimu s kt.som mala 1 jazdu ďakujem za tu trpezlivosť pri tom super rozprávaní som zabudla na stres 😀 😀 😀 na to nikdy nezabudnem. Palimu za tu presnosť na jazde aj keď som mala len 1 jazdu s ním bola super tiež ma toho dosť naučil. Lucke za super teórie a jazdy ma skutočne talent učiť a ako prinútiť študentov aby boli teórie zaujímave velmi rada som chodila aj na tórie a taktiež super jazda ĎAKUJEM. Mišovi tiez Ďakujem super sa jazdilo 🙂 a nakoniec to naj ĎAKUJEM ĽUBOVI 🙂 kt.mal somnou najviac jázd hlavne za tú TRPEZLIVOSŤ 😀 aj keď je pravda že som sa ho na začiatku najviac bála 😀 veeeeeelmi veľa ma toho naučil som veľmi rada že mi najviac jázd vyšlo práve s ním aj keď náhodne 🙂 na tie jazdy nezabudnem tešila som sa najviac 🙂 Tak ešte raz ĎAKUJEM všetkým 🙂 najlepšia autoškola akú poznám určite odporúčam kto vodičák nemá 🙂 a veľa úspechov Vám prajem aj v tom ďalšom novom roku 🙂
  S pozdravom Lucia K. 🙂

 208. Chcela by som poďakovať celému teamu Kuželky za ich priateľský prístup k žiakov. Vďaka Vám som 15. 12. na prvý pokus spravila vodičák, za čo som vďačná všetkým (Lucke, Palimu, Ľubovi, Lacimu a Mišovi). Ďakujem za jednoducho podanú teóriu a výborne vysvetlenie ovládania vozidla, jazdy a zvládnutie kuželiek.
  Túto autoškolu budem určite odporúčať každému, kto sa chce naučiť výborne šoférovať a má rád priateľský a rovnocenný prístup 🙂
  Prajem veľa úspechov KUŽELKA 🙂

 209. musím konštatovať a to bez zveličovania, že Kuželka medzi košickými autoškolami je ako Harvard medzi svetovými univerzitami, proste tá najlepšia 🙂 … pútavé a zábavné hodiny teórie, ktoré pripravia na jazdu v premávke; ústretovosť pri plánovaní jázd; jazdy v priateľskej atmosfére bez stresu s nekonečne trpezlivými inštruktormi; a nezabudnuteľný kurz prvej pomoci s množstvom praktických rád, ktorý nemusí byť len „povinnou“ súčasťou kurzu v autoškole… to všetko som zažila na vlastnej koži a bola som milo prekvapená.
  Tím skvelých ľudí mi pomohol aby sa splnil môj malý sen a už aj zo mňa je vodička. Všetkým vám patrí moje obrovské ĎAKUJEM, každý prispel svojou jedinečnosťou a kusom dobre odvedenej práce. No najviac vďaky patrí inštruktorovi Ľubovi, trápil sa so mnou a veril, že to zvládnem aj keď miestami to so mnou vyzeralo byť beznádejné 😉
  Prajem vám ešte veľa spokojných žiakov a veľa síl pri výchove novej generácie vodičov na cestách 🙂

 210. Či už z počutia, alebo na základe vlastného úsudku, môžem dať bez výčitiek svedomia tejto autoškole prívlastok NAJLEPŠIA.
  Nedokážem si predstaviť lepší tím ľudí ako v Kuželke. Prístup inštruktorov je úžasný -sú tolerantní, trpezliví a priateľskí, no najmä im nechýba ani zmysel pre humor , čo len spríjemňuje jazdy či teóriu.
  Ďakujem za príjemné chvíle strávené v Kuželke 🙂 .

 211. Výborná autoškola, odporúčam každému. Výborní skúsení inštruktori. Autá TIP TOP. Som na 100% spokojný a som rád, že som si vybral túto autoškolu. 🙂 PS : ODPORÚČAM !! 🙂

 212. Veľmi by som sa chcela poďakovať celému tímu autoškoly kuzelka za všetko, čo ma počas kurzu naučili a za skvelý a osobný prístup, ktorý mali počas celej doby kurzu. Zvlášť musím poďakovať Ľubovi za všetku trpezlivosť, čo so mnou mal a že mi pomohol zvládnuť skúšky úspešne. Kuželku môžem rozhodne odporučiť každému, kto hľadá profesionálnu autoškolu kde nehrozí zlá nálada 🙂

 213. Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým inštruktorom za cenné rady a tipy, ktoré mi pomohli úspešne zvládnuť záverečné skúšky. Priebeh celého kurzu hodnotím na výbornú. Túto autoškolu odporúčam každému!

 214. Chcel by som sa poďakovať cele tímu kuželky.Za ich prístup trpezlivosť,ochotu…
  Lucke za záujimave hodiny teorie a hodiny trenážera.
  Palimu,Lacimu,Ľubovi za jazdy na ktorých mali trpezlivosť so mnou 🙂
  Dnes som uspešne dokončil skušky aj vďaka kondičnej jazde s Palim,ktorá bola uplne identicka s trasou dnešnej skušky :DD.

 215. Rada by som sa poďakovala Autoškole Kuželka za to, že som vďaka nim 3.12. 2015 úspešne zvládla záverečné skúšky 🙂
  Ďakujem Lucke za to, že ma na prvej jazde upokojovala a že nestratila trpezlivosť, keď mi opätovane zdochýnal motor 😀 a že mi vždy vyhovela, čo sa týka termínov jázd. Palimu za to, že ma prinútil autocvičisko prechádzať dovtedy, kým som ho nezvládla bezchybne. Ľubovi za super hodiny teórie. Lacimu, ktorý si toho so mnou vytrpel najviac, ďakujem za trpezlivosť a za to, že mi aj po hrozných jazdách povedal, že mi to ide 😀 taktiež za vtipné komentáre, vysvetľovanie problematických križovatiek a celkovo super prístup 🙂
  Všetci máte veľký podiel na tom, že som zvládla skúšky na prvýkrát. Takže ľudia neváhajte, keď sa chcete naučiť šoférovať, hláste sa sem!!! 🙂

 216. Chcela by som veľmi pekne poďakovať všetkým inštruktorom z autoškoly Kuželka za priateľský, milý, trpezlivý a zodpovedný prístup k celému kurzu, Ľubovi za super teoretické hodiny, Lucke za trpezlivosť a ochotu vyhovieť najmä pri plánovaní jázd, Palimu za cenné a praktické rady pred záverečnou skúškou a najmä Lacimu, že vďaka jeho vtipom a úžasnému prístupu som sa do autoškoly vždy tešila, a zároveň ospravedlniť sa za všetky infarkty, ktoré som mu (najmä) zo začiatku spôsobila 😀 Ďakujem, že ste ma pripravili na záverečnú skúšku tak, že som ju spravila na prvý pokus a verím, že sa budeme často stretávať na cestách 🙂
  Túto autoškolu všetkým odporúčam!!! 🙂

  PS: Laci, nestresujte.

 217. Ahoj Kuželka! 🙂
  Tak 20.11 som u Vás úspešne spravil skúšky a chcel by som Vám veeeeeľmi pekne poďakovať za celý kurz. Ste najlepšia autoškola a som veľmi rád, že som mohol robiť vodičák práve u Vás. Ďakujem krásne Lacimu, ktorý sa nebál ísť so mnou na prvú jazdu a naučil ma všetko potrebné si skvelý inštruktor a som rád, že si to so mnou zvládol 😀 Takisto Ľubovi a Palimu za cenné rady a Lucke za jej neustálu podporu a za najlepšie hodiny teórie. Ešte raz ďakujem pekne najlepšej autoškole. Jednoznačne odporúčam každému, perfektná autoškola s perfektnými inštruktormi 🙂
  S pozdravom Stano B. :))

 218. S autoškolou Kuželka som veľmi spokojný. Inštruktori sú veľmi zhovievaví, ústretoví, trpezliví – čím preukázali svoju profesionalitu. Teória bola inštruktormi zrozumiteľne vysvetlená. Jazdy prebiehali vždy v pokojnom duchu.
  Bol som veľmi spokojný. Túto autoškolu vám vrelo odporúčam.

 219. Autoskolu Kuzelka hodnotim velmi pozitivne. Teoria bola prebrata velmi podrobne a zrozumitelne, k dispozicii bol tiez dostatocny pocet hodin na trenazeri, jazdy prebiehali vzdy v pokojnej a priatelskej atmosfere a ak aj nastal nejaky problem, vzdy som sa stretla s ustretovym pristupom. Jednoznacne odporucam, bola som velmi spokojna.

 220. Maximálne spokojný 🙂 prístup inštruktorov perfektný!:) Autá perfekt ,komunikácia medzi inštruktorom a žiakom tip top usporiadanie a plánovanie jázd bez chýb !:) profesionáli proste.:) nemôžem nič iné len odporučiť !:)TOP

 221. Veľmi pekne ĎAKUJEM najlepšej autoškole v Košiciach a určite aj na Slovensku za vodičáák vo vačku !
  Už keď som do autoškoly prišiel bolo vidieť veľký záujem zo strany inštruktorov o naše úspešné zvládnutie skúšok.
  Kuželku môžem len doporučiť, pretože som bol veľmi spokojný s priebehom celého kurzu. Ani jedno mínus !!
  Nemôžem zabudnúť ani na inštruktorov, ktorý to so mnou trpeli zo začiatku až do skúšok. 🙂
  Lucka, Pali a Ľubo ďakujem Vám.
  Zvlášť sa chcem poďakovať Lacimu, ktorý je pán inštruktor, pretože so mnou odjazdil väčšinu jázd, vydržal a naučil ma šoférovať ako pána, toľko čo sme si vytrpeli na cestách zo začiatku nám dalo veľmi veľa do budúcna a na to nikdy nezabudnem 😛
  Prajem veľa šťastia pri skúškach a ešte veľa, veľa šikovných žiakov.
  Nech sa Vám darí KUŽELKA !! 🙂

 222. KUŽELKA jednoznačne najlepšia autoškola! 🙂
  … môžem len a len odporúčať, pretože žiadne negatívum v tejto autoškole sa nedá nájsť.
  Na začiatku kurzu som nemala ani šajny kde je spojka, brzda, plyn atď. ale tu ma to všetko ľahko naučili.
  Ďakujem všetkým inštruktorom, ktorí sa so mnou potrápili a prežili všetky moje stresy za volantom.
  Hlavne ďakujem Ľubovi, ktorý odjazdil so mnou väčšinu jázd a dal mi nespočetne veľa rád, každú križovatku, ktorá mi robila problém dopodrobna vysvetlil, naučil ma ako úspešne a bez problémov zvládnuť kuželky, a preto je pre mňa najlepším inštruktorom 🙂
  Lucka zase dokázala premeniť nudnú hodinu teórie, na zaujímavú, naučila nás všetky značky, všetky pravidlá a vďaka nej som zvládla test na plný počet 🙂
  … tak by som ešte dlho menovala čo všetko mi táto autoškola dala 😉
  Budú mi zelené autička chýbať !

 223. Najlepšia autoškola, včera som len tak tak že urobil skúšky, ale nakoniec som to zvládol, ďakujem Vám za úžasnú spoluprácu.

 224. Ďakujem všetkým inštruktorom, za skvelú prácu. Vďaka vám mi dnes zapipala SMS že si môžem prísť pre vodičak

 225. Dnes som úspešne na prvý krát ukončila kurz v autoškole a týmto by som sa chcela z celého srdca poďakovať tým najlepším inštruktorom. Lucke a Palimu za najlepšie hodiny teórie, kde všetko brali s nadhľadom a optimizmom. Dokázali nám, že aj na prvý pohľad dve hodiny nudnej teórie sa dajú zvládnuť pocitovo za 10 minút a to vďaka ich chuti naučiť žiakov niečo nové. Taktiež za jazdy s Ľubom, ktoré boli výborné. Križovatky, ktoré mi neboli na prvý krát jasné mi nakreslil, odznova vysvetlil a naučil ma ich riešiť. Obdivujem ho za jeho pevné nervy, ani len raz nezvýšil hlas.. dokonca ani vtedy, keď sme si kruháč prechádzali po tretí krát a ja som sa stále zaradila do zlého pruhu. 😀 Lepšieho inštruktora na jazdy som si ani nemohla predstaviť. Na Paliho výborné rady si určite ešte veľa krát spomeniem a využijem ich v premávke.
  Na tento kurz budem spomínať ešte dlho, autoškolu budem odporúčať všade kde pôjdem.. lebo si stojím za názorom, že je to najlepšia autoškola a svoje rozhodnutie určite neľutujem.Týmto by som na záver chcela popriať celej Kuželke veľa úspechov do budúcnosti, šťastných kilometrov so žiakmi, pevné nervy a hlavne úspešných a spokojných študentov ako som ja. 🙂

  PS: Nič sa nevzrovná pohľadu na hrdého usmievavého inštruktora na zvládnutej skúške. 😉 Nika O.

 226. Top autoskola .. najnajjjlepsia odporucam všetkymmm … a najlepšii instruktori …
  PS :: NAJLEPŠIA AUTOŠKOLA V KOŠICIACH
  ODPORUCAM VAM VSETKYM FAKT ..

 227. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za to,že som dnes úspešne zvládol skúšky a tým ďakujem hlavne inštruktorom lebo so mnou pracovali celý čas a aj keď to nebolo niekedy najlepšie tak sme to stále zvládli.Mám na túto autoškolu skvelé spomienky a nikdy nezabudnem na ľudí z ktorými som jazdil a ktorí my odovzdali svoje skúsenosti a som za to vďačný.Autoškolu budem stále odporúčať lebo tu mate skvelý prístup k žiakom a je tu skvelý tím inštruktorov a hlavne pekné autá,ktoré sa mi budú páčiť vždy.Takže ešte raz veľké ´ĎAKUJEM za všetko.

 228. Kto sa nevie rozhodnúť do ktorej Autoškoly ísť, odporúčam Autoškolu Kuželku.
  Inštruktori sa vám snažia vo všetkom vyhovieť a hlavne naučia. 🙂

 229. Keďže ja som si kuželku zvolila najmä vďaka všetkým pozitívnym komentárom, tak som sa rozhodla že vyjadrím svoj názor, ktorý možno niekomu pomože. 🙂 V prvom rade sa chcem poďakovať všetkým inštruktorom za maximálne uvoľnenú atmosféru či už počas jázd alebo na teorii. Obzvlášť pre mňa bol veľmi podstatný priateľský prístup, pretože som kusok nešikovná, ale aj napriek tomu na mňa ani raz nikto nezvýšil hlas dokonca ani v tých najhorších situáciách alebo po x nepodarených pokusoch. Každému kto sa nevie rozhodnúť aká autoškola je naj .. tak nech neváha pretože možem s istotou povedať že kuželka je naj vo všetkom. Príjemná atmosféra, maximálna ochota pomocť a poradiť, snaha vyhovieť a maximalna ustretovosť. Ešte raz ďakujeem a určite neľutujem, že som si vybrala tuto autoškolu. Prajem ešte veľa spokojných a hlavne uspešných vodičov. :)))

 230. Po mnohych peripetiach, ako to s nami starsimi byva, som aj ja dnes ziskala vodicak ! 🙂 Chcela by som sa velmi pekne podakovat vsetkym instruktorom, ale hlavne Palovi, ktory mal so mnou najvacsiu trpezlivost 🙂
  Autoskole Kuzelka prajem vela ziakov, hlavne ziadne kolizie 🙂
  Velke DAKUJEM 😉

 231. Chcem sa veľmi pekne podakovať všetkým inštrukorom s ktorými som mal tú česť jazdiť. Hlavne sa chcem podakovať Ľubovi sa všetky rady ktoré mi dal počas spoločných jázd. Kto váha do akej autoškoly má ísť tak jednoznačne autoškola Kuželka 🙂 samozrejme budem odporúčať kade budem chodiť. Lucke ďakujem tiež za super hodiny teórie, ktoré boli poučné a teória tak šla rýchlejšie naučiť.
  Taktiež dakujem Palimu s ktorým som toho najazdil menej ale odniesol som si tiež veľa dobrých rád.

  A nakoniec chcem Vám (Ľubo, Lucka, Pali a Laci) popriať veľa úspechov a nech sa vašej autoškole dari a nech máte stále viac a viac študentov a hlavne úspešných.

  P.S. tak dnes som spravil vodičák a bez vašej pomoci, ochoty a trpezlivosti nebolo možné 😉 držte sa a patrí vám veľké ĎAKUJEM 😉

  S pozdravom

  Marek T.

 232. Dlho som sa rozhodovala, kým som si spomedzi toľkých autoškôl vybrala, no nakoniec som si jednoznačne vybrala tú najlepšiu. Obrovské ďakujem za trpezlivosť a skvelý prístup v autoškole Kuželka. Vďaka Lucke som zistila, že aj 2 hodiny teórie sa dajú prežiť 😀 Oceňujem zaujímavé názorné a polopatistické vysvetlenia teórie, ale aj jazdy a trpezlivosť. Tiež ďakujem Ľubovi, s ktorým som tých kilometrov odjazdila najviac, za jeho nekonečne pevné nervy a užitočné rady až do poslednej chvíle pred skúškami, nehovoriac o podpore počas skúšok! 🙂 Vďaka celému Vášmu kolektívu je zo mňa od dnešného dňa šoférka, čomu by som donedávna neverila 😀
  Ešte raz ďakujem a vrelo odporúčam všetkým! 🙂

 233. Neuveritelne sa stalo skutocnostou.. mam vodicak 🙂 Jedno velke D A K U J E M vsetkym styrom skvelym instruktorom. Lubovi za neuveritelnu trpezlivost a pohodu, vdaka comu to aj taky streser ako ja zvladol (viem, niekedy sa zdalo, ze nedycham 🙂 ), Palimu za vtipne hlasky, spievanie a rychlokurz talianciny :D, Lucke za genialne a vtipne vysvetlenu teoriu, kuzelky a jazdy, Lacimu za super jazdu a jeho ochotu jazdit tak skoro rano v nedelu. Svoje rozhodnutie urcite nelutujem a budem vas odporucat aj ostatnym. Mate odo mna vsetci jednotku s hviezdickou :))) Ked uvidim zelene auticko, tak vam aspon zakyvem 🙂

 234. Chcem sa podakovať tejto skvelej autoškole , a hlavne najlepšim inštruktorom akich som mohol mať , kvoli nim som uspešne včera zvladol skušky a mam vodičak , veľká vdaka timto super ludom bolo u vas super 🙂 ,odporučam každy kto hlada dobru autoškou nech sa prihlasi do kuželky ! Ešte raz velka vďaka a prajem vam ešte vela vela dobry žiakov , a nech ste uspešny aj nadalej . 🙂

 235. Dnes som úspešne ukončil skúšky 😀 a to len vďaka Lucke, Palimu a Ľubovi sú to úžasný ľudia a ako inštruktori sú špičkoví preto im patrí moja veľká vďaka. Na jazdy s nimi som sa stále veľmi tešil… 😀 😉 Som veľmi rád že som práve v tejto autoškole si mohol spraviť vodicák… Táto autoškola by mala dostať prívlastok najlepšia autoškola v Košiciach. A prajem im ešte veľa, veľa uspešných žiakov.. Ešte raz veľmi ďakujem tímu autoškoly kužeľka 🙂

 236. Chcem sa velmi pekne poďakovať celemu kolektivu autoškoly Kuželka,ste super ľudia predovšetkym ale inštruktorovi Ľubovi s ktorým jazdy mi budu chybať najviac.Túto autoškolu odporučam všetkym, hlavne koli milemu a profesionalnemu pristupu..Veľke Ďakujem a prajem Vám veľa uspechov. 🙂

 237. Super autoškola 🙂 super inštruktori 🙂 len ma mrzi ze som sa nestihol povozit na novej rapidke :/ ale hlavne ze mam vodicak 😀 velke dakujem 🙂

 238. Najlepšia autoškola,skvelí inštruktori, maximálna spokojnosť 🙂 Odporúčam a patrí vám veľké ďakujem 🙂

 239. Velka spokojnost, nemam co vytknut, instruktori perfektni, stale vysli v ustrety a naucili aj mna take trozku „drievko“ jazdit :D. VELKE DAKUJEM

 240. Velmi dobra autoškola da sa povedat že jedna z najlepšich v košiciach 🙂
  Včera som zrobil skúšky 🙂 Su velmi ochotny mili toleratny a trpezlivi 🙂 Nemam čo ine povedat ako Dakujem 🙂

 241. Najlepšia autoškola! 🙂
  Dneska som úspešne zvládla skúšky aj keď na druhý krát 😀 dokážu úžastne vysvetliť sú ochotný,trpezlivý,tolerantný a milý 🙂 Jednoznačne vám patrí jedno veľké Ďakujem 🙂 Užastný tím skvelých ľudí 🙂

 242. Najlepšie autoškola! 🙂 Skúšky som spravila na prvý krát a to len vďaka Lucke, ktorá ma naučila zákony a celú teóriu a s ktorou som mala tú najlepšiu a nezabudnuteľnú prvý jazdu! 🙂 vďaka Palimu, ktorý ma fakt naučil jazdiť, ďakujem mu za super rozhovory aj za srandovanie :D, ďalej za trpezlivosť aj za tú prisnosť, bez toho by som sa to nenaučila.. 🙂 a takisto Ľubovi ktorý mi nezasahol do vedenia vozidla pri skúškach 😀 Sú to fakt super ľudia, s ktorými sa dá pokecať o hocičom 😀 a hlavne vedia naučiť! 🙂 Patrí vám veľké ĎAKUJEM 🙂

 243. Dnes som úspešne ukončila kurz,síce na tretí krát,no o to väčšia radosť :-)Ďakujem Lucke za pohodovo vysvetlenú teóriu,vďaka Ľubovi a hlavne Palimu,ktorý si so mnou najviac odjazdil ( ja neviem,kde berie toľko trpezlivosti 🙂 a ďakujem aj p.Baranovi,ktorý rozhodol o tom,že sa môžem po uliciach premávať už ako vodič 🙂
  Takže,ak stále váhate akú autoškolu si vybrať,tak jednoznačne“ KUŽELKA“

  Ešte raz ĎAKUJEM
  Klaudia Š.

 244. Práve držím v ruke ešte teplý čerstvý vodičák 😀 za tento úžasný pocit môžem ďakovať len a len tejto ÚŽASNEJ autoškole a jej PERFEKTNÉMU tímu! 🙂 všetci boli úplne super, a čo je perfektné každý z trojice inštruktorov (Lucka, Pali a Ľubo) mi dal niečo iné, čím sa navzájom dopĺňali a aj to mi veeeeľmi pomohlo 🙂
  Ešte raz Vám chcem z celého srdca poďakovať…máte môj obdiv za všetku trpezlivosť a skutočne pevné nervy ktoré dokazujete pri každej jednej jazde 🙂 jednoducho ste NAJ!!! 🙂

 245. KUŽELKA je tím ústretových a zodpovedných inštruktorov, vďaka ktorým sa autoškole darí a oprávnene patrí v meste medzi tie najlepšie. Jej neprehliadnuteľné zelené autíčka mi naozaj za tých pár mesiacov prirástli k srdcu…
  Ďakujem predovšetkým Lucke, bez ktorej by to celé nemohlo fungovať. Je to predovšetkým trpezlivá a empatická osôbka – manažér a inštruktor v jednom. Odjazdila so mnou najviac jázd, zažili sme spolu niekoľko úsmevných a samozrejme aj tých ťažších chvíľ, keď som sa vzdávala pred bojom. Veľký obdiv za to, koľko zvláda bez toho, že by sa to negatívne odrazilo na jej práci so žiakmi. Lucka v podstate dokázala nemožné a naučila hrať slona na husliach 🙂
  Moja vďaka patrí aj Palimu, ktorý sa pri mne občas bál o svoj život 🙂 Jeho konštruktívna kritika ma našťastie posúvala po každej jazde vpred v odhodlaní, že sa to raz hádam naučím aj ja.
  Veľké ďakujem aj pohoďákovi Ľubovi za výstižné a praktické rady do života vodiča. Počas skúšok bol veľkou psychickou oporou a robil naozaj všetko, čo bolo v tento deň v jeho silách.
  Svoje rozhodnutie pri výbere autoškoly neľutujem, KUŽELKU jednoznačne odporúčam, nakoľko som jej vďačná za to, že som si mohla splniť jeden zo svojich snov a posunúť sa vo svojom živote o kúsok vyššie. Celému tímu prajem veľa osobných a pracovných úspechov!

  1. Dakujeme Vam vsetkym za krásne komentáre, človeka zahreje pri srdci, ked číta, ze ste boli spokojní a ze sa Vam u nas páčilo. Prajeme Vam do života vsetko len to najlepsie. Sme radi ze sme Vas všetkých spoznali a dúfame, ze sa este uvidíme 🙂

 246. Tak ja chcem Kuzelka povedat jedno obrovske DAKUJEM!!! Som mamicka na materskej, ku vodicaku som sa odhodlavala velmi dlho, dlho som aj vyberala autoskolu a mozem povedat, ze rozhodnutie pre Kuzelku bolo tym naj rozhodnutim. Mala som individualny kurz s jazdami navyse, co mi nesmierne pomohlo. Kombinacia Lucka a Pali je super, urobili z antitalentu soferku, takze klobuk dole:) Velmi som Vam vdacna a stale budem v dobrom spominat. Ste v Kosiciach top vo vsetkom, pristup, ochota, kvalita, profesionalita! Drzte sa.

 247. Som veľmi rada, že som si vybrala autoškolu kuželka. Odporučila mi ju kamarátka, kt. s ňou bola tiež veľmi spokojná :). Teória s Luckou bola skvelou prípravou na skúškové testy, ale hlavne na reálne dopravné situácie počas jazdenia. Jednoduho efektívna, zábavná, bezstresová a príjemná výučba v malom kolektíve. A čo sa týka jázd, každý inštruktor Ľubo, Pali a Lucka mi odovzdal niečo iné, nové, čím sa navzájom dopĺňali. Oceňujem ich trpezlivosť (chápu, že sa ešte len učíte), úctivosť, otvorenosť, schopnosť povzbuditť, dobré rady a tipy ako dobre a defenzívne 😉 jazdiť a navyše je s nimi aj veľká sranda :D. Takže odporúčam túto autoškolu, kt. aj keď je mladá, vyniká medzi ostatnými autoškolami a veľmi jej prajem všetko dobré, veľa úspechov a množstvo dobre pripravených vodičov. Ďakujem!

 248. Úžasná autoškola 🙂
  Patrí Vám moje obrovské ĎAKUJEM za vašu trpezlivosť a podporu či už pri teórii alebo na jazdách, a že ste ma skvelo pripravili na skúšky ktoré som zvládla na prvý krát 😛 Ďakujem Lucke, Ľubovi a Palimu ste SKVELÝ :*).
  A samozrejme odporúčam všetci sú úžastný učitelia, so skvelým usmievavým prístupom 😛 Dúfam že sa ešte uvidíme, budete mi všetci chýbať 😀
  ĎAKUJEM Viki W.

 249. Som veľmi vďačná autoškole Kuzelka , celému tímu za trpezlivosť a za úžasný prístup hlavne môjmu NAJ inštruktorovi Ľubovi . Jazdy som si stále užívala a som veľmi šťastná ze som si vybrala práve tuto autoškolu . Maximálna spokojnosť vrelo odporúčam skvela príprava na skúšku ktorú sme zvládli a kolektív taktiež . Este raz veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť Ľubovi ,Lucke a Palimu . Prajem veľa úspechov Ivana B. 😉

 250. Veľmi pekne ďakujem autoškole Kuželka, teda celému tíímu!! 🙂 za perfektný prístup, ochotu, za teóriu, aj za bez stresové hodiny jazdenia, ktoré boli sprevádzané úsmevom. Samozrejme vďaka za profesionalitu na hodinách jazdy ktoré ma nikdy nenudili a myslím že ma perfektne pripravili na naše cesty. Som veeľmi spokojná a štastná že som tu mohla robiť vodičák 🙂 Lucka, Ľubo, Pali, ste úžasný kolektív a prajem vám všetko dobré 🙂 a určite všetkým odporúčam Kuželku !!! Zuzka K. 🙂

 251. Superrrrr peckaaa autoskola,,,,odporucam:):):):)
  pekneeee auticko rapidecka zelenaaa,,,,a hlavneeee Dnessss mam VODICAKKKKKKK!!!!!!!
  takze—-oslavaaaaa:)))Dakujemmmm:::)Lucke-Lubovi-Palimu- aj p.komisaroviiiiii:::::)))))))
  :* 😀

 252. ahoj kuzelka dakujem pekne najma lucke a palimu za vybornu pracu mojho posobenia v kurze este raz dakujem prajem vela uspechov

 253. V prvom rade by som sa chcel poďakovať všetkým inštruktorom, Lucke, Palimu a Ľubovi. Celé sa to začalo teóriou, ktorá by bez Lucky nemohla byť taká aká bola. Vďaka jej vysvetľovaniu bolo učenie sa na test minimálne, pretože celá teória bola vysvetlená veľmi efektívne. Potom prišiel trenažér, ktorý ma oboznámil s vozidlom, s rýchlosťami, ale nič viac mi to asi nedalo. Veľa mi dala prvá jazda absolvovaná s inštruktorom Ľubom, ktorý mal veľkú trpezlivosť. Po jazdách prišli na rad skúšky. Tie som absolvoval presne dnes a musím povedať, že nebyť psychickej podpory Lucky, tak mám problém. Našťastie bolo všetko v najlepšom poriadku. A teraz to skúsim všeobecne zhrnúť. Ten, kto sa rozhoduje medzi touto a inou autoškolou, tak nech si jednoznačne vyberie túto, za to dám ruku do ohňa, čo teraz poviem, ale je to podľa mňa najlepšia autoškola v Košiciach. Nehovorím to preto, lebo som do nej chodil, ale hovorím to preto, pretože stačí sa len pozrieť na auto tejto autoškoly a už si v duchu hovorím: „To bude nejaká autoškola na úrovni, predsa len keď to porovnám s obyčajnými autami, kde je obdĺžnik 30×50 cm s menom autoškoly, tak tieto krásne zelené autá s úžasným logom jednoznačne vyhrávajú.“ A presne to tak aj je. Táto autoškola má svoju úroveň, rovnako ako inštruktori. Ani raz sa nestalo, aby na mňa nejaký inštruktor zvýšil hlas, a čo počúvam od ostatných kamarátov z rôznych autoškôl, tak tam v pohode vám aj nadávajú, ale tu nič. A aj napriek tomu ma dokázali excelentne pripraviť na skúšky.
  Patrí vám moje veľké ďakujem a prajem veľa úspechom všetkým nadchádzajúcim žiakom 🙂
  S pozdravom,
  Maroš P. 🙂

  1. Ďakujeme Vam všetkým za krásne komentáre. Velmi si to vážime a prajeme Vam vsetko len to najlepsie veeeľa kilometrov bez nehôd a „ťukesov“. Jazdite hlavne opatrne a bezpečne. Dúfame, ze sa skoro stretneme na cestách… 🙂 🙂

 254. Milý Ľubo, Lucia a Pali. Chcel by som sa Vám poďakovať za všetko, čo ste ma v autoškole KUŽELKA naučili. Za Váš super prístup a ochotu, super vysvetlené hodiny teórie, trenažér, za super zábavné jazdy a veľa veľa ďalšieho. Chcem sa ďalej poďakovať za perfektnú prípravu na skúšky, ktoré som zrobil bez problémov. Ste všetci veľmi dobrý inštruktori a super ľudia. S autoškolou KUŽELKA som bol po celý čas maximálne spokojný a odporúčal by som ju každému, kto sa chce perfektne naučiť jazdiť.
  PS: Neváhajte medzi inými autoškolami. KUŽELKA je TOP medzi autoškolami v Košiciach 🙂

 255. Tak ako v minulosti mi pomohli recenzie na tejto stránke, tak možno aj vám pomôže tá moja pri rozhodovaní. Prečo som si vybral práve autoškolu Kuželka z pomedzi všetkých ostatných autoškôl ? Autoškolu som si už hľadal dlhšiu dobu a keď som videl nejaké vozidlo autoškoly vždy som spozornel. S pomedzie všetkých áut bolo vždy jedno, ktoré má dokázalo neskutočné upútať (nemôžem za to, ale športová zelená sa mi neskutočne páči 😀 ), a to bolo vozidlo autoškoly Kuželka. Tak som začal zisťovať viac a po prečítaní pár recenzií som sa rozhodol, že sa osobné popýtam na veci, ktoré ma zaujímali a podľa toho sa rozhodnem. Vzhľadom na to, že Lucia mi všetko ochotne vysvetlila a na všetky otázky odpovedala, som sa rozhodol že kurz budem absolvovať v tejto autoškole. Kurz začal najprv teoretickou prípravou, kde sme sa učili pravidla cestnej premávky. Nakoľko zákony sú písané veľmi ťažkopádne a niekedy je problém ich pochopiť, ale vďaka Luckinmu výkladu mi to aj začalo dávať zmysel. A vďaka tomu som nemal problém pri riešení testov. Po teoretickej príprave nasledoval trenažér, na ktorom sme sa učili riadiť stupne, ovládať a viesť vozidlo. Táto časť sa mi páčila najmenej, nakoľko nato čo ma malo čakať na praktickej jazde ma trenažér nedokázal pripraviť. Po trenažéri nasledovala už praktická jazda. Na rozdiel od ostatných autoškôl tu nemáte jedného inštruktora, ktorý vás bude sprevádzať celou praktickou časťou, ale viacerých. Podľa mňa je to lepšie, už len kvôli tomu že dostávate väčšiu spätnú väzbu a niektoré veci lepšie vysvetlí Ľubo a niektoré Lucia alebo Pali. Moje začiatky boli ťažké vzhľadom na to, že predtým som nikdy neviedol vozidlo. Ale vďaka podpore a dobre cieleným radám inštruktorov som sa každou jazdou zlepšoval. Na skúšky ma dobre pripravili a vďaka aj tomu som zrobil skúšku na prvý krát. A preto im patrí veľká vďaka a veľký rešpekt.

 256. Veľmi pekne ĎAKUJEEEM inštruktorom Palimu , Ľubovi za maximálne pozitívne naladenie pri skúške a hlavne srdiečko autoškoly KUŽELKA LUCKE za neskutočnú trpezlivosť pri všetkých jazdách (a bolo ich dosť) aj za úsmevné chvíle. Ste super !!! Veľmi si vážim maximálnu ústretovosť pri plánovaní jázd a skutočne profesionálny prístup. Prajem Vám veľa úspechov !!!!
  Správna voľba – KUŽELKA 🙂 🙂 🙂
  P.S. Bolo to dobré ešte prídem 🙂

 257. Ďakujeme Vam všetkým za komentáre.
  Nesmierne si to vážime a veľa to pre nás znamená. Taktiež ďakujem svojmu KUŽELKOVSKÉMU tímu za výbornú prácu. Sú proste nenahraditeľní a ako už viacerí napísali „sú TOP“.
  Ďakujem Vám. 😉

 258. Určite odporúčam, bez akéhokoľvek zaváhania 🙂 a veľmi pekne ešte raz ďakujem za trpezlivosť a hlavne profesionalitu až do konca, jednoznačne KUŽELKA 🙂 P.S.: Vďaka inštruktorom Lucke a Palimu, no hlavne Ľubovi, vždy som sa tešila na každú jednu hodinu, ste vážne super 😉 Veľa úspechov do budúcnosti milá KUŽELKA!

 259. Som nesmierne spokojná a šťastná že som si vybrala práve túto autoškolu 🙂 Veľmi pekne ďakujem celému týmu za ich prístup a porozumenie 🙂 za super hodiny teórie s Luckou a pokojne a veselé jazdy s Ľubom 🙂 Vy ste si to so mnou celé odjazdil, Vám patrí veľké ďakujem 🙂 Ľubo je proste top 😀 a v neposlednom rade za priateľský prístup Palimu 🙂

 260. Chcel by som sa velmi podakovat celemu timu z kuželky Lucke,Palimu a najmä Lubovi ktory ma toho vela naučil perfektne vysvetlena teoria zabavne jazdy proste maximalna spokojnost! 🙂 Odporučam každemu kto sa chce naučit jazdit bez stresu a kriku 😀 Takže ešte raz velka vdaka za všetko čo ste ma naučili ste vyborny učitelia a rovnako super ludia DAKUJEM 🙂

 261. Veľká vďaka za všetko, čím som v tejto autoškole prešla – od zrozumiteľného vysvetľovania, cez ústretovosť pri praktických dohadovaniach, až po trpezlivosť pri mojich „pokusoch“ zvládať dopravne situácie 🙂 :-* Píšem aj pre tých, ktorým sa skúšky nepodarí urobiť hneď – verte má to svoj význam …. Verím, že to všetko z nás činí vodičov, ktorí budú pripravení … jazdiť aj zdokonaľovať sa … 🙂

 262. V prvom rade by som sa chcel nesmierne poďakovať za trpezlivosť, vytrvalosť a hlavne priateľský prístup Paliho, Lucky a Ľuba. Hocikedy sa ma hocikto opýta ohľadom autoškoly, bez uvažovania ho pošlem rovno do Kuželky. Ani raz na mňa nikto nedvihol pri chybe hlas (teda len pár krát Pali, ale to všetko patrilo k plánu zbaviť ma stresu pred skúškami 😀 ) a práve naopak, vždy mi všetko pokojne vysvetlili, posrandovali a vďaka nim som sa cítil za volantom pohodlne a na jazdy som sa vždy tešil. Kuželka nasadila latku veľmi vysoko a ostatné autoškoly majú čo robiť aby sa ku kvalite aspoň priblížili. Ešte raz ďakujem za všetko!

 263. Veľmi som rád že som mohol robiť vodičák v tejto skvelej autoškole ! Inštruktorom Lucke/Palimu/Ľubovi patrí tiež veľká vďaka z mojej strany, stále ste sa velmi snažili a podporovali ste ma a týmto sa vám chcem velmi poďakovať a popriať veľa tak spokojných študentov a veľa nervov!!! 🙂 :-*

 264. Maximálna spokojnosť a autoškolou KUZELKA 🙂 , chcem sa poďakovať celému tímu autoškoly za super výcvik a super prístup najlepšie jazdy bez stresu a plne zábavy s Luckou a Palim 🙂 a Ľubovi s ktorým som síce jazdy nemal 🙁 iba hodiny teórie ktoré boli vysvetľované zrozumiteľne a jasne 🙂 s touto autoškolou mám len dobré skúsenosti takže všetkým odporúčam ! najlepšia autoškola a najlepší inštruktori 🙂 takže ĎAKUJEM za všetko čo ste ma naučili 🙂

 265. Aj ja sa chcem velmi pekne podakovat trom skvelym ludom Lucke(za super hodiny teorie, velke pochopenie a trpezlivost), Palimu (ktory sa so mnou najviac potrapil na jazdach 🙂 a Lubovi – za super cas prezity v KUZELKE 🙂 Su to nie len vyborni ucitelia ale aj skveli ludia…Ti, ktori vahate, tak nevahajte….nebudete lutovat 🙂 Este raz…. VELKA VDAKA, KUZELKA! 🙂

 266. Autoškole Kuželka patrí moja obrovská vďaka za skvelé jazdy, teórie a perfektný prístup. Som veľmi rada že som si vybrala práve túto autoškolu, pretože robiť kurz tu, bola len radosť a vždy som sa tešila na každú hodinu či jazdu. Vrelo odporúčam každému, budete spokojní 🙂 Vďaka za všetko.

 267. Touto cestou sa chcem poďakovať inštruktorom Ľubovi, Lucke a Palimu, s ktorými som mala možnosť jazdiť. Jazdy s vami boli super, tešila som sa ne. Ďakujem Vám za trpezlivosť, ochotu a ústretovosť pri mojom vodičáku, aj keď vieme, že začiatky boli veľmi ťažké, ale spoločnými silami sme to zvládli.Ak som aj niečomu nerozumela, tak mi to vysvetlili. Veľmi túto autoškolu odporúčam, a veľmi pekne im za všetko ĎAKUJEM.

 268. Absolútna SPOKOJNOSŤ.Takto by som nazval výučbu v KUŽELKE. Parádne a hlavne zábavné teórie s Luckou. Ešte lepšie jazdy s Palim a Ľubom. Určite odporúčam každému KUŽELKU, pretože práve tu sa stanete SUPER vodičom. Prajem Kuželke veľa štastia a kopec takých spokojných žiakov ako som ja .

 269. Vynikajuci instruktori, ucia s trpezlivym pristupom bez nervov, bez problemov vsetko vysvetlia ako po lopate. Kto este vaha aku autoskolu si vybrat, tak by zrobil chybu, ak by si nevybral Kuzelku. Tymto by som sa chcel este raz podakovat Lucke, Palovi a Lubovi za vsetko co ma naucili, nech sa Vam len a len dari.

 270. Som veľmi rada, že som si vybrala autoskolu Kuželku. Ďakujem za úžasny pristup a vedomosti, ktore som ziskala u vas. Uz som vodič tretí den a možem s hrdosťou povedať, že to vďaka tejto autoskole. Vrelo odporucam. Bude o vas dobre postarané. 🙂

 271. Veľká vďaka Kuželke- za pozitívny prístup, ústretovosť, trpezlivosť, otvorenosť inštruktorov..verím,že som si vybrala jednu z najlepších autoškôl v Košiciach, pre mňa ideálna;)) nemám nič, čo by som vytkla.Ďakujem a želám úspechy aj naďalej:)

 272. Pri vybere autoskoly ma presvedcili prave pozitivne recenzie na tejto stranke, preto by som sa k nim rada pridala aj ja. Zhrnula by som to takto. Na teorii som sa nikdy nenudila a z hodiny som si pamatala takmer vsetko, co je zasluhou ucitela, kedze bola vysvetlena fakt precizne, zaujimavo a vtipne. Na jazdach som sa zase naucila vsetko co som potrebovala z praktickeho hladiska, vzdy bolo vsetko dokonale vysvetlene, nasledne precvicene, upozornenia na „kriticke“ krizovatky tiez velmi pomohli. Auta- parada zatial som sice na nicom inom nejazdila, ale ani si nic lepsie neviem predstavit 😀 Proste nie je co vytknut, zo strany Kuzelky mozete ocakavat maximalnu ustretovost, ochotu a profesionalitu. Vsetci su super a cely kurz prebieha vo velmi pohodovej a priatelskej atmosfere. Moja vdaka vsak patri najma Lubovi, s ktorym som absolvovala nielen teorie, ale aj drvivu vacsinu jazd. No ani Lucke a ani Palimu nie je co vytknut :)Kuzelka je proste tim skvelych ludi 🙂 Takze ak si niekto z mojho okolia bude chciet urobit vodicak, urcite budem odporucat jedine autoskolu Kuzelku 🙂

 273. Vybrala som si tu najlepšiu autoškolu akú som si vybrať mohla. Ďakujem Ľubovi za jeho trpezlivosť pri jazdách a že ma naučil perfektne jazdiť. Ďakujem Lucke že s nami bola na teóriach a nás naučila všetko čo vedela a hlavne testy 🙂 A Palimu s ktorým som síce nejazdila ale vždy sme dobre pokecali pred autoškolou..:) :DDD
  Všetkým ktorí čítajú tieto komentáre odpurúčam túto autoškolu, pretože ste fakt naozaj super autoškola. Skvelý kolektív a pristup na nezaplatenie:)
  Ďakujem za všetko 🙂 hlavne za vodičák..:)

 274. Lepšie som si vybrať nemohla 🙂 veľká vďaka Palimu za jeho trpezlivosť ktorej pri mne potreboval veľa, Lucke a Ľubovi za rady, ochotu a pomoc pocas celeho kurzu az do poslednej chvile pred skúškou 🙂 určite každému kto zvažuje do ktorej autoškoly sa vybrať odporúčam Kuželku 🙂

 275. Kuželka je jednoznačne najlepšia autoškola akú som si mohla vybrať. Skvelý prístup všetkých inštruktorov, aj teória bola zaujímavá a perfektne vysvetlená, tak že ju každý musí zvládnuť. Najdôležitejší je ale úžasný prístup inštruktorov počas jázd kde je všetko pekne vysvetlené a hneď aj povedané kde sa stala chyba a čo zlepšiť. Všetkým odporúčam. Veľmi ďakujem Ľubovi, Lucke aj Palimu za všetky rady ktoré som dostala aby som sa naučila šoférovať 😀 .

 276. V tejto autoškole sa vám budúcim šoférom dostane všetko čo je potrebné k tomu aby ste sa stali dobrým,zodpovedným a najlepšie ako je to len možné pripraveným vodičom na cesty blízke i ďaleké.Inštruktori sú ústretový,flexibilný a s radosťou vás všetko naučia.Vďaka Palimu za obrovskú trpezlivosť počas jázd a tak isto aj Ľubovi a Lucke za všetku ochotu počas celého kurzu.Vrelo odporúčam pre každého. ))

 277. V Kuželke som sa cítila ako doma, prirástli ste mi k srdcu. Všetko bolo super: teória, na ktorú som chodila pravidelne a s veľkou radosťou, jazdy, na ktoré som sa vždy tešila, nie len na super zelené krásne autíčko :), ale aj na Ľuba, Lucku a Paliho, ktorí mi stále všetko s ÚSMEVOM a RADOSŤOU vysvetlili…..jednoducho priateľský prístup, ochota, ústretovosť na prvom mieste.
  Stále sa teším, keď vás niekde zahliadnem na cestách, vyčarujete mi veľký úsmev na tvári 🙂 Autoškola s vami bola skveláááá. Ďakujem
  Odporúčam vás každému, lebo ste naj naj naj. Prajem veľa úspechov.paaa

 278. Velmi pekne by som sa chcel podakovat instruktorom Lucii,Palimu a hlavne Lubovi,ktori su velmi napomocni a ochotni,a vdaka nim som uspesne zvladol skusky.dakujem este raz za ohladuplnost a trpezlivost.autoskolu Kuzelka budem odporucat aj inym.

 279. Inštruktori majú super prístup a boli veľmi tolerantný a ústretový.. Po pravde nemám žiadne výhrady.. nové priestory kde som trávil veľmi úsmevne a hlavne náučné hodiny teórie až po samotnú jazdu.. jazdilo sa mi veľmi dobre vďaka novým autám škoda rapid samozrejme ale nemôžem zabudnúť na už predom spomínaných inštruktorov.. ak už som aj spravil závažný priestupok nikdy som nepocítil že by na mňa inštruktor bol zlý alebo by na mňa kričal.. naopak stále sa mi snažil vysvetliť čo som zle urobil a ďakujem za takýto prístup aký si táto autoškola drží! Odporúčam každému známemu lebo úplne náhodne som sa dostal k tejto autoškole ale nikdy nebudem ľutovať toto rozhodnutie! Lucka, Ľubo, Pali boli ste fajn! 😉

 280. V prvom rade sa chcem poďakovať všetkým trom inštruktorom. Super teórie s Luciou, kt. nás naučila všetko tak ako malo byť, Ľubovi za super jazdy (T-čkové križovatky zmáknuté :D) a taktiež Palimu, s ktorým som mal síce iba jednu jazdu ale sranda každú chvíľu. Asi ani nie je u vás čo kritizovať. Každému by som radil robiť si vodičák práve v tejto autoškole a ste super kolektív inštruktorov, ktorých by si mal priať každý jeden žiak autoškoly. Len tak ďalej a ďakujem. 🙂

 281. Zdravím. Chcem sa veľmi poďakovať inštruktorom ktorý ma dobre pripravila na osudný deň skúšok. Hlavne za trpezlivosť pri jazdách a skvele vysvetlenú teóriu. Verím že po čase budete najlepšia autoškola v meste teda ak už nie ste 😀 A neviem prečo ale mám taký pocit že sa ešte uvidíme 😀 Ďakujem ešte raz…

 282. Ja som sa tešila na každú jednu hodinu, istým spôsobom mi je až ľúto, že už je koniec:). Je úplne jedno, či majú inštruktori dobrý alebo zlý deň (a to sa treba veľmi snažiť, aby ste si vôbec všimli, že ten zlý deň majú), spravia pre vás viac, než by museli, a keď je treba, prehovoria vám do duše tak, že sa i po tom cítite úplne pohodovo. Na všetkom sa dá dohodnúť, môžu prakticky stále (netuším, kedy spia:D), nič nie je problém, žiadna otázka neostane bez odpovede. Stačí trošku počúvať a vodičák máte s radosťou a bez stresov na prvý šup:)

 283. Ďakujem super inštruktorom za všetko čo ma naučli, hlavne za trpezlivosť 😛 ako stale opakovali „podrž tu spojku v zabere“ 🙂 Nemôžem prehásiť že ste najlepší keďže inú autoškolu som neskúšal, ale čo môžem povedať je že som nadmieru spokojný s výberom, a odporúčam kuželku každému kto si chce urobiť vodičák 🙂 Držím Vám palce v ceste na pomyselný trón medzi autoškolami 🙂

 284. Kto ešte nemá vodičský preukaz, nech sa prihlási do Kuželky :D. Rozhodoval som sa medzi viacerými autoškolami, no nakoniec vyhrala Kuželka aj vďaka nižsie zverejneným recenziám, o ktorých pravdivosti som nepochyboval ani raz za celé tri super mesiace :). Kuželka je super tím ľudí, s ktorými sa vždy dá dohodnúť a perfektne vás pripravia na skúšky. Ďakujem inštruktorom za príjemné hodiny teórie a jazdy, za trpezlivosť a ľudský prístup. Asi nikdy som vás nevidel v zlej nálade 😀

 285. Veľmi pekne ďakujem za 3 mesiace strávené v tejto autoškole. Ďakujem za výborne vysvetlené hodiny teórie s Ľubom aj za veľa jázd, boli super a rýchlo som sa naučil, stačilo mi to raz povedať :). Za záverečné jazdy pred skúškami ďakujem Palimu, ktorý ma tiež pripravil na skúšky, ktoré som urobil na prvý krát :3 🙂 ..a samozrejme ďakujem aj lucke 🙂 hoci len za jednu jazdu ale vysvetluje skvelo 🙂 ..určite odporúčam každemu aj svojim známym 🙂

 286. no ahojte 😀 takže dopredu vám musím povedať že autoškola Kuželka je najlepšia!! 🙂 nemôžem povedať nič zlé. Všetci ktorí sa chcete naučiť výborne šoférovať tak sa prihláste do Kuželky. 🙂 Všetko je super teória inštruktori jazdy autá všetko 😀
  musím sa poďakovať všetkým inštruktorom no najmä Ľubovi, ktorý sa mi najviac venoval 🙂 ďakujem vám a dúfam že môžem prísť dakedy len tak posedieť si na teóriu 😛

 287. Ahoj 🙂 pisem trochu neskor,no ale aj tak.Musim sa podakovat vsetkym instruktorom za ochotu a trpezlivost pri jazdach,velmi ste mi pomohli aa naucili vsetko potrebne !!:) Zo vsetkym co patri k autoskole ,som bol v tejto maximalne spokojny(teoria,jazdy vsetko super vysvetlene).Dakujem ,ze som vdaka vam spravil aj skusky hned aaa samozrejme vsetkym odporucam tuto autoskolu :)!! ( nemyslim si ,ze najdete niekde lepsiu ) DAKUJEM !:)

 288. KUŽELKA! 😉 Veľmi pekne by som sa chcela poďakovat Lucke , Palimu a Ľubovi ktorí boli pri mne trpezliví, pomohli vo všetko poradili a podporovali ma pred skúškami .Sú to ty naj naj naj naj naj naj lepší inštruktori … vždy som sa tešila na jazdy s nimi, ktoré mi zbehli tak rýchlo , že už mi to teraz bude chýbať … 🙂 a hlavne veľmi dobre ma pripravili na skúšky, ktoré som zmakla na 1x.Za to im patrí veľké ĎAKUJEM :-* preto túto autoškolu odporúčam každému ! 😉

 289. Zdravím píšem troška neskôr, ale Ďakujem za skvelú prípravu na skúšky a celkovo celej KUŽELKE, že som to zvládol na prvý krát a že môžem byť kľudný v Španielsku
  PS: TÚTO AUTOŠKOLU MÔŽEM LEN ODPORUČIŤ VŠETKÝM, SKVELÝ PRÍSTUP, AUTÁ …

 290. Chcela by som poďakovať autoškole kuželka a predovšetkým Lucke a Palimu ktorí so mnou odjazdili najviac a mali so mnoi trpezlivosť a veľmi ma podporovali a tak ako aj teória tak aj jazdy boli s vami zábavne! 🙂 ale samozrejme by som sa chcela poďakovať aj Ľubovi! 🙂 všeeeetkým véľmi poďakovať :-* najúžasnejšia autoškola s ešte úžasnejšími inštruktormi! 🙂 bude mi to véľmi chýbať 🙂 mám vás rada!! 🙂 (najkrajšie prežité 3 mesiace po vašom boku) PS: každému odporúčam túto autoškolu pretože takú už nikde nenájdete :))

 291. Ďakujem veľmi pekne za vašu trpezlivosť so mnou počas celého kurzu, vďaka ktorej som aj obdržal Vodičské Oprávnenie. Samozrejme veľmi to závisí od ( Personálu až po Auto a iných vecí ) Ktoré boli a sú úplne dokonalé. Preto odporúčam túto Autoškolu Každému kto má Sám v Sebe záujem naučiť sa jazdiť, pretože pre !!takýchto!! ľudí je Absolútne 6 Hviezdičková.

 292. Túto autoškolu sme si zvolili na základe odporúčaní našich spolužiačok, a rovako ako ony, aj my odporúčame túto autoškolu ďalším budúcim vodičom.
  Ďakujeme skvelým inštruktorom za ich trpezlivosť a rady, za náučné a zaujímavé teórie a za pohodové jazdy, vďaka ktorým sme sa aj my stali voďičmi.
  Úžasnej autoškole Kuželka ďakujeme za všetko 🙂
  Natalia a Janka 🙂

 293. Dobrý deň,chcela by som sa poďakovať super inštruktorom autoškoly Kuželka.Takže Lucka,Ľubo,Pali ďakujem Vám za trpezlivosť počas celého kurzu,za perfektne vysvetlenú teóriu a za zábavne jazdy,na ktoré som sa veľmi tešila 🙂 Najviac ďakujem Ľubovi s ktorým som si to odkrútila najviac 🙂 Veľmi mi budú chýbať tie zábavne jazdy 🙁 ale sľubujem že Vás prídem navštíviť 🙂 Lucka ďakujem za prezývku (Rally jazdec)ktorú som dostala,zrejme preto lebo som jazdila „pomaly“ 😀 Tak ešte raz patrí Vám obrovské ĎAKUJEM 🙂 :*
  A všetkým ostatným ktorý sa neviete rozhodnúť,do ktorej autoškoly ísť,tak jednoznačne nech to je KUŽELKA 🙂

 294. Obrovitánska VĎAKA celému personálu autoškoly Kuželka, vďaka ktorým som zvládol skúšku na 1x Lucii, Ľubovi aj prísnemu Palimu bez ktorých by to nebolo ono. Hodiny prebiehali so super inštruktorkou Luciou vďaka ktorej hodiny teórie boli bez nudy a stále s dobrým elánom. Ďakujem Ľubovi za predané taktiež skúsenosti a som rád že pri mojich jazdách si aj oddýchol no a Palimu bez tej jeho štipky prísnosti by som si nedal záležať na jazdách a aj jeho skvelým radám do života v riadení vozidla. Ešte raz fakt veľká vďaka túto autoškolu by som odporúčal každému aj keď by bol z Antarktídy. Fakt veľký rešpekt,potlesk,poklona a všetko ďalšie. Ďakujem Kuželka!

 295. Najlepšia autoškola s najlepšími inštruktormi.Každému čo si nevie vybrať vrelo odporúćam 🙂 A vďaka za vodičák 🙂

 296. Velke DAKUJEM celemu timu autoskoly KUZELKA…Lucka, Lubo, Pali, ste super ludia…kazdy jeden z vas nam to dokazal pocas kurzu, ci uz Lucka na jej hodinach teorie na ktore som chodil vzdy s radostou, ci Palovi za cenne rady pocas jazd…speci podakovanie patri Lubovi, s ktorym som si odkrutil najviac jazd…si clovek ktory ma toho velmi vela naucil a dodal mi na ceste istotu…bolo mi ctou robit vodicak vo Vasej autoskole…ludsky pristup, ziadne stresy na jazdach, prisposobenie sa ziakom, momentalne bezkonkurencna cena ako aj Vase perfektne auticka z Vas robia podla mna NAJLEPSIU autoskolu v Kosiciach, ktoru budem s radostou odporucat kazdemu z mojho okolia kto bude mat zaujem si urobit vodicak…ste No. 1 🙂

 297. Dakujeme Vám všetkým. Nesmierne nas teší ked máme takých šikovných žiakov. Prajeme Vám veľa úspechov a veľmi veľa kilometrov bez nehôd. 😛 😀

 298. Chceli by sme sa poďakovať autoškole Kuželka, ktorá nás pripravila na skúšky najlepšie ako sa len dalo. Veľká vďaka patrí super inštruktorom a inštruktorke, ktorí s nami mali trpezlivosť počas celého kurzu. Aj náš veľký stres a strach ste dokázali upokojiť svojimi povzbudivými slovami, bez ktorých by sme tento kurz určite nemali úspešne za sebou.
  Ak uvažujete o vodičáku, bez váhania vám odporúčame vybrať si autoškolu Kuželka, ktorá nemá žiadnu konkurenciu a 100% vás pripraví nie len na skúšky, ale spraví z vás vynikajúcich vodičov.
  So srdečnou vďakou a s neopísateľnou radosťou Táňa, Klaudia, Miriam

 299. Takze kde zacat 🙂
  Hlavne jedno veeeeelke obrovskeee DAKUJEM. Neviem co zacat chvalit skor kedze chlapci a dievcata toto bola jedna paradna jazda 🙂 Proste takto genialny tim som si ani vo sne nepredstavoval. Teoria je zabavna a zazivna kde sa budete tesit asi na kazdu dalsiu hodinu 🙂 Jazdy su uplne genialne kde kazdy jeden instruktor ma svoj typ jazdy takze sa naucite uplne vsetko a ten nazov KUZELKA je k veci lebo pri nich zvladnete kuzelky so zavretymi ocami 🙂 Ale co je najhlavnejsie je to, ze tak milych a ustretovych ludi asi v ziadnej autoskole nenajdete. Lucka, Lubo, Pali, dakujem vam este raz ze som mal tu cest robit autoskolu u vas a ked to takto budete brat dalej, budete bezkonkurencny. Drzim vam palce, nech sa vam dari 🙂 ako komentar vyssie, ste proste TOP 🙂

 300. Jedno velke DAKUJEM patri celemu teamu Autoskoly KUZELKA !!!
  Ja osobne som sa ku Kuzelke dostal nahodne, a vyplatilo sa mi to. No Vy ludia, (buduci vodici), taketo stastie mat nemusite, preto nespekulujte, dajte si poradit od Nas, novopecenych drzitelov vodicskych preukazov a PRIHLASTE sa do Autoskoly KUZELKA a garantujem Vam, ze prezijete skvelych par meiacov plnych zabavy, profesionalneho pristupu, adrenalinu za volantom krasnej novuckej zelenej Skody Rapid a kopec uzitocnych rad od instruktorov, na ktorych nedam dopustit. Pocas celeho kurzu mi vo vsetkom vychadzali v ustrety, jazdy som si vedel naplanovat podla toho, ako mi to vyhovovalo najlepsie. Jazdit sa dalo od rana do vecera, od pondelka do nedele – Oni snad asi nikdy nespia 🙂 Vidiet, ze tychto ludi ich praca bavi, mam len same pozitivne skusenosti 🙂 Osobne mozem povedat, ze sa mi dostalo spickovej pripravy na teoreticke testy, kuzelky ako i na samotnu jazdu s policajtom na zadnom sedadle + Cerveny kriz v cene, s tym som sa nikde inde nestretol 😛 Som rad, ze sme to spolocne zvládli a ze moju penazenku zdobi vodicsky preukaz, ku ktoremu mi dopomohla Autoskola KUZELKA 🙂 Dakujem a pozdravujem Fussekovcov a uja Ľuba, ste TOPky.

 301. Tuto autoskolu som si vybrala dobre ..chcem podakovat instruktorom ;za trpezlivost….:-D..spokojna novopecena vodicka :-D…..

 302. Marek nám napísal:

  Tymto by som sa chcel poďakovať všetkym inštruktorom hlavne Ľubovi ktory to somnou začal a aj dokončil:-) ale aj Lucke a Palimu za prakticku a teoreticku časť vycviku. Pre nových zaujemcov ktory si hľadaju cestu k vodičskemu preukazu odporučam jedine AUTOŠKOLU KUŽELKA. Skvele prostredie,skvely pristup, skvele auto a skvely inštruktori ktorý vas nenaučia len to čo je v osnove ale vám daju oveľa viac svoje rady,skusennosti,postrehy,tipy a triky.

  Ďakujem veľmi pekne ešte raz

 303. potrebujem ist na preskusanie vodicak mam 9 rokov co by to stalo u vas,,,,mam 3 krat priestupok tak kvoli tomu,,,,dakujem

 304. Vysiel mi piaty test na plny pocet bodov a len som sa zacal ucit znacky a predpisy len nedavno.Dufam,ze budem takto dalej pokracovat.Dakujem za moznost si to u Vas vyskusat.

 305. Luky nám napísal:

  Chcem sa tymto podakovat instruktorom za uzasne stravene mesiace s vami ste uzasny , trpezlivy a zabavny bol to fakt super vyber autoskoly , tym ktorí sa nevedia rozhodnut kam ist jednoznacne by som zvolil cestu k autoskole Kuzelka , jedno velke Dakujem vam patri .

  My ďakujeme za komentár:)))))))))))

 306. Michal nám napísal :

  Chcem poďakovať hlavne inštruktorom za ich trpezlivosť, dobrý prístup a za výborne jazdy pri ktorých som sa nenudil:) A ľudom, ktorý si nevedia vybrať do akej autoškoly majú isť tak jednoznačne odporúčam KUŽELKU 🙂

  P.S.: konečne ste sa ma zbavili 🙂

  Velmi pekne dakujeme za komentár

 307. Necelé tri mesiace a vodičák úspešne hotový na prvý krát (štandardný kurz, nie rýchlokurz). Ústretovosť, flexibilita, profesionálny, ale zároveň pohodový výcvik za výbornú cenu. Som veľmi spokojný. Lucka, Ľubo, Pali, patrí vám veľké ďakujem, ste super ľudia 🙂

 308. S inštruktormi sa dá na všetkom dohodnúť, keď som niečo potreboval, vždy vyšli v ústrety. Kto chce mať vodičák v peňaženke, čo najskôr a tešiť sa na každú jazdu, Kuželka je najlepšia voľba!

 309. Dávid nám napísal:
  Týmto sa chcem poďakovať všetkým inštruktorom za skvelý kurz kde som sa veľmi dobre pripravil na skúšky ktoré som následne zvládol Veľmi dobrá spolupráca inštruktorov so žiakmi, super jazdy a hlavne sranda Odporúčam každému kto sa nevie rozhodnúť akú autoškolu si vybrať.

  Za krásny komentár ďakujeme 🙂

 310. Chcem sa pekne podakovat za skvelu pripravu a ochotu pocas celeho kurzu. Skusky sa podarili na prvy raz, cize super!

 311. Obrovské ĎAKUJEM!!! Lucka, Pali a Ľubo, ste úžasní ľudia a najlepší inštruktori 🙂 Celý kurz bol skvelý. Ako teória, tak aj jazdy. Perfektný prístup, pomoc a rady. Bez Vás by som to nezvládla. Neporovnateľne najlepšia autoškola! A ja už môžem porovnávať 🙂 Jednoznačne Vás budem kadému odporúčať. 🙂

  ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM 🙂

 312. Chcel by som sa aspoň touto cestou poďakovať výborným, priateľským no najmä dôsledným inštruktorom Lucke 🙂 Lubovi 🙂 Palimu 🙂 za parádny a zábavný výcvik. Keby som si mal ešte raz vybrať autoškolu určite by som neváhal a opäť stavil na kuželku. Dôvodov je na to viac: Pekné nové autíčko, inštruktori ktorí sa na nič nehrajú a vedia človeku presne ukázať na čom má stavať a v čom sa má naopak zlepšovať! Nikdy sa mi nestalo aby mi nevyšli v ústrety. Odporúčam všetkým ktorí váhajú !!! Ste skvelí ešte raz ďakujem a prajem veľa veľa nových úspešných absolventov 🙂

 313. Som veľmi šťastná a vďačná že mi kolegyňa odporučila práve Vás a práve Vašu autoškolu. Budem v tom pokračovať 🙂
  Celý kurz bol skvelý,všetkým trom Vám ďakujem za prístup, ochotu, trpezlivosť a snahu ktorú ste mi venovali počas celého kurzu. Zvládla som to a jazdenia som sa fakt obávala 🙂
  Prajem Vám veľa pracovných a osobných úspechov.
  Ďakujem!

 314. Skvelá autoškola! Všetkým môžem len odporúčať. Vo všetko mi bolo vyhovené, so všetkým som bol nadmieru spokojný. Super auto, super inštruktori. Ďakujem Vám za všetko čo ste ma naučili 🙂

 315. Milá KUŽELKA.Touto cestou by som sa chcela poďakovať celému tímu za všetko čo robíte pre svojích žiakov a akým spôsobom k ním pristupujete.Som nesmierne rada,že som kurz mohla absolvovať vo vašej autoškole.Ak možem tak by som túto autoškolu odporučila každému,kto má záujem si robiť vodičský preukaz a nevie pre ktorú sa rozhodnúť.Určite neoľutujete,ale to sa musíte presvedčiť už sami.Pravdupovediac mi budete aj chýbať nakoľko som s Vami strávila niekoľko mesiacov výcviku.
  prajem Vám všetko dobré a veľa,veľa spokojných a úsešných žiakov.
  Ešte raz ďakujem za všetko a hlavne za vašu trpezlivosť.:-)

 316. Na základe vynikajúcej osobnej skúsenosti odporúčam Autoškolu Kuželka každému záujemcovi, ktorý chce absolvovať teoretickú prípravu a praktický výcvik na vysokej odbornej úrovni a to v príjemnej atmosfére bez stresu.

  Osobný prístup ku študentom, flexibilita a erudovanosť inštruktorov sú hlavnými atribútmi tejto autoškoly.

 317. Ďakujem 🙂 Myslím, že toto slovo vystihuje všetko čo premňa táto autoškola urobila. Ešte sama nemôžem uveriť tomu, že už aj zomňa sa stala vodička keď ešte len pred pár mesiacmi som sedela v učebni a mala prvú hodinu teórie 🙂 Tieto hodiny boli skvelé urobené a naučili ma všetko podstatné 🙂 Ak som niečomu nechápala pani inštruktorka mi to vysvetlila ešte raz bez kriku a hlúpych poznámok. Jazdenie nebolo vždy ľahké a chcelo to veľa trpezlivosti a preto ďakujem celému tímu autoškoly Kužeľka, že to somnou zvládli a aj keď mi to nie vždy išlo na prvú „šupu“ tak nestrácali trpezlivosť, nekričali pomne ale všetko si to somnou prešli ešte raz 🙂 .. Preto odporúčam túto autoškolu má skvelý prístup k žiakom a naučí vás ako byť najlepším šoférom 🙂 🙂

  Ešte raz ĎAKUJEM za všetko 😉

 318. Martin J. nám napísal na fb:

  Ďakujem inštruktorom ste najlepši ďakujem vám za to ze ste ma naučili a pripravili na skušky Velké Ďakuujem Velke:)

  28 januára o 12:56

  Používateľovi Autoškola KUŽELKA sa to páči.

  Autoškola KUŽELKA: Dakujeme Martin;)

 319. Ja osobne som ten typ človeka, ktorý je veľmi vyberavý. Mala som veľký problém si nájsť autoškolu v Košiciach, ktorá by mi vyhovela. Avšak jedného dňa kamarátka našla na nete autoškolu Kuželku. Zapáčila sa nám, keďže bola nová a neďaleko nášho intráku.
  V prvom rade som nevedela do čoho idem, čo ma tam čaká a napriek tomu som sa presvedčila, že som si vybrala správne. Na teórie som chodila veľmi rada, pretože bola výborne podaná a vysvetlená príjemnou a milou inštruktorkou. Ak sme niečomu nechápali, v pohode nám to vysvetlila aj ,,100x“ bez nejakých blbých pripomienok a kriku :). Čo sa týka jázd a kuželiek môžem povedať, že ma páni inštruktori pripravili na skúšky ako sa patrí. Na každú jazdu som sa tešila, lebo vždy som sa naučila niečo nove. Možem povedať, že ich prístup je úplne na jedničku. Boli dni, kedy som išla do autoškoly zo skleslou náladou a prišla som vysmiata plná života. To preto, lebo milí a vtipní inštruktori ma vždy rozveselili vtipnými hlaškami 😀 :D. Ak som urobila nejaký kix ,tak bez kriku a ponižovania mi pekne vysvetlili, čo som urobila zle, poprípade sme sa vrátili na to isté miesto ešte raz. Bola som veľmi spokojná s ich prístupom.
  Preto by som chcela tejto autoškole veľmi pekne poďakovať, ako sa ku mne správali, a to, že ma pekne naučili jazdiť bez stresov. A som veľmi šťastná, že som urobila vodičák na prvýkrát.
  Ďakujem 🙂 🙂 🙂

  1. Zdravime Majka, dakujeme za krásny komentár. Sme radi, že našou prácou robíme radosť studentom a že ste spokojní. 😉
   S pozdravom tím autoškoly KUZELKA 😛

 320. Autoskola KUZELKA, pre mna iste obdobie za ktore som velmi rad. Hlavne som rad ze som ho absolvoval prave v tejto autoskole. Hlavne kvoli skvelym a hlavne vtipnym instruktorom, ktory ma zaroven svojimi skusednostami s tym spojenymi pripravili SKVELO na skusky.

  Vsetky rady boli na nieco dobre a bolo ich vela hlavne z praxe ktoru instruktori maju.
  S pozdravom Luky G.

 321. Som maximálne spokojný s touto autoškolou 😀 kto váha, nech si to čím skôr rozmyslí 😀 oplatí sa robiť vodičák v Kuželke 😀

  1. Milá Izabela,

   síce sme nová autoškola, no nepotrebujeme si sami písať komentáre. Všetky komentáre pochádzajú od našich žiakov alebo už úspešných absolventov KUŽELKY. My si nemusíme robiť dobré meno tým, že sa sami budeme chváliť ako niektoré iné autoškoly. Za nás hovoria spokojní študenti. Ak máte záujem, príďte sa presvedčiť, radi Vás v našej autoškole uvidíme.
   S pozdravom Fusseková 🙂

 322. Tak tomu sa vraví Výstižný názov! KUŽELKA! Dôvodov je Viacero, no za ten najvýstižnejší azda považujem ten, že Žiadna iná Autoškola Vás nenaučí spraviť kuželky na prvú „šupu“ tak precízne a s prehľadom, ako táto autoškola /a verte mi, so mnou bolo práce až až:D/. Čo sa týka teórie, informácie poskytnuté skvelou inštruktorkou sa Vám vryjú do pamäte tak, že „domáca výučba“ nie je potrebná, obzvlášť apelujem na kapitolu Križovatky, ktoré sú vysvetľované „par excellence“. No a na záver som si nechala jazdy, ktoré sú vedené vtipnými a šikovnými inštruktormi, ktorí z Vás spravia vodičov, ako sa patrí 😀 Všetkým vrelo Odporúčam túto Autoškolu, ktorá spĺňa 3 v 1 : Individuálny prístup, pohodlie a 100%-tnú kvalitu. Inštruktori sa Vám prispôsobia, vyhovejú Vašim požiadavkám, nebudú s k Vám správať ako ku každému, ako v iných autoškolách. Veľa úspechov prajem:D Vaša spokojná a úspešná absolventka autoškoly Lenka ♥♥♥

 323. S autoškolou Kuželka som absolvovala po 20 rokoch nešoférovania kondičné jazdy.Môžem každému odporučiť aj napriek tomu, že sú na trhu krátko , to čo som potrebovala tak povediac dotrénovať som s pomocou p. Fusseka nacvičila a veľmi mi pomohol jeho prístup a jeho povzbudzujúca veta „nebojte sa a poďte.“ Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných žiakov.

 324. S autoškolou KUŽELKA som veľmi spokojná. Odporučila by som ju mojim známym. Hodiny boli podané dobrou formou, jednoducho a stručne povedané aby každý pochopil. Taktiež aj učitelia s ktorými sa dá dohodnúť a vedia sa vo všetkom prispôsobiť.

 325. Vopred by som chcel poďakovať celému osadenstvu v autoškole vďaka ktorým som úspešne zvládol kurz a následne aj skúšky. V pondelok sa ide vybavovať vodičák 🙂 a pre zvyšok. Je to síce začínajúca autoškola, ktorá má ale veľmi skúsených inštruktorov, ktorý majú ľudský, trpezlivý a napriek tomu že výučba je v skupinách ešte aj individuálny prístup. Je jedno či ste chlapec, dievča, mladý alebo starší, táto autoškola Vám dá všetko aby ste mali o jeden doklad v peňaženke viac. Ešte raz ďakujem za všetko a už sa teším na rozšírenie ponuky kurzov, lebo už teraz viem že to sa budeme vidieť opäť. 🙂

 326. Výučba je úplne super. Forma prednášania je veľmi ľahká na pochopenie. Prístup veľmi pozitívny. Nemyslel som si, že tu budem chodiť s nadšením, no opak je pravdou. 🙂

 327. Tejto autoškole nemám čo vytknúť. Teórie sú úplne super.Hlavne sú dobre vysvetlené, nie sú nudné. Som veľmi spokojná s prístupom inštruktorov, nikto na nás nekričí a sú ohľaduplný a hlavne trpezlivý.

 328. Musím povedať, že som veľmi spokojná s výučbou takisto ako aj s prístupom inštruktorov. Všetci sú veľmi milí, ochotní a hlavne nápomocní. Určite by som odporučila Autoškolu Kuželka každému záujemcovi o vodičský preukaz (:

 329. Musím povedať, že som veľmi spokojná s výučbou takisto ako aj s prístupom inštruktorov. Všetci sú veľmi milí, ochotní a hlavne nápomocní. Určite by som odporučila Autoškolu Kuželka každému záujemcovi o vodičský preukaz (:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *